Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... já vlastně na tebe nepotřebuji vůbec žádný intelekt, jsi nástrojem v mých rukou :)))
  • ... není důvod hlasovat blitky, primitivní debílek se vždy ohlasuje spolehlivě sám :)))
  • Jak zuří blbec pitomečků, inu neví, nevzdělanec z opičí kurwy, jak dál!!!

    HOHOHO CHÁCHÁ !!!
    • ... nějak ti uniklo, že každým svým hlasem děláš ze sebe ještě většího primitiva, díky :)))
    • ... kouzlo je v tom, že nemusím psát, co jsi zač, děláš to ve své omezenosti sám, díky :)))
      • Tvoje debilita je sice neuvěřitelná, ale velice zábavná, ještě víc nám tady dělej šaška, pitomče!!!
        • ... jaké nám, tupče, jsi jediný bezkonkurenčí zdegenerovaný ubohý primitiv na netu :)))
        • ... psal jsi opět o sobě, tvá bezmoc je super, absolutně jsem tě dostal, kam jsem chtěl :)))
    • ... máš fantazii nejposlednějšího ubožáka, kterému dávno došla slovní zásoba :)))
  • ... póvlu nikdy nedojde, že se nečape, ale časem i primitiv vycítí, že je bezmocný :)))
  • ... jsem na zdejší špínu zvyklý, ale jak si jí dnes vytírám prd*l, nepamatuji, pokračuj :)))
  • ... je zde dnes nádherně nazdegenerováno, poradím si klidně se stovkou vypatlanců :)))
  • ... ještě něco, potrate?
  • Co si tak asi může vychutnávat blbec pitomečků, když je to obyčejnej potrat opičí kurwy???
    • ... dokonale představuješ svou neexistující úroveň, čím víc bliješ, tím mi je lépe, nulo :)))
      • Máma kráwa, otec wůl, tak co z tebe asi mohlo vyrůst, že??? Hovnivál a ještě k tomu blbej!!!

        CHICHICHI trapáku!!!

        YEAH !!!
        • ... nepochopil jsi, že invektivy debílka jsou přesně tím, co si přeji, zoufalý primitive :)))
  • ... z velkou noblesou si vychutnávám bezmoc připitoměle hlasujících ubožáků :)))
    • Už mi je jasné proč někteří lidé vraždí, narazit na tebe ,je jen otázka času kdy to vygraduje. Však ty jednou narazíš. Neboj. *3* Jsi tak zbabělý že se nedokážeš ani podepsat.
      • ... jak jsi podepsán ty, pitomečku?
  • článek o hov.ě ale bijci asi stačí aby na něj neustále reagoval
    • ... nepochopil jsi, že nereaguji na žádný článek, vypatlo, ale to zapadá do mé zábavy :)))
    • ... správně, články mě nezajímají, pouze si vychutnám intelektuální bezmoc chudáků :)))
      • ... děkuji za bezprostřední přihlášení se k nejposlednějšímu internetovému odpadu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit