Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Je to fakt černý nevděk, je to drzost, je to chucpe! Já jsem ho udělal, mně vděčí za všechno, a já mu teď vadím. Najednou nejsem mladýmu dost nóbl. Ale já to tak nenechám, já začnu mluvit. A pak se z toho všichni..."
  • ... slet pitomců: jak kolem Šoufla, tak zde :)))
  • Dost veliká chyba. Šlouf je důležitá spojka na organizovaný zločin a podsvětí. Má leta praxe z dob, kdy složil kmotru Mrázkovi. Chápu, že SPOZ má dost kontaktů na podsvětí, ale Šlouf je skutečně komunistická extratřída na poli hospodářské kriminality.
  • Jóóó lide český, co jsi si zvolil to máš. A dobře ti tak - všichni soudní lidé, kteří nemají hlavu jen proto aby jim nepršelo do krku věděli dobře co je zeman za křiváckého podrazáckého a prolhaného h a j z l a. A že mu dělá cestičku super komunoušký nomeklaturní kádr - jakýsi zjebanec šlouf věděla většina rovněž velmi dobře. Tak teď nefňukejte, pouze doufejte - že se ta hradní kreatura brzy uchlastá a natolik znemožní, že jeho "hradní" existence brzy skočí.
    • ... tebe by nezvolil ani vrátný slepičárny :)))
    • Souhlasím. Už se znemonžil, ještě musíme počkat až se uchlastá.
  • 4 ministři "nestranické vlády" jsou v čele kandidátek SPOZ, dál šéf úřadu vlády a kancléř prezidenta. Lukoil se obejde i bez zprofanovaného Šloufa.
    S ním byla jistá naděje, že potencionální voliči SPOZ prozřou, že to je ještě horší svoloč než VV. Bártovi šlo o jednu bezpečnostní firmu. O co jde Putinovi? To si domyslí i blbec - kdo teda volí SPOZ?
    • Blbci byli a jsou všichni , co tu vládli a pravice se na tom podepsala měrou vrchovatou. Za hlasitých fanfár Kocáb odvelel vojska Varšavské smlouvy od nás a oni se převlékli do civilu a vrátili se i se svými známými, příbuznými a kamarády a to ve velkém a náš stát jim umožnil získat bez problémů české občanství. Už jste si chudáčci hlupáčci udělali linventuru , kolik jich tu máme? Mají dost peněz, aby postupně koupili celé Česko. A už začali, Ivanovy Vary, další lázeňská města, valnou část Prahy a další města. Mají i jednu bezpečnostní agenturu, která nás tu pěkně monitoruje a nahrává. Chudáčci hlupáčci, to jste si měli na toto dávat pozor hned po sametovce, dnes už je pozdě, pláčete sice hezky, ale na úplně cizím hrobě. Západ se k nám choval také hnusně, udělali si z nás akorát kolonii, jinou cenu jsme pro ně neměli, akorát to zabalili do keců o lidských právech, svobodě, demokracii, právním státě. A tak Rusové usilují pro změnu o svoji gubernii, a mají zatraceně dobře nakročeno. A většina bude volit levici, protože rádoby pravice rozkradla a protransformovala stát do banánové republiky. Na to jste měli myslet dřív. Nyní na vaše doporučení občané z vysoka kašlou. Šloufa odstranit museli, jinak by se do PS těžko dostávali, Šlouf byl nevolitelný pro většinu i na levici. Nejedlý to prostě pochopil, zatímco Šlouf a další mají zatmění mozku, když jim to nedochází.
  • Penisy ve vozíku, penisy v hlavě
    Pětadvacetiletý student Vyšší grafické školy v Jihlavě Tomáš Jajčík odlil 850 pánských přirození, naložil je do nákupního vozíku a vystavil v jihlavském nákupním centru. Svou práci považuje za umění. Stejně tak jeho profesor Tomáš Gryc, pravděpodobně také umělec: "Je to mimořádný počin svým rozsahem, hloubkou i nasazením studenta. U nás to je ojedinělá práce tohoto druhu," prohlásil v MfDnes o Jajčíkově počinu.
    K dokonalosti uměleckého prožitku chybí v Jihlavě jen krůček: Aby oba pánové odlili a položili mezi penisy také sami sebe...
    (Časopis Reflex)
    • ... měl odlít 850krát tvou lebku, vyšlo by to nastejno :)))
  • Přečtěte si výzvu k Reflexu- Za pět minut dvanáct aneb zastavit Miloše Zemana.Podepsalo ji už 1977 lidí
    • ... zůstaneš do smrti ubožákem, na tvou výzvu něco čte jenom stejný pitomec jako ty :)))
    • Zemana jsem nevolila, ve finále nikoho, nebylo koho,ale petici proti němu podepisovat nebudu, protože to jste měli podepisovat petice na počátku 90tých let proti Klausovi a jeho Jakešově věštírně-Prognostickmu ústavu a vesklákům kolem nich co tu zhasli a začali útěkem ekonomů před právníky, tedy rozkrádáním státu až do téměř totálního rozkradení dnešních dnů. Takže tato petice, má pro mě hodnotu toaletního papíru a takových nás po tom, co jste tu předvedli, bude většina.
    • To JUDr.Karel Vlk: Mohl bych dostat odkaz? *3*
      • Už jsem to našel:

        VÝZVA: Za pět minut dvanáct aneb Zastavme Miloše Zemana!

        http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/51741/vyzva-za-pet-minut-dvanact-aneb-zastavme-milose-zemana.html
    • 1977 lidí je jako počet obyvatel jedné malé obce a oproti milionům v celé zemi je to směšné promile. Sežer si tu svou výzvu nebo strč rovnou do řiti, můžeš si vybrat podvodníku s neoprávněně používaným titulem.
      • Neboj šmejde už jsem se také přidal a se mnou celá naše rodina, příbuzní, známí, sousedé, .... . Každou sekundou roste počet těch, kteří nemohou tu hradní bestii ani cítit a mají konečně možnost dát to najevo.
        • Tví početní příbuzní, sousedé nebo známí z gheta černých příživníků nějakou směšnou "výzvu" nezachrání před jasným propadákem. Prý každou sekundu roste počet *1*
          • Ja to jiz podepsal a to jako jeden z prvnich.Ale urazet zde lidi komunistickej dobytku nebudes,nebo si te podam! *16* *16* *16*
            Pro upresneni ctenarum-zadny Stojka nebo Lakatos by tuto vyzvu nikdy nepodepsal,nebot cikani voli SPOZ.
            • A hlavně volí KSČM.Prasata *12* *12* *12*
  • Vlada 'ODBORNIKU'' SPOZ.
    Sportovci maji u me +
    Doporucuji! *3*

    http://zpravy.idnes.cz/premier-gratuloval-kanoistum-za-veslarske-medaile-f83-/domaci.aspx?c=A130913_170947_domaci_zt
    • No, co jiného bychom čekali od Spolku Poskoků Ožralého Zzemana, že.
      Jaký pán, takový krám. *1*
    • Doporučuji ti pravidelný sex s panem tečkou, nebo alespoň si od něj půjč k sexuálním hrátkám jeho kozičku. Pokud nic z těchto možností nechceš nebo nemůžeš praktikovat, tak doporučuji ti k potlačení sexuálního pudu omývat si přirození vlažnou vodou. Všechno to je pro tebe lepší, než si honit vlastní péro.
      • Otazniku-dekuji za radu.
        Jen nam jeste napis,proc Ty takovy inteligentni ''clovek'' prohani C U R A K Y chlapcum skolou povinnych?A pak je jeste dokurujes.....
      • Otazniku-dekuji za radu.
        Jen nam jeste napis,proc Ty takovy inteligentni ''clovek'' prohani C U R A K Y chlapcum skolou povinnych?A pak je jeste dokurujes.....
      • Otazniku-dekuji za radu.
        Jen nam jeste napis,proc Ty takovy inteligentni ''clovek'' prohani C U R A K Y chlapcum skolou povinnych?A pak je jeste dokurujes.....
  • Koho zajima,co se deje v naky protilidske a protinarodni superstrane?
    Jiz tito ''lide-clenove'' tohoto polofasistickeho spolku patri mimo zakon a pote na sibenici!
    *16* *16* *16*
    Dobytek a luza! *12* *12* *12* HNUS!!!
  • Kdo s čím zachází, tím také schází a Šlouf tu nadělal svinstva všude více jak dost. ČSSD se ho nemohla zbavit a tak Zemana podtrhla tehdy na Hrad, aby s ním neměla co dočinění.. Prostě Šlouf chtěl vládnout za každou cenu pomocí Zemana, tehdy to dělal ve Strakovce také a navíc Zeman nám všem vzkazoval, že Šlouf je spokojený dědeček a už se věnuje akorát svým vnoučátkům. Tak what´s go pane Šlouf?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit