Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a co to změní, svět se nezboří. Pánovi to 42 let nevadí a nyní se z toho asi zblbne.Proč asi ????
  • kurevník ???,,,spíš tech neschopnych, je všude kolem hodně
    jen jsi zapomínají dát zubný kazy dopořadku a tamto dole ,taky
  • proč by měl být každý farář kurevník jako ty ????
  • Palcátem :?
  • My komunisti máme doma vždy dostatek fixů!
  • Nechci toho syna podezírat, že čeká, aby mu z toho něco káplo, kdyby byl kardinál jeho otcem. Není to přece vyčůraný Čecháček. Možná je jenom prostý zájem zjistit, kdo je jeho skutečným otcem a kdo jsou jeho předkové z otcovy strany.
  • Proč to tak bylo zavedeno, to se můžeme jen domnívat. Možná to mělo kněze zbavit běžných starostí o vlastní rodinu, možná to má vést k ovládání svých živočišných pudů a tím sebe sama jako je tomu ve východních učeních (buddhismus). Ale katolickým knězem se člověk stává dobrovolně s tím, že na sebe dobrovolně bere toto omezení. A jestli by se o tom měla zahájit nějaká diskuse, neměli bychom to nechat na církvi a nestrkat nos do cizích věcí?
  • Grebeníčku: 1* *1*
  • Já bych zavedl celibát i pro komunisty. A kdo ho poruší, hned mu ho useknout. Tak jak to dělají islamáci podle šariji.
  • Vždyť nemusíš. Klidně si vař borč a zapíjej to vodkou. Ale s tou vodkou opatrně, po tom se blbne. A pravý ruský borč, když se dobře připraví, to není špatné. *3*
  • Seš můj soudruh!
  • Na protest proti svobodě nekupuju banány!!!
  • to by se ti libilo,ze? udelat z lidi kriminalniky nebo teroristy. ale to nemas ze sve hlavy. jezdis casto a zadarmo do us, co?
  • Kuk na teroristu - komunistu.
  • Ty seš ale komunista...
  • hosi drzte krok a hubu! jinak pres ni dostanete!
  • tos me dostal grebenicku! nejsem zadnej komous jako ty co pouziva tento nick. pitomosti pises ty abud zticha nebo te zfackuju jako kradousek toho mladika!
  • V klubu mladejch komoušů je mezi svýma!
  • Jsi nemocný tvor, ostatně, jako každý komunista...
  • Kdy se to říkalo, nikdy jsem to neslyšel. Ve VUMLu nás to neučili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit