Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všimla jsem si jedné věci, i kdyby se diskuze týkala počasí v letošním létě, soudružkaPusinka a jakoanonym sem vyrazí se svou putionofobií a rusofobií, oba si vyberou, zhruba jednou týdne téma, které považují za nosné - vzhled Putina, ruské stepi, alkohol, velikost a dnes je to údajná emigrace Rusů - vydrží asi ak týden, a pak melou melou a melpou zcela mimo mísu jen proto, aby rozbili clkem i zajímavou diskuzi. Tomu se říká trollování a je to placená činnost ,,,,nebo - a to je horší, je to vliv nějakého duševního onemocnění *3* *3* *3*
    • tu drzost psát zde cosi o placené činnosti a obviňovat z ní druhé? Pokud bych se mohl já zeptat na něco tebe, pak bych se tě rád zeptal, zda tebe platí stále v rublech, nebo jsi si vymohla po pádu hodnoty rublu přechod na výplatu v jiné měně?
      • mne platí český stát a měl by se o hodně polepšit *15* *15* *15* *15*v Kč *3* *3* *3* jakoanonyme *14* *14* *14*
  • já si vzpomínám, jaké haló a soudy a zabavení následovaly po úsměvném obraze rektora AVU Dášenka a Václavka....no zdá se, že tehdy to nevadilo... *15* *15* *15*
  • Najděte si na internetu krásný obraz.

    Medveděv kalhotkách a podprsence. Putin v dámské košilce.
    Ruský stát ho zabavil a soukromá galerie byla přepadena policejní jednotkou
    se samopaly.

    V Rusku stále vládne totalita takže kritika vlády či politická satira jsou trestány jako zločiny.
    V USA/EU je svoboda takže kritika i satira je povolena.
    • http://zpravy.idnes.cz/putin-a-medvedev-na-obrazech-vtipalku-d8c-/zahranicni.aspx?c=A130827_210254_zahranicni_ert

      *1* *1* *1*
    • Jj, je to totalita...to ty si chodíš v podprdě a kalhotkách furt a nikdo ti to nevyčítá...jen pozor, abys v některé tvé oblíbené destinaci - v USA, nepřišla o kejhák. Ti svobodomyslní demokrati tam takové oochyly jako ty, totiž nemusí. *1* *1* *1*
      • Jsem holka zlatíčko. A ty podprsenky a kalhotky nosí.
        Pokud to nevíš zeptej se maminky. Ta ti to potvrdí. *2* *2* *2* *2*
        • to nám tu mužeš tvrdit soudruhu.... *1*
          • Zvala jsem vás na rande pánové. Nechcete ale pomlouváte.

            Jsem holka. To potvrzuje občanský průkaz i rodný list.
            • Ani nevíš jak ty vaše hnusné podpásovky bolí.

              Já jsem holka. Chlupaté hrubé stvoření na nošení kufrů zvané chlap jsi ty. *15* *15*
            • to víš že jo chlape... *1*
  • Statistiky říkají že USA ročně opustí 174 tisíce lidí, říkají si všude jinde jen tady ne!!
    • vanhorne
      Ruska ambasada jede 24/7/365 aby zvladla tu zaplavu zadosti o visa.
      • skoro bych řekla, že když začně hrozit atomová válka, bude to tak, já tedy rozhodně o vízum požádám v tom případě a poběžím se schovat do širé Rusi i s rodinou
    • V Rusku zemřou na alkoholismus miliony lidí.
      • no maj na to. v americe umřou hlady a žízní.... *9*
      • Právě jsem dostal ze Švejka, že i v tom Rusku mají rum. *2*
    • A já se jim nedivím, tam bych nešel ani za modré z nebe.
      • vanhorne
        Nedaly USA visa chudince?Putinreich,to je zeme snu a democracie.
      • Kudy chodil všude krad, protože byl demokrad.
  • Statistiky prozrazují že každý rok opustí Rusko přes 100 tisíc lidí.
    Jdou za lepším životem do USA a EU. V Rusku jim vadí totalita chudoba a korupce.
  • Spousta lidí už odešlo z USA do Ruska, a jsou spokojeni.
    • Jo jo v USA si připadáte jako na velkém honu, výstřely rachotí a lidé padají jako mouchy.
      • A když ne kulkou skončí na ulici ve frontě na polévku.
        • Ještě že tam mají tu Armádu spásy, jinak by tam pomřelo daleko víc lidí.
  • Stát držený na bajonetech nemá šanci přežít dlouho.
    • Máš pravdu. Proto také Putinova totalitní vláda brzy padne. *15* *15*
      • Víte co je záhadou u soudružky Pusinky?Jestli má pindíka ,nebo opačně.Toť záhada.Jde o to,jestli uráží svou blbostí muže,nebo ženy.
        • pamatujte, ani ta nejblbější žena tak hloupá být nemůže.... a proč se vydává za ženu, je to proto, že jako každý muž se obává zesměšnění a je jí jasné, žejejí řeči jsou jak hloupé, tak proto. aby nebyla poznána *15* *15*
          • Já jsem holka zlato.
        • Jsem holka zlato. Můžeš se vztekat ale nic na tom faktu nezměníš. *15* *15*
          • Jasně, zlato, my to všichni přece o tobě víme. *1* *1* *1*
            • Jsem holka. Stojí to i v občanském průkazu a rodném listě brouku.
  • Neotáčejte se ke Kremlu zády. Němcov to udělal a dostal do nich kulku.

    V Ruské metru musejí ti co jedou do práce stát protože sedadla jsou obsazena
    armádou spících bezdomovců.
    • No to víš, v tom Rusku jsou k těm chudákům tolerantní, ne jako v USA, nebo v Praze. *1*
  • Nejméně osm mrtvých zůstalo po řádění šíleného střelce na venkově amerického státu Missouri. Informovala o tom agentura AP. Čtyři oběti byly s vrahem příbuzné. Policisté je nalezli v různých domech v sousedství. Střelbu nahlásila policii malá dívka, která poté utekla k sousedům.
    • Není dne aby US policajti někoho nezastřelili a všechno nevinné lidi, ale tamnímu protilidovému režimu se to vymstí.
  • Z Ruska lidi utíkají po statisícíc za lepším životem na západ.

    Normální člověk by v Putinově diktatuře žít nechtěl. Politická satira je tam
    považována za trestný čin. Kritici korupce v Kremlu jsou stříleni do zad a tráveni.
    Ekonomika se propadá. Krádež Krymu přišla Rusáky hodně draho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit