Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podvodnice vyhrála volby ,stačí být kandidátem EU ,USA a menšin havlofašistů a máte zajištěnu mediální propagandu jako hitler .........................................................................................................................................................Čaputová má problém. Nejspíš porušila zákon a neměla se stát advokátkou

    https://www.info.cz/svet/caputova-ma-problem-nejspis-porusila-zakon-a-nemela-se-stat-advokatkou-41013.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

    Čaputová činnost advokátky pozastavila a k dnešnímu dni – zjevně v reakci na zjištění – požádala o vyškrnutí ze seznamu advokátů

    •  Blahopřeji Slovákům ! My jsme odstrašující případ pro okolní země . Jsem zvědav jak bude komentovat u Soukupa tuto situaci ten komunista z Prognostického ústavuUž aby se slavnej Vyšegrád rozpadl.

      • Marcelskrc

        Už aby se slavnej Vyšegrád rozpadl?

        Tak to se nauč pást, protože nás živí.

        Jen v zelenině není ČR sebe sama uživit.Vše Vyšegrad.

        • Strach živí takové jako jsi ty!Třeba tě Bureš naučí dojit krávy .

          • Marcelskrc

            mě ne já žiji v Německu :D

    • Spíše to bude tím, že Slováci nedali na ruské fake news, jako Češi před volbou Zemana,kdy podplacené noviny chrlily jednu ruskou lež za druhou, ale volili rozumem! A to se ruské tajné služby na Slovensku určitě činily, seč mohly...Nestačí tam jen ruské peníze, jako tomu bylo u nás.
      • Podivná klaka  bývalých chovanců diagnostických ústavů - bbblb, zajda, jarda-jana, josef novák se rochní a jsou spokojení - myslel jsem si, že alespoň tohle oslaví slušně.

        Asi ale neví jak se to dělá. Urážky, nadávky, žluč. Radujte se skupino, vždyť jste si našli důvod.

        Sice Vám to může být jedno - u nás se nic nemění, ale proč to zkoumat, že? Hlavně, že můžeme hulákat. 

      • Marcelskrc

        co bylo v Zemanově kampani ruské fake news? přesně?

  • pavel.zajda.7
    Závidím Slovákům, my musíme ještě  hledět na to ruské strašidlo...Přál bych paní Čaputové brzké pozvání do WH.
    • Marcelskrc

      tak se na svou ženu nekoukej nebo ze rozveď :D

  • Ukázalo se, jakou silou disponují média. Jejich kandidátka s přehledem zvítězila ve volbách.

    Podpora médií + solidní outfit a je to hotové. Kdo tuto dámu na Slovensku znal před půl rokem???

    Ale svět má rád změny a příběhy. Tak držme sousedům palce, aby nová prezidentka nejen pěkně vypadala na poštovních známkách, ale aby byla opravdu dobrou prezidentkou

    P.S. Kompetence prezidenta SR jsou víceméně formální. Ale média jí pomohou. Alespoň pokud bude zvyšovat náklady a sledovanost. 

  • Starý ožrala Novičok z Hradu dal Ševčovičovi polibek smrti tím, že se s ním před volbou setkal. Slováci mají toho kořalu rádi jako osinu v zadku.
    • josef.chmela

      Ty jsi najednou nějaký chytrý. Nespal jsi dnes náhodou v knihovně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit