Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už nás zprávama o Šlachtovi nebavte, to je naprosto nezajímavý. Tisíce a tisíce jiných lidí tady řeší pracovní zařazení, tak už s ním dejte pokoj. Myslel si, že ho budou přemlouvat, div neprosit na kolenou, ale nic takového se nestalo, chlapec narazil, budiž mu to poučením, že se takto nejedná.
  • Babiš byl proti reorganizaci od počátku a díky němu se o tom veřejnost dozvěděla. Proti byli rovněž státní zástupci a ministr spravedlnosti. Že Babiš nabídl špičkovému policistovi slušné místo se tedy nelze divit. Diví se pouze koblihář a spol.. *15* Přeji Ti Robine ať se daří....
  • Nepleťte se prasatům do žrádla. sežerou vás!
  • Myslel jsem , ze Slachta je super. Nabitka z MF od Babise mne zklamala. Nemuzu tomu verit, co se to deje.
  • Dokud Šlachta nebude řídit celou policii přímo z Čapího hnízda, tak od podobných zpráviček pokoj nebude.
  • felix.julec
    Zdá se mi,že je už přešlachtováno.Nejvyšší čas skončit.
    • Ale není. I když se teď zase "haškuje". Uvidíme co s tím Haškem jihomoraváci udělají. *1* *2* *15*
      • Ty, srandovní zvířátku zase k věci?
        • Quo vadis, kam kráčíš, soudruhu, za tím jihomoravským trpaslíkem? *1* *2* *15*
  • je pořádný frajer.A pevně se věří že přijde doba kdy vyfičí vyhlášení mlžiči jako policejní prezident nebo ministr jakože bakalář Chovanec.Pevně se věří že i na dojde.Obecně se ví, že třeba pan Masný si přikrmuje na prezidiu milenku.Z řad policistek.A tahá se s ní.Nějaká Václavíková.To potom unikají informace.To se to potom telefonuje ze služebního telefonu.A roznášejí se drby z vyšetřování.
  • Podle toho neustálého fňukání všech okolo je vidět, že to Babiš dělá dobře. Já mu plně fandím.
    • Bureš si chystá mocenský aparát pro Babišovu Střeoevropskou republiku.
  • A já tě Šlachto věřil a on si ta Bureš kůpil ,ne prachama ale těma kecama boje proti korupci a kdyby si pamatoval tak si na hrad nelez protože jeden z největších lhářů tam sedí a kamoš Bureš se děsně zmoh když byl premierem prolhaný zemák obklopující se komunisty a podvodníky z bamberského kufříku.Ale co vždyt je důstojným nástupcem privatizora kradeče chilských per.Když se hadaš s 10timěsíčním právníkem,proč je u toho sakra bureš kterýho ani v rodné zemi nesnáší.A opět bohatne když je v zemi zlodějem co o morálce káže.Tomu se říká taková sovětskaja hra.Bureša si měl vzít s Rathem a Nečaskou a přidat zemaka a zavřít.
    • ... velikost tvého výblitku je dokonalým obrázkem toho, jak neschopným jsi primitivem :))
    • ... nechlastej už, primitive :)))
      • ... díky za hlasy primitiva :)))
        • zalez do nory chlíve. Už jsi dnes obtáhl svoji zparchantělou matku? Už někde v chlívku pro čuníky nedočkavě přešlapuje.
  • "Odmítl, že by nabídka přišla od ministra financí Andreje Babiše ..."
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    No jasně, to víme, nabídka přišla od jistého Bureše ...
    • ... si debílek, díky kterým Andrej ovládá dokonale primitivní českou kotlinu, ty ubožáku :)))
      • jsi zavedený hnůj všech hnojů, co by strašně chtěl komunikovat.Ale ono není s kým.Každý se tě lopato štítí, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit