Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Tak to bude smutno. Jen Janošikova, Štefanikova a Horthyho¨:D

  • Soudruh Bilak je už objektem Nejvyšší Spravedlnosti. Už je pozdě, aby litoval svých činů.

  • Taky bysme měli, co tady s komoušskýma lavičkama a letištěm?

  • Pardon , mam zachvat smichu , v tezkem provedeni. Dr Vasil Bilak ... Nojo ma pokracovatele . JuDr Roman Janousek , nevite prosim nahodou jestli taky Ivo Rittig uz si neco pred jmeno neporidil ? 

    Ovsem Dr , JuDr ; mVdR , RsDr .... Josef Chmela ,t am si dovedu predstavit opravdu hodne . Stejne tak Anton Janak . Nemuselo to byt ani moc drahe. Zdravim do Vanoc i dele zdejsi ideoligicke prispivatele , tebe pepiku jeste jednou zvlast ! Mimochodem , zapomnel jsi se dnes jeste pochvalit , naprav to!! Tohle z tebe fakt nikdo neudela . 

  • TheGGG

    žádná škoda

  • Takze Babisovou ulici , Chmelovove nabrezi ?? Nic z toho Slovaci ?! Nejak mi ten Husak , i kdyz jsem ho zazil vicemene okrajove , asi ve stylu tech kvizu " mohli se v case potkat "  , neni uz tak nesymapticky. Jakese jsem potkal jako doslova uboheho starikav Praze ( tam to pepiku chmelovic neznas ) , vetsi nez tvoje naves , a bylo me ho snad i lito , jak vypadal. 

  • josef.chmela

    Dříve se zakazoval Masaryk, dnes se zakazuje Husák. To dnešní demokratičtí soudruzi dál nepostoupili.

    • Admsap

      Je rozdíl mezi odstraňováním soch demokratů a komunistických zločinců. Je s podivem, že tento rozdíl nevidíte, přestože je zřejmý.

    • KIMCID

      jj je to smutné jedni bourají sochy, druzí taky a zase staví ty svoje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit