Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes V jak to vidí na ČRO Dvojka pan Petránek.Pusťte si ze záznamu dobře mluví.
  • ... rotace doprava 060, neslyšels degene? :)))

    Hjůůstne, máme problém. :D
  • tak jsem sem včera napsal nevhodný příspěvek a ten byl smazán a dostal jsem jednodenní BAN - což bych chápal a akceptoval, pokud by se zde objevil můj nick a upozornění "příspěvek byl zablokován administrátorem". Nic takového se zde ale neobjevilo, což mi přijde skandální!!! Takže cenzura v ČR funguje tak, aby po ní nezůstávalo ani stopy a aby si nikdo ani nemohl pomyslet: "zde je nějak mnoho zablokovaných příspěvků, to asi má mnoho lidí názory odlišné od oficiálně schválených a povolených..."

    Řekněme, že jsem rasista a xenofob - je to stejné jako s tzv. "homofobií": Ať si proboha dělají dva chlapi v posteli co chtějí, ale AŤ MNE DO TOHO NETAHAJ! Nestojím o to sledovat muckání homodějů na veřejnosti, nestojím o to, aby mne opilá bukvice v tramvaji plácala po zadku - jsem tedy homofob. Stejně jako jsem v životě neublížil černochovi, ale jsem rasista a xenofob, když nestojím o to, aby nadržení Eritrejci pokřikovali po mojí paní a aby za pár let houf Somálců honil mne a mého syna baseballovýma pálkama po ulici...
    Přesně chápu, proč vznikl tzv. 2.Ku-Klux-Klan: z pocitů bezmoci, frustrace, vzdoru a odporu vůči něčemu, s čím nesouhlasím a proti čemu mi dokonce bylo zabráněno vyjádřit svůj názor. Takže milí sluníčkáři - čím více a dokonaleji nám budete zacpávat huby, tím silnější Pedigy, Národní fronty, FPÖ či Úsvitu se dočkáte...
  • Jupííí plagiát je v prdelízně, Shapiro si vybírá pořádný blbce, on je toho důkazem!!!
    CHI, YEAH !!!
  • á amrdólské CIA někdo šlápnul na kuří oko
    • přééésně, Putin měl pravdu, jdu se uklidnit na aeronet
      • já jdu na parlamentní listy *3*
        • *3* děláš dobře, místní falešnej BTW tu dělá zmatky
  • zdravíčko

    přeji všem krásné ruské ráno
    • takto svobodně a šťastně se cítí hrdinný lid Doněcka a Luhanska, určitě je hřeje jarní svoboda a ruská přítomnost, tiše závidím
      • CHICHICHICHÍÍÍÍ, jsi pitomče víc a víc slaboučkej a víc a víc rudej!!!
        YEAH !!!
        • bral bych to pokud by jsi psal ze svého nicku ale tvoje plagiátorská vyčůranost mě zanechává chladným

          vivat Putin

          PCHE !!!
  • Pro mě má význam jenom pozadí soudruha Putina!
    • často nám to dáváte zřetelně najevo pane Zemane
  • Už aby bylo po revoluci a já v poklidu katovské mučírny roztrhával prolhané politické huby od ucha k uchu.
  • Pokud má národ Čechů přežít ve stávajícím životním prostoru ta se musí proti zde šestadvacet roků vládnoucím lumpům zvednout a začít je odporážet s bezbřehou krutostí.
  • Nejlepší pozadí má můj vůdce Putin.
    • ten číňan ho taky nemá šatné, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit