Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsou zase žvásty... Přesně stejný typ MADR od společnosti Elta nakoupila a používá Kanada, že by si členská země NATO objednala něco, co "není kompatibilní se standardy NATO?". A další pitomost v článku je "prověřování" společnosti Retia - tato firma je výrobcem a dodavatelem stacionárních radiolokátorů, které Armáda ČR používá už několik let. Když vidím na tý fotce, jak ta blondýna civí na stabilizovanou hlavici FLIRu jak černoch na zamrzlej kýbl, fakt by mě zajímalo, co asi o oboru svého "ministrování" ví...
    • je tahle krasavice. Jo věšet se po závodnících v Brně by jí šlo.Nebo fotit čokly na památníku.To je jednička.
  • Je přinejmenším "podivné", že Stropnický chtěl nakupovat radary v Izraeli a teď se tam žene jako velvyslanec...

    To mi nepřijde jen jeko náhoda...
    • Pochybuji, že by jedna osoba, byť ministr, měla moc rozhodnout výběrové řízení... nebuďme paranoidní...
  • Chci věřit,že to Šlechtová dokáže.Doufám,že i rodina Stropnických zmizí z politiky.
  • V 80/90-tych jsem se vyvojem systemu pro letecke navigacni sluzby zabyval a musim rict, ze i v oblasti vojenskych radiolokatoru, jsme byli v CR velmi dobri. To co skutecne "srazilo vaz" UVR Opocinek (Kokesov), byla divoka privatizace pocatku 90tych let. Z kmenovych zamestnancu vyrostlo vsak ihned nekolik firem, kam se odbornost prelila. Nakupovat radary v Izraeli ale i kdekoliv jinde, muze jen nejaky nevzdelanec a neumetel, pripadne vychytraly zlocinec, ktery neco ocekava protisluzbou.
    • Ano také jsem pracoval v obraném průmyslu a vzpomínám na Tamaru a další podniky záměrně likvidované našimi demokraty.
      • Žvaníš hlouposti... Pasivní radiolokátor Tamara (nebyl to žádný "podnik", vyráběla jej Tesla Pardubice, kterou také nikdo nezlikvidoval, stále existuje jako firma ERA a stále vyrábí a vyvíjí radiolokační techniku) neměli na svědomí "naši demokrati"; jeho výrobu stopli Američani, protože na trhu by se tím objevil systém schopný detekovat i letouny kategorie "stealth", což se jim moc nehodilo do krámu...
  • Ať si radary strćí Izraelci do (.) i se Stropnickým a Šlechtovou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit