Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je můj prezident, protože hraje za Vysočinu!
  • neřekl nám přece žádnou novinu..tak co mu nadáváte. Který z disidentů nebo těch co se okolo nich motali byl či je týmovým hráčem a jde mu o Česko.... napište mi aspoˇm jednoho.... všichni kopou jen za sebe a bylo to tak furt...
  • Škromach kope za Zemana ,ale starým komunistickým způsobem,kterým mu neprospěje. To,že Dientsbier novému prezidentovi nepochlebuje,což on ani nepotřebuje, není na škodu ČSSD. Jenom konfrontace názorů bez urážek a ponižování oponentů nás mohou posunout dál. V Dientsbierovi má Zeman jediného solidního partnera a čím dřív to pochopí,tím lépe pro nás.Volby se blíží.
  • Škromach je týmový hráč, který ČSSD v týmu s Grosem, Špidlou a dalšími dovedl do velké prd.le. ČSSD jsou lháři, podvodníci jako je postaven celý politický systém. Jen se sv.ně vezou a budou kecat. To ať si nechají hajzlové na koledu, Co dokázali ? NIC !!!!!
  • Inteligentní levicový volič? Zcela vyloučená věc!
  • Škromach je hráč kolektivní, ten hrál už i za SSM, KSČ, za poslance, za senátory...
  • Nevím proč Dienstbiera srovnáváš s Grossem, který si nahrabal a pak zmizel za hranicemi. Ač nejsem stoupencem ČSSDKSČ, Dienstbier mi připadá jako slušný člověk, který má politickou budoucnost před sebou.
  • Lepší jeden dobrej sólista než falešná kapela.
  • Dynzbir je nedospely dite, neco jak Gross. Jen s tim rozdilem ze Gross aspon pred politikarenim chodil do realne prace. Tenhle ne. Neuspel v prezidenstskych volbach, neuspel v regionalnich volbach a neuspeje ani v celostatnich. Pak se urazene sebere a zakotvi budto u ODS nebo u TOPky. Ten clovek je krivej, stejne jako jeho xicht.
  • :-))) Vy tam jste všichni týmový hráči! Jeden bleje na druhýho.. to jsou nám zákonodárci. Vykopat je na ulici a makat k lopatě! *12*
  • J.D. je fajnový levicový politik, jen ho mezi sebe pusťte a dohodněte se. Je pro inteligentní levicové voliče.Levicoví lidi, voliči, jsou taky různý. Někdo má sklony k tlačence, jiný k stříbrnýmu podnosu, a třetí tak i taky. Tolerance, jak ta nenastoupí, je to řiti. *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit