Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak bych mohl odhalit, jestli mám někdo v kanceláři nebo doma odposlech? dá se to nějak rušit? 

  • Pomocí detektoru, který bez problému pořídíte za tisícovku. Jeho ovládání není vůbec složité, jen si musíte hlídat dobíjení. 

   • Jak funguje? kde jste ho koupil za tisícovku? zvládnu to normálně ovládat?

    • Funguje za pomocí diod, kde vidíte jak blízko jste sledovacímu zařízení. Koupil jsem ho za tisíc korun z obchodu www.1obchod.com , když ho tam objednáte do 14:00, tam ho můžete mít další den doma. 

 • Není nic odpornějšího,než myšlenkové zločiny.Proto po kontrole vyřčeného musí následovat kontrola myšleného.Nebo snad nemáme patřit státu celí,i se svými myšlenkami??

  "I slovo je čin-čím by pak byla celá literatura?"říká Masaryk.Proto každé slovo je skutkem,který státní orgány zaznamenají a zaarchivují aby i po létech bylo možno dotyčného pachatele volat k zodpovědnosti.

  "Myšlenka (slovo je jejím projevem)má se k mozku jako žluč k játrům" -říká fyziolog Vogt a tudíž určitý mozek produkuje určitou skupinu myšlenek.Proto prevence myšlenkové(slovní) kriminality musí vést k detekci a odstraněním těch mozků,které vytváří nedemokratické myšlenky projevující se nedemokratickými výroky,které vždy vedou ke zločinu.

  Jelikož -"myšlenky mají schopnost převracet se ve svůj materiální ekvivalent"-jak říká N.Hill,umožní eliminace negativních myšlenek trvalý pozitivní vývoj a stabilitu EU.

  V demokratické společnosti je skupina významných osob,které už svým významem zaručují pozitivitu myšlenek (a tedy i výroků) a tyto osoby budou kontrolovat osoby bez dostatečných záruk,jako jsou tzv. občani,,tzv. národ,tzv.Češi,pracující,zaměstnanci a pod. K tomu obdrží příslušné pravomoci,aby mohli pružně eliminovat nositele negativního myšlení,projevující se tzv.kritikou.

 • Wolfcastle

  Slušný člověk se přece nemá čeho bát. Státní zástupci jako každý veřejný činitel placený z veřejných peněz budou 24/7 odposlouchávání a monitorováni, každý daňový poplatník co si je platí bude moci na internetu nahlídnout na jejich veřejné účty a kontrolovat zda hájí zájmy voličů v každičký okamžik....

  Slušný člověk se přece nemá čeho bát. 😉

 • Dneska stačí jen platit v obchodech  kartou a už  ví o vás skoro všechno, všechno je evidováno včetně času jména i adresy ...
 • gaheris

  To by ti státní zástupci museli bejt slušný lidi, ovšem zatím je to pěkně zkorumpovanej dobytek!

 • mun.go

  A zase Hlídací pes.

  To nemá Tiscali vlastní názory a vlastní redakční články?

  Jinak - je to v podstatě zatím slabý odvar USA "Patriot Act", který také chránit životy a svobodu ...

  Patriot Act na Wikipedii

  The USA PATRIOT Act: Preserving Life and Liberty na webu justice.gov


  • Přesně tak, žába se už vaří. Naštěstí přemýšlející lidé vidí, kdo za tím stojí a jakého je náboženského vyznání. Protože to má zásadní spojitost.  

   Novozélandské video bylo také ve stejném duchu, fake vyrobený ve spolupráci vládou, aby mohla zakázat poloautomatické pušky, které by mohly bránit dalšímu průniku "demokracie". Viděl jsem a nevěřím tomu videu,, protože tolik "zázraků" v obživení mrtvol, a dalších "zajímavostí" je možné snad jen na Novém Zélandě.

   A obdivuji kvalitu japonských aut, kterým jejich čelní sklo nezničí ani opakovaný výstřel z bezprostřední blízkosti z brokovnice. Ačkoli, ono to vlastně až tak horké nebude, protože druhý den už nevydrželo a samo od sebe (!!!) bylo zničehož nic prostříleno. Asi speciální bouřka a krupobití-co jiného, že?

   Strůjcům NWO a fake videí, ne-vy nevyhrajete! 😈

   • gaheris

    To byl nejspíš meteoritickej roj, a nebo že by letěl okolo letoun s třílistou vrtulí?

 • Horlivost byrokrata ve službách státu spojená s iniciativním blbnutím a "správnou" politickou uvědomělostí boří demokratický systém.  Zvětšující se rozsah odposlechů je alarmujícím jevem. 
 • Zlaty komunisti chtelo by se rict... Nejak nam ten stat hnedne... :-(

 • KIMCID

  :D a kdo tomu věří ať tam běží

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit