Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... zničil jsem ubožáka, asi zase leží namazán v prasečinci, kde je jako doma :)))
    • špinavec z žumpy tady má zas solo? Sprostá páchnocí chamraď opět vyrazila z kanálu?Je pohroma jak zparchantělé matky vrhnou všechno co jim v bachoru naroste.Ovšem bomba je když se lůza považuje za vyjímečnou.
      • ... sveř se, jak to je možné, když debílek, který si hraje na ikváče, nedá řádek bez chyby :)))
      • ... není co dodat, tradičně ze sebe děláš většího primitiva, než jsem doufal, vřelé díky :)))
    • bezregistrace
      kdybys vytáhl hlavu s vlastní řiti zjistil bys že uz se smráká že máš táhnout zpět do popelnice odkud si vylez křupane
      • ... neznám nic krásnějšího, jako když primitiv jako ty pochopí, jak je bezmocný hlupák :)))
  • ... na rozdíl od primitivů se nezabývám hlasováním, kterého ubohost nenahradí tupost :)))
  • ... děkuji redakci tiscali, že mi nechala prostor, abych dozdegeneroval poslední póvl zde :)))
  • ... tak už napiš, tupče BTW, kolik vyděláváš, jakou piješ whisku a co dovča letos :)))
  • toto psal blb který nic o lidech neví,kdykoliv jedu na slovensko můžu se spolehnout na dobré lidi
    • ... klídek, nemám tě rád (snad nejsi degen BTW), ale názor "zápaďáků" není důležitý :)))
      • ty hnůj tady rozhoduješ o názorech? Ty chamraď si tady bereš jako slovo? Tak to se moc povedlo.
      • ... jsem nadšen, jak největší primitiv na netu dobrovolně hlasy podepisuje svou tupost :)))
      • eště abys mě měl rád,ty buzerante,to bych to vyhrál
        • ... ty máš nepochybně hejna těch nejprimitivnějších kámošů pod sluncem, balíku :)))
        • ... to bylo turecky, vypatlo?
        • To je K0K0T, có, takovýho abys pohledal!!!
          • ... nedochází ti, ubožáku, že každou nadávkou se představuješ veřejnosti na tiscali :)))
            • To říkej tý starý kráwě, tvý mámě!!!
          • ... ohromně ladíte, chlapci, možná dáte dohromady IQ 28 :)))
  • ... překvapuje mé ochablá bdělost tiscali, neměli by nechat tak moc trápit primitiva :)))
    • Mé, mé, ty pitomče ubohej, nauč se konečně psát!!

      Řádně jsem ho rozhodil pračůráka!!!

      CHICHICHI !!!
      • ... i kdybys psal stokrát a hlasoval stotisíckát, nikdy nebudeš ničím, to je super pocit :)))
        • ale lopato.Ty přece nemáš pocity.Ty jsi jen takový odpad co se snaží dostat mezi lidi.A ono se nedaří.Jsi vyvrhel jak tvoji rodiče.Prostě povl které může každý kopnout.
          • ... pocity u tapíra jako u tebe nepotřebuji, jsi nádherně bezmocně primitivní moula :)))
      • ... zase hezky píšeš o sobě, nikdy se se mnou nemůžeš rovnat, nebavíš mě už, moulo :)))
  • ... zničil jsem nejposlednější póvl na českém internetu, tak to bude pokaždé, čau, póvle :)))
  • ... jsi od narození odsouzen na posluhování za pár šupů celé populaci, dobře ti tak :)))
  • ... znemožni se ještě víc, i když to už vlastně nejde, pochop, že se ani minutu nečapeš :)))
  • Blbce pitomečků tady používám jako opici v cirkusu, co mu přikážu, to udělá!!!
    Jeho debilita mu nebrání se nechat drezůrovat od vůdce, jako jsem já!!!
    • ... děkuji za každý hlas, nic primitivnejšího neexistuje, jsi jasnej a bezmocnej trouba :)))
    • ... kam plánuješ svou letošní letní dovolenou, do vedlejší vesnice na multikáře?
    • ... píšeš hodně, primitivům také nic jiného nezbývá, jsi neškodné zakomplexované nic :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit