Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slováci to tentokrát přepískli.Za pár dní nadělala tolik škody co Kiska nestihl za celé období.Vzpomente na má slova za pár let.


  • Josef Novák na Hrad!!!😎

  • Horních Uher privátní věc - a naše zbytečná starost!

  • Primitivní bolševický zloději nicku, ty skončíš v pekle, ale to ten tvůj rudý mozeček nechápe.

  • KIMCID

    Tvoje mluva bohužel má z civilizovaným Evropanem hodně pramálo společné.Tak že nepiš o něčem, o čem nemáš ani páru.

  • takže zločinec kiska novinářským mrd*kám nevadí ani podvodnice čaputová , a zloději stamiliard  a 26 mld na dotacích mafiáni bakaloidi ods, topstan,kdu jdou proti babišovi 

  • Netušil jsem, že vážený Občan je kromě pana prezidenta a premiéra také zarputilým nepřítelem indiánů. 😂

  • To je známé, podlost těch rudokožců nezná mezí. Oni se neřídí zásadami evropské kultury, ale zvyklostmi východostepního chanátu. Civilisovaný Evropan by se k tomu nesnížil.

  • Gratulace paní prezidentce.

    Podle snímku z inaugurace se zcela změní tvář Slovenské armády. Od Nového roku jen divoženky. Inu jiný kraj.....😀

    Doufám, že jí ze samého prezidentování neoleze hlava jako tomu panu Kiskovi. 

  • Krása fyzická je pojem relativní. Z čeho výše uvedený pisatel usuzuje, že se jedná o inteligentní dámu prosím? 

  •  Začni u takového člověka jako je Fico! Kamarád Bureše a dotace ohledně Dusla Šala to je jak příběh v Čechách.

  • No, první reálné kroky paní prezidentky jí směřují tam, kde jí její kritici chtěli vidět. Škoda. Snad šance, že to bude normální politik ještě neumřela

  • Novelou občanského zákoníku vážený Občan deklaruje, kdo smí a kdo nesmí volit. tedy kdo je a kdo není tupou ovcí. 

    Případně, když už bude smět volit - potom musí volit tak, jak si tento pán představuje.

    Jinak se zařadí uchazeč zase do "tupého stáda" a bude mu účast v příštích volbách zakázána.

    Může si potom opět rozmyslet, jak k volbám přistoupit.

    Že to nemá logiku? Nemá. 

  • Nebudu polemizovat s panem novákem, ale osobně si myslím, že jakékoliv ekonomické sankce nejsou k ničemu.

    Je za nimi vždycky jen politická a ideologická zášť. Ekonomickou logiku to nemá.

    Všichni jejich zastánci zůstali hlavou v období "studené války." 

    Pokud paní Čaputová zahájila své prezidentské expozé poklonou u Josef Tisa, souhlasem s ekonomickými sankcemi, tak potom tím také vysílá nějaký signál. Škoda. 

  • Opět se zde projevuje zloděj mé přezdívky...

    Jeho pindy neberu ani jako nepodařený vtip...

  • josef.chmela

    Mýlíš se jako vždy. V USA jsem byl 14 dní a že bych tam musel ještě jednou, tak to nemusím. Ano, mají tam přírodní zajímavosti, ale to mají i jiné země, i třeba v Evropě. Zajímavý byl stavitelsky New York ale žít bych tam nechtěl. Američani mi připadali jako hloupé ovce (které ty tu neustále vzýváš), které si neumí zavázat ani tkaničku u bot, s minimálním světovým rozhledem a s přesvědčením, že na světě jsou jen oni nejvyspělejší a ostatní snad ještě ani nespadli ze stromu. Jsou ujetí a většinou se chovají jako naše10 leté dítě. Opravdu tam není nic, co by mě ohromilo. Všude válečná propaganda, jak zbytek světa Ameriku ohrožuje a proto musí mít po celém světě voj. základny, musí zbrojit a proto musí být americký voják připraven zasáhnout po celém světě. Propagace vlastenectví tu přechází až v národní nacionalismus. Nejhorší na tom je, že obyčejný Američan tomu všemu bezmezně věří a věří i všem lžím co se na něj hrnou z masmédií.

    Osobně se ti divím, že jsi se tam neodstěhoval. Ty jsi totiž stejně hloupá ovce jako ti Američani.

  • KIMCID

    Ano a teď mazej do Kolbenky já si jdu posekat zahradu

  • Děkuji KIMCIDEČKU - od takového retar..díka jako ty je to pochvala.

  • KIMCID

    Něco k tématu lumíku?

  • KIMCID

    Jaký národ takovej prezident odpade :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit