Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plevel se musí ničit a ne přesazovat.To je jako chodit kadit na chodbu.V obýváku to sice není,ale jednou se do toho šlápne.Nekompromisně hubit *3*
  • Dobré zprávy. Měli by je nasledovat i naši "nepřizpůsobiví" občané. Čím více, tím lépe. A těm co odešli zbourat bydelní, nebo nastěhovat jiné rodiny a odebrat sociální dávky a podpory. Jdou za svým snem lepšího života, proč je ponižovat našími mizernými podmínkami pro život???
  • Nešiřte poplašné zprávy!

    PS: Mezipřistání v Praze, tak bacha na to!
  • To vyhlásej státní svátek,ale moc se neradujte hrne se sem podobné etnikum z ukrajiny
  • Na jejich místa by se mohli nastěhovat ti naši. Nebo alespoň ti, co ze slovenska přišli....
  • Jdou tam za prací *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Řešení cikánské otázky musí začít regukací jejich porodnosti.Cikáni se především musí naučit si vyrábět tolim potomků,kolik dokáží svojí prací uživit.To co je zde dodnes,že si cikáni udělali z výroby potomků výhodný vedlejšák musí skončit.Protože uvedené zavinily všechny politické strany,které se od údajné revoluci prolhaliyk moci,je třeba po revoluci znárodňovat veškerý majetek rodů těch straníků a hnutí,kteří se od údajné revoluce na vládě podíleli a .tento majetek použít na náhradu jimi nadělaných škod.
    • Jistě by se nejvíce na tom všem měl podílet zůstatek majetku bývalého prezidenta Havla.
    • Není to vedlejší pracovní příjem ale hlavní a velmi lukrativní.OnI si pořídí děti a my je včetně rodičů živíme a snažíme se je vychovat.platíme něco co je předem odepsané protože na druhé straně není to důležité SNAHA.Když dám peníze bezdomovci tak ho dvy dny neuvidím protože bude nekde ležet v doupěti nalitej.Když dám peníze cigánovi tak je hodí do automatu ,přijede taxikém a při odchodu mi vykradne auto protože má rozehranou hru a peníze už mu nestačí.A jeho ,něše dítě z toho nevidí ani floka.Už mne to nebaví
  • vemte sebou i naše s celou vladou *16*
  • Rozhodně ke z Kanady zase fofrem poženou zpátky.Já nevím o žádné zemi,kde by o ně stáli.
  • to mi dneska přišlo na mejl, tak to tímto šířím dál.......... stojí za zamyšlení, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit