testovaci text

Diskuse pro Článek

Smrt, která zastínila olympijské zlato československých gymnastek

3. 6. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Dramatické události provázející československé gymnastky na olympijských hrách v Londýně v roce 1948 jsou málo známé, přitom by se klidně mohly stát námětem pro hollywoodský film. Pro osm mladých žen ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 9

napsat komentář

rich tiscali.cz

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

Tklivý případ článku ne dost důrazně zvýraznil zákaz koupání v nymburském Labi pro nebezpečí infekce právě obrnou.Měla věřit hygienikům.Vše ostatní je jen smutná dohra nezodpovědného chování.Těm zbylým osmi gymnastickým dívkám se ale hluboce ukláním.
4.6.2017
vlákno reagovat

KarelIV (inkognito)

26 souhlasí, 12 nesouhlasí

XIV. letní olympijské hry se uskutečnily ve dnech 29. července až 14. srpna 1948 v Londýně. Citace z článku: "Československá obec sokolská byla dlouhodobě pověřena reprezentací ve sportovní gymnastice na mezinárodní úrovni"..."Starali se o nás moc dobře. Tehdy se ještě nehledělo, zda přibýváme nebo shazujeme. Vypadaly jsme jako ženské" ( V červenci 1948). Proti tomu z dnešního dějepisu ( www.dejepis.com/ucebn...-leta/): " První manifestační projevy, se kterými komunisté nesouhlasili, byly učiněny během průvodu Prahou pořádaným během XI. všesokolského sletu. Sokolové nahlas vyhlásili své sympatie k již exprezidentovi Benešovi. Zanedlouho poté spolek Sokol jako takový přestal existovat. " !!!! Tak z toho aby měl jeden v hlavě úl. V červenci 1948, kdy zlí komunisté dle dějepisu prováděli perzekuce ale z článku ( zřejmě dost objetivního) vyplývá spokpojenost Sokolů. Tak kdo nám tady po roce 89 káže bludy?
3.6.2017
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

2 souhlasí, 9 nesouhlasí

"Tak kdo nám tady po roce 89 káže bludy?"
Nejaky Gottwalduv pohrobek?
3.6.2017
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

9 souhlasí, 3 nesouhlasí

Zklidněte hormon,pane.Vámi kritizovaný argumentuje a dokládá důkazy.Co děláte Vy?.Listopad 1989 není pupkem České republiky.Ten hledejte jinde.
4.6.2017
vlákno reagovat

jo (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Není třeba se rozčilovat. Vždyť většina národa tehdy určitě prožívala tuto lidskou tragedii bez politických poťouchlostí a skutečnosti kolem sebe brali lidé prostě jako "dnešní poměry" kdy museli živit sebe a rodinu. Horší je, když se najdou hyeny, které z podobné události horlivě vykonstruují nenávistnou emoci. A jsou schopni se skrývat za svobodu slova.
4.6.2017
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Váhavost chození okolo horké kaše je dost blbá vlastnost.Nevyzdvihuji nenávistné emoce.Provádím rozbory příspěvků a argumentuji.Tasím do výše tasení soupeře.Někdy o kousek výš.Tak kde konstruuji a kde se skrývám za svobodu slova?Vaše slova patřila buď mně nebo autorovi komentáře.Ale to musíte říci naplno a ne svá slova zahalovat kouřovou mlhou.
4.6.2017
vlákno reagovat

Riccardo Klement (inkognito)

5 souhlasí, 9 nesouhlasí

žádnej Hollywood *10*

Hrad zásadně preferuje Alabamská filmová studia *14*
3.6.2017
vlákno reagovat

MUDr. A. Janák (inkognito)

23 souhlasí, 3 nesouhlasí

Dětská obrna byla v těch letech - prakticky až do zavedení povinného očkování (díky kterému byla v Československu zcela vymýcena) - hrozbou, které se rodiče všech dětí báli.
3.6.2017
vlákno reagovat

pernic tiscali.cz

21 souhlasí, 1 nesouhlasí

V článku píše redaktor : Pár případů obrny.Plete se,nebylo to pár případu ale v roce 1948 velká epidemie.Další následovalav roce 1950 pak v roce 1953.To jen tak na okra.j
3.6.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.