Přejít na výpis diskuzí

'Šmejd' in China. Nejnebezpečnějším zbožím v EU byly loni dětské hračky

12.3.2018 12:38
von 8 příspěvků

Evropský systém varování před nebezpečnými výrobky na trhu v loňském roce zaznamenal více než dva tisíce varování. Podle evropské komisařky pro spravedlnost a ochranu spotřebitelů Věry Jourové jich více než polovina pocházela z čínské produkce. Nejproblémovější přitom byly dětské hračky v čele s loňským...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Schwarzenberg měl.take nedávno dětskou hračku z eskort servis Blanka a proto trpí nadmíru plynatostí. Sedící spící prdící Jára kníže
 • Já bych ty čínské šmejdy všechny poslala na Hrad Zemanovi. Ať si tam s tím víte co. Nedávno jsem si koupila čínského robertka a nefunguje, pošlu ho Ovčákovi darem, on ho jistě upotřebí.
 • Ryanair. Nizkonákladovka podnikající přesněji okrádající tady u nás. To si koupíte za krásnou cenu letenku. Cena fakt vynikající.Po příletu se díváte na svůj učet a - banda si strhla jiné peníze než v upoutávce a na letence vytiskla. Komunikace jak s mrtvým. A jen v angličině. Prostě jsou to obyčejní loupežníci.
 • No tak komouško STB-cký ksindle, kde jsou vaše bolševické chlísty k obraně číňanských šmejdů a jejich českých přisluhovačů????
  Ovčáku, to už ani ty nedokážeš vyzvracet za toho svého nechutného naboba - vlastizrádného rusofilně-číňanského prolhaného šmejda nějakou "chytrostiku" jak to s námi číňanské šokmooko myslí dobře?
  Křivácký prolhanče zemane, vem tu svoji sukovici a pořadně jim napráskej (dej ale pozor ať si přitom sám nenabiješ tu svoji prolhanou držku až padneš) - co je to za obranu tvých číňanských šéfů. Když už to nemůžeš postřílet jako české novináře, tak alespoň vyzvracej nějaký svůj dementní žvást na jejich podporu, ať se máme čemu smát.
  • pěkně jses tady vyblil Pepane. Ty jsi od toho Pepka Vyskoč ze Švejka. CO? Občas tady někdy namastí pár hloupostí nějaký zakomplexovaný hlupák. Ovšem z tebe tady přirozená blbost přímo tryská v gejzírech.
 • No a co jiného by jste čekali od kmoušské sebranky?
  Že ano komoušský konfidente STB zemane?
  Ty to přece musíš vědět nejlíp, když jim průběžně olizuješ řiť a tvoji noshledi v nich mají své tlamy zabořeny až po ramena .
  Vyzvracej nám zde nějaký svůj uslintaný žvást k věci, ať se zase zasmějem nad tvojí rudobolševickou tupou demencí.
 • "Živíme přes miliardu lidí"...tak nám s nějakejma normama vlezte na záda...
 • Já pořád říkám, že čínské hračky jsou zbraní hromadného ničení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit