Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putilitíne, Putilíne, ještě jednou a budeš klečet na hrachu !!!
    • A já musím jít mršit ty Český žáci, když je nedokáži nic naučit.
  • Pravda o anexi Krymu! Proč v naší televizi neukáží skutečnou tvář fašistické a katastrofálně chudé Ukrajiny a nádherného Krymu, kde žijí lidé bez války, v míru a stále se zlepšující životní úrovni?

    A co s tím uděláš, ty teplý prase Simone
  • ) Důstojník KGB přijde do parku a vidí starého Žida s knihou.
    Kágébák se ptá: "Co čteš, dědo?"
    "Učím se jidiš pro samouky."
    "A na co ti je jidiš? Na izraelské vízum se čeká celé roky. To zatím umřeš, než ti ho vystaví."
    "Učím se jidiš, abych si v ráji mohl popovídat s Abrahámem a Mojžíšem. V ráji se mluví jidiš:"
    "A co když se dostaneš do pekla?" ptá se kágébák.
    "Tak rusky už umím." *15* *15* *15*
  • Co to do těch nenávistných diskutérů zase dnes vjelo? *8* Asi svoje vlastní mindráky a nenávist svádět na jiné. Nojo, zpackaný život toť jejich boj. Tak jen do toho ať víme kdo jaký jste a co jste vlastně zač. *1* *1* *1*
    • Do mě právě nic nevjelo.
      • Jsi ruský deebil kulihrachu. Simoně kradeš jméno.
        To má bejt jako vtipný? jdi se léčit nebo zplynovat ty ruský haajzle.
  • Za totality stojí chlap na Václavském náměstí a vykřikuje: „Za pět tisíc letenky do New Yorku! Za pět tisíc letenky do New Yorku!”
    Zastaví se u něho pán a ptá se: „To je i zpáteční, prosím vás?”
    Chlap se otočí a pokračuje: „Za pět tisíc do New Yorku, blbce neberem, za pět tisíc do New Yorku...” *2* *2* *2* *2* *2*
  • Jeden se ptá druhého: "Koho jsi volil?" "Komunisty," odpovi druhý." "To je mi jasný, ale z jaké strany? *15* *15* *15*
  • Víte, co se stane, když shodíte do Orlické přehrady člena ČSSD?
    Nejdřív vyplavou špinavé peníze a potom čistý komunista. *15* *15* *15*
  • Někteří méně vzdělaní jedinci se snaží trvale zpochybňovat zločiny spáchané ve jménu komunistické ideologie, které se těm nacistickým vyrovnají anebo je dokonce i předčí - počtem zavražděných lidí určitě. Ty je potřeba opakovaně cejchovat jako lháře a darebáky.

    Pěkně to vystihl ve své knize Rusko plné křížů Alexandr Jakovlev, který píše o neokainismu, což značí zabíjení lidí ve velkém. V Osvětimi pro příslušnost k méněcenným rasám a táborech Gulagu pro méněcennost třídní. Lenin, Stalin a Hitler jsou podle něj nejstrašnějšími zločinci 20. století. Ano, Jakovlev byl komunistou a dokonce za Gorbačovovy éry tajemníkem ÚV KSSS, ale o to je jeho svědectví cennější, že se dokázal se zločinnou ideologií rozejít a se svoji minulostí upřímně a vnitřně poctivě vyrovnat. Koneckonců kdo zná Bibli, ví, že ze Šavla se stal Pavel.

    Rovněž spisovatel Vasilij Grossmann přirovnává ústy své hlavní postavy v románu Panta rhei stalinské vyvražďování dětí ukrajinských rolníků hladem k nacistickému vyvražďování dětí plynem. Pro Grossmanna a nejen pro něj spočívá podobnost obou tragédií v masovém zabíjení celých skupin obyvatel, v jednom případě z důvodů třídních, v druhém z rasových.

    Je jasné, že ukrajinský hladomor, při kterém podle asi nejobjektivnějších historických údajů zahynuly tři až čtyři miliony lidí byl chladnokrevně naplánovaným zločinem spočívající ve vědomé likvidaci rolníků. S Irskem o osmdesát let dříve se to nedá srovnat. Irsko nemá tak dobré klimatické podmínky pro zemědělství jako obilnice Evropy Ukrajina a navíc sovětští bolševici místo pomoci postiženým rozsah katastrofy cynicky tajili, kdežto hlad v Irsku byl bez zlehčování medializován a Irům byla z ciziny poskytnuta pomoc. Není pravdou, jak se tady snažil namluvit jistý primitiv, že sovětské Gulagy byly div ne rekreačními tábory. To v žádném případě a mají na svém kontě více obětí než nacistické koncentráky.
  • Zastaví Tatra 613 s generálním tajemníkem ÚV KSČ Milošem Jakešem před starším domkem, kde sedí na zápraží babička. Z auta vystoupí řidič a říká: „Babičko, pusťte soudruha Jakeše k vám na záchod.”
    „Nepustím,” zní rázná odpověď. „Ať jde do kopřiv!”
    „Ale babičko, to je přece soudruh Jakeš. Ten nemůže jít do kopřiv, pusťte ho na záchod,” přesvědčuje ji stále řidič.
    „Nepustím, ať jde do kopřiv!”
    „A babičko, proč nechcete pustit soudruha Jakeše na záchod?”
    „Jo, já ho pustím, on se tady vychčije a pak mi z toho udělají síň tradic a já budu chodit do kopřiv!” *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Jakej je ten ruskej fašista Putilín záprdek *1* *1* *1*
    Obama není žádnej obr, ale to co stojí proti němu je opravdu nedochůdče. *1* *1* *1*
    Proto ten Putilín je takovej zákeřnej a mocichtivej. *16* *16* *16*
    • A tebe nemá nikdo rád a švindluješ s hlasováním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit