Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co k tomu dodat?Takový nevděk naše rodina prožívala celý život.Jenom já 2x,ale nikdy jsem nebrečel a říkat o Zemanovi ,že netrefí na záchod sám, to je trochu podpásovka.SPOZ je pro mě nevolitelná již z důvodu,že já okraden o majetek po rodičích a oni za 24 let majetky,který můj otec by budoval podstatně déle,ale za to poctivě.Ani jiné strany pro mě nebudou volitelné a můj hlas dostane ten,kdo zaplatí.Tak se to tady hlásá celou dobu sametového podvodu.Rozhodně to nebude za párek v rohlíku.Nejsem indián,abych měnil střepy za zlato.Jinak Zeman je dobrý president,zatím nejlepší co tady za 24 let bylo,ale potřebuje vedle sebe dobré rádce.Rozhodně si nebude vydržovat milenky za státní peníze.
  • Kariérní soudruh a dnes kmotr Šlouf dělá zákulisní špinavou práci. Nyní když
    Zeman sedí na hradě tak už ho nepotřebuje a SPOZ také najednou nepovažuje
    za vhodné bejt nadále spojená s tímto gaunerem. Zvláště ne před volbama. *1* *1*
    Je to však mocný hráč a nebezpečný soupeř takže se jistě brzo dočkáme jeho
    odpovědi ve formě skandálních odhalení o některých členech.
    Zbytek Šlouf Fischer .. každý z těchto ex členů ksč v dnešním bordel státu
    dobře prosperuje. Je faktem že mnoho členů současné tržní mafie ( soudní
    exekuční podnikatelské ) má rudé kořeny.
    • Kdybych nebyl tak slušný a seriozní, mohl jsem být také kmotrem, podnikatelem miliardářem, přinejmenším ministrem. Ale protože jsem levičák, tak mám kulový.
      • A tak to má být, takje to správné *1*
      • Jsi ukázkou lidské degenerace. Kradeš nick a stejně jako tvoji kariérní
        soudruhové považuješ slušnost za slabost a vadu. Heslo mnoha zdejších potkanů
        teda občanů zní: pro peníze udělám všechno.
        Jednou vezmou rudou knížku a pak se nám přes noc promění v podnikatele
        nadávající na ksčm.
        • Tak to chodí, zloděj nicků kříčí, že mu někdo krade nick.
          • Tak to chodí. Jen v našem Kocourkově může blázen Walfer běhat na
            svobodě a označovat se za občana. *1* *1* *1* *1*
  • Slovensky privandrovalec Pruzinky tez zakladal levicovou stranu ODS,jenze tam to bylo oboustranne.
    Ten jeho chvost Babis dopadne stejne,jenze-LETA BEZI VAZENI!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit