Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak se nám tady prase z chlíva vyblilo a míří ke své zparchantělé páchnoucí matce. Sám celý den napadán obhroublými výrazy svého okolí, cedí je nyní přes zuby tady.Není nad bezstarostný život prasete v chlívku.
  • ... omlouvám se extrémním primitivům, že nevidím důvod reagovat na ubohost osobně:)))
    • Od takového blbce jako ty, se omluva nepřijímá. Nech si vydezinfikovat prdell osobně, troubo.
      • ... moc slabé, není důvod víc reagovat na póvl :)))
  • Tady je zase zabijcováno, je ten bijec opravdu tak degene ?
    • Je to bratr Simona, jeho dvojče, víc psát nemusím.
  • ... dokonale jsem si užil dokonalého debílka, zase mi jako vždy skočil do pasti, mizím :)))
  • ... nic nepotvrzuje lépe úspěšnost mého bití pitomečků jako hlasy nejprimitivnějšího :)))
  • ... poraďte někdo, co s primitivem, který nechápe, že v češtině za větu patří mezera :)))
    • ... kdyby sis místo debilního hlasování primitiva zopakoval první třídu, udělal bys lépe :)))
    • ... primitiv reagoval jako pokaždé primitivními hlasy ubožáka, moc to jako vždy vítám :)))
  • ... měl jsem neuvěřitelně krásný úspěšný den, není nad to završit jej bitím póvlu :)))
    • od kdy má tady slovo výblitek své páchnoucí matky? Kolik asi ta rajda vrhla podobných prasáků jako ty? Kolik vás v rodině drží tu štafetu blbosti? Fotrů máš několik co?
    • ... děkuji za zasloužené ovace, neřeším neřešitelné, ale superprimitivy si užívám :)))
  • ... nevidím důvod vybavovat se s neuvěřitelně primitivním moulou, je naprosto bezmocný :)))
  • Debilní multinick teplej Semjon Gayínek tu o5 prosmrděl nonstop celý měsíc???

    PCHE !!!
    • a jak to víš zlej trolle ? vedeš si statistiky ty ruský vemeno ?
      • ... vede, ty americký vemeno :)))
        • i do vemen ti chlíve už nadávají. To je u vás doma v žumpě novinka, co?
          • ... bavím se, nepochopil jsi, ty ubohá trosko, že to nejsem já, bože, jsi ty ale deb*l :)))
      • Kulihrach15 má informace od KGB-FSB
  • mrtvý muslim,dobrý muslim
    • IQ 60ti leté pandy kterým disponuješ přesně odpovídá tvým příspěvkům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit