Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Čili stejné jako u nás.
 • dobrá zpráva pro rusky a jejich pasáky,budu mít další flek na brigády,dopadne to tam jak v čechách,běžná norma :jedna ruská šlápota na kilák čtverečný *3*
 • zlej troll - pusinko, už vážně unavuješ okopírovanými texty mimo téma diskuse...

  Když se musíš vnucovat - stačí odkaz...
 • dearpitkin.com
 • Rusko jako za rudé totality chce zakázat svým lidem cizinu

  Návrat do neblahých komunistických časů připomínají návrhy, které by měly omezit cesty Rusů za vzděláním a sportem do zahraničí. Jenže tohle je cesta do pekel a Putinova říše těmito nesmysly dokazuje svoji slabost a ubohost.

  Jedno z nejzákladnějších lidských práv je rovněž právo na svobodu pohybu, kdy každý má právo svoji zemi svobodně opustit a kdykoliv se do ní vrátit. To je obsaženo v mnoha mezinárodních úmluvách, jejichž signatářem je i Ruská federace. Ta by tak porušila své vlastní závazky, i když v jejím případě by to nebylo nic nenormálního.
 • Ženské mají alespoň tuto možnost k získání prostředků, ale co mají dělat muži?
  • omyl i my chlapi *14* se můžeme zapojit,máš zájem ?
   chlapi sobě *3*
   • přééésně
    • ok,chtělo by to nějaké delší pojednání,asi na to vlítnu,máte zájem ?
     • skoč do zdi rudý pohádkáři *11*
  • omyl i my chlapi *14* se můžeme zapojit,máš zájem ?
   chlapi sobě *3*
   • oni si tě nezaslouží *3*
    • kluci,je možné si vyměnit emaily mimo plochu *14* ?
 • Komunistický zločinec Lenin je zodpovědný za vraždu sedmi milionů lidí

  Pohádkám o hodném Leninovi a zlém Stalinovi normální lidé už dávno nevěří. Ve skutečnosti patří ruský bolševický vůdce Vladimír Iljič Lenin, narozený jako Uljanov, k nejhorším zločincům 20. století. Ve středu tomu bylo 145 let, co se tento netvor narodil. Je nepochopitelné, že jeho mumie stále straší v centru Moskvy, a ruská města jsou zaplavena jeho sochami.

  Soudruh Uljanov se, jak se říká, uměl narodit. Jeho otec patřil k vysokým státním úředníkům s velmi slušným platem, jeho rodina patřila ke šlechtě a vlastnila velké zemědělské hospodářství. Lenin si zakládal na svém původu, považoval se za něco lepšího než ostatní lidé, a sám se choval jako zlá nelítostná kreatura. Tak na počátku devadesátých let devatenáctého století, kdy po smrti svého otce řídil rodinné velkostatky, odmítl za tehdejšího hladomoru přispět penězi do sbírky pro postižené chudáky. Zdůvodnil to tím, že čím větší bude bída, tím dříve vypukne socialistická revoluce a tato pomoc by ji jen oddálila.
  • Dmitrij Volkogonov patřil k předním ruským historikům. Byl také důstojníkem ještě Sovětské armády, ve které to v roce 1986 dotáhl na generálplukovníka, čili to byl komunistický nomenklaturní kádr. O to víc je na něm cennější, že pochopil zrůdnost tohoto prvního bolševického vůdce a nakonec se s ním vyrovnal ve vynikající knize Lenin, počátek teroru. Jak sám přiznal, měl s tím problém, protože i on žil dlouho v zajetí mýtu, hodný Lenin, zlý Stalin, nicméně po prostudování sovětských archivů dospěl k závěru, že Lenin byl stejný zločinec jako jeho gruzínský nástupce
   • edním z nejhorších Leninových zločinů byl cíleně vyvolaný hladomor v letech 1921 – 22, kdy, jak už bylo řečeno, rolníci neměli co zasívat a podle výborné publikace Dějiny Ruska 20. Století - díl I, kterou editoval vynikající ruský historik profesor Andrej Zubov, zemřelo hlady přes pět milionů lidí. Pro srovnání, při největším hladomoru carské éry v letech 1891 – 92, zahynulo na 375 tisíc obyvatel.

    Při bolševických represích v letech 1918 – 22 zahynulo podle této knihy asi 1,8 milionů lidí. Čili Lenin je přímo zodpovědný za smrt téměř sedmi milionů lidí. A k nim můžeme připočítat i oběti občanské války, protože i tu zavinili komunisté svržením zákonné prozatímní vlády. Lenin a jeho bolševici životy obyčejných lidí nijak nezlepšili, naopak uvrhli Rusko do bídy, v jaké ani v éře vlády posledního cara Mikuláše II. nikdy nebylo.

    Lenin má stále v Moskvě mauzoleum tisíce soch po celém Rusku. To samo o sobě je skandální. Je proto drzostí kremelského režimu, když Ukrajině vytýká Stěpana Banderu, který na kyjevském Majdanu vystavován není, a přitom Rusko samo uctívá daleko horšího zločince. Je ovšem divné, že tento fakt nevadí ani některým českým rádoby pravicovým jedincům, kteří jinak mají plná ústa lidské svobody.
 • Všichni milují pana Putina
  • Všechna StBácká *12* jako ty rozhodně zločince Putina milují *1* *1* *1*
 • Kreml opakovaně vyhrožuje Pobaltí

  Rusko je hrozbou pro mír v Evropě a dokázalo to dalším ze svých nehorázných provokací. Jeho generální prokuratura chce prověřit nezávislost Litvy, Lotyšska a Estonska. To je ovšem hrubé porušení mezinárodního práva.

  Nedivím se tomu, že se Pobalťané obávají ruské agrese, protože Putinův režim jim otevřeně vyhrožuje násilím. Důkazem je jakési protiprávní vyšetřování nezávislosti tamních zemí ruskou generální prokuraturou. Právně to má asi stejnou váhu, jako kdyby se Rakousko a Maďarsko rozhodly vyšetřovat rozbití CK mocnářství v roce 1918 a došly k tomu, že vlastně bylo nezákonné, protože o něm nerozhodlo lidové referendum a neschválily ho demokraticky zvolené parlamenty obou částí habsburské monarchie.

  Představa, že by vrchní státní zastupitelství Spolkové republiky Německo začalo prověřovat anulování Mnichovské dohody a opětovné připojení Sudet k českým zemím v roce 1945 a ještě došlo k závěru, že to bylo protiprávní, by nás právem naštvala. A tak se nedivme Litevců, Lotyšům a Estoncům, že mají z takové provokace po jejich hrozných zážitcích z ruské okupace strach.
  • Rusko se nehorázně vměšuje do vnitřních záležitostí Pobaltí. Pravdou je, že Litevci, Lotyši a Estonci nechtěli být součástí komunistického žaláře pod ruskou taktovkou zvaného SSSR a v referendech na jaře roku 1991 se rozhodli pro nezávislost svých zemí. V Litvě z 84,7% registrovaných voličů jich 90,47% hlasovalo pro nezávislost. V Lotyšsku z 84,7% voličů jich bylo pro samostatnost 73,7% a v Estonsku pak z 82,9% 77,8%. Tato lidová hlasování se na rozdíl do toho krymského konala ve svobodné atmosféře.

   Z hlediska mezinárodního práva, které připouští odtržení území po předchozím všelidovém hlasování, a práva národů na sebeurčení v souladu s rezolucemi OSN, je nezávislost pobaltských republik nezpochybnitelná. Nelze se tedy divit tomu, že tamní obyvatelé považují tento provokativní krok Kremlu za hrozbu násilím a proto právem žádají přítomnost americké armády na svém území, která by je chránila před možným ruským vpádem.

   Rusové tam sami svojí agresivitou podněcují příchod silných vojenských jednotek armád NATO do Pobaltí.
 • Pan prezident Putin nenechá padnout tak skvělé lidi jako jsou ŘEKOVÉ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit