Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeden neodpovídá druhej lže:Senátor Čuba přiznal, že předvolební slib splnit nehodlá
    František Čuba (SPO), senátor a bývalý předseda Agrokombinátu Slušovice, v pondělí novinářům sdělil, že nedodrží slib z předvolební kampaně do Senátu. Tehdy se zavázal, že v případě zvolení senátorem odstoupí z funkce radního Zlínského kraje.
    • Přiznal se, že slib nesplní... To ostatní politici je také neplní, ale dělají, jako by před volbami nic neslíbili...
  • Pokud reportéři zavítají k nám do Ruska ukážu jim svou zavšivenou
    zemljanku a psa na pekáči. Ať vidí v jaké chudobě my Rusky žijeme. *8* *8* *13*
    • Pusko! Tak se žije v komuismu! Nihil novi!
    • no až hlavně zavítaj k tobě do paneláku v čechách a až tě nvštívějive ve froňtě na pracáku tak to bude zajímavější *15*
  • Takovýto způsob nekomunikace mi někoho připomíná *14*
    • Aj tak vyzerá!
      • Líp než ty, chuju. *15*
    • bohužel u nás strana top09 po svém volebním debaklu naopak kecá všude
      • Oh Ty Velký cháne z rodiny velkorujských chujů!

        Opět Putkova neprávda!
      • Oh Ty Velký cháne z rodiny velkorujských chujů!
      • Zločinecká organizace bude vbita
        • A já zblit
      • Kroťte své žvásty bolševická kreaturo - kecá tady tak maximálně ta hradní zrůda. Ostatní poskytují informace, promlouvají, ....... .
        Ano ještě jsem zapoměl na to -píp,píp,píp, - ovčáka - hnidu vypěstovanou štvavým plátkem zločinecké partičky - KSČ. Ten plně odpovídá naturelu svých dvou chelbodárců - jakéhosi NIC.emana a jeho přisluhovače mlynáře - nebo jak se ta lidská s r a č . a správně jmenuje.
        • Vyjadřuj se slušně o našem panu prezidentovi, jednomu z nejlepších co tato země ovcí kdy měla. Ty jsi jistě simpatizoval s kolaborantem Havlem, páč si stejný kolaborant, viď, zapšklá nulo.
        • Zalez zpátky domů, do kanálu, za svým bráchou Khárlem a Lihoslavem... *15* *15* *15*
        • zrůda jsi tu tak max ty a tvůj fotr komanč *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit