Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přééésně, Stalin by jim ukázal *3*
  • Už aby bylo po revoluci a já v poklidu katovské mučírny roztrhával prolhané huby politických lumpů od ucha k uchu.
  • *15* *15* *15*
  • Schwarzenberg by měl kukuč a rozum tak na cikánského vajdu.
  • Pol-Putine-havel byl největší zlo této země od dob Zikmunda.Havel byl zrádce,zaprodanec a vše co dělal,dělal účelově.A protože byl mnoha lidem u nás i v zahraničí zavázán za podporu v dobách,které trávil v kriminálech(za podvracečskou prodej omamných a psychotropních látek,rozkrádání majetku a narušování devizového hospodářství) se musel následně odvděčit svým chlebodárcům a ochráncům.At již to byli agenti CIA,či agenti STB,kterým Havel sloužil oddaně po TZV převratu r 89.Těchto lidí se bál nejvíc,proto také nikdo nebyl odsouzen,nikomu z těchto komunistických zlodějů nebyl zabaven majetek,všichni se zúčastnili privatizací a všichni také ještě více zbohatli.A to jen proto,že jim to ta fetka umožnila.Je třeba otevřít oči Pol-Putine a zajímat se trochu o historii.Proto také mohl kolaborant typu Švarcenberga být ministrem-člověk,ktarý ani neumí Česky-hanba,hnuss.Zaplt pán Bůh,že končí,alespon už nebude tolik škodit.
  • přeji všem hezké ruské ráno *3*
  • Ten může lákat jedině pořádné blby
  • v katovských mučírnách ??? *15*
  • Co nejkrutěji je třeba potrestat všechny lumpy kteří se po komunistech prolhali k moci.To je ten nejhorší lidský dobytek.
  • Pravdoláskaři vybojovali změnu režimu a místo toho, aby zavřeli estébáky a konfidenty KGB do basy, kam většina z nich patřila, nechali jim peníze a nakradené majetky. Nechali je krást dál a využívat svých mafianských styků a prorůstat společností a politikou až do nejvyšších pater, až na Hrad. Bojoval jsi Karle statečně, ale měl jsi Prezidenta Havla přesvědčit, aby tu bandu bolševických vrahů a zlodějů řádně potrestal, nemuseli jsme se dnes dívat na ty jejich chlastem poznamenané, zločinecké ksichty v televizi. *11*
  • Kalouska, že jsem se trefil, viď.
  • Ve všem.
  • Konečně,ale zlo které napáchal zůstává...:-((
  • Ale to jsme tady všichni, simone... *14*
  • Buďme nad věcí. Ctěný pan Schwarzenberg se vrátil ze záhrobí Rakousko-Uherské monarchie pouze pro majetky a slávu,
  • Protože nás převyšoval,byl nad námi. Byl zkrátka lepší.
  • Zaujal mě "hrdina Putin".Za to že okupoval Krym?Za to,že okupoval východní Ukrajiínu?Za to,že bombarduje jiné cíle než IS?Za to,že dříve okupoval?Je to šmejd,soudruzi.
  • richjane ty?syn estébáka a zatvrzelého soudruha nás chce také zradit?Tvůj děd,kovaný soudruh a milicionář se obrací v hrobě....
  • pražská teploušsko pravdoláskařská kavárna truchlí,odchází poslední z rodu havlových paladínů.....ale to je asi všechno-CO truchlí....národ se raduje...hydra přišla o další zhnisanou hlavu...ještě se jí tam třepe ta nejposlednější-říkají jí Mirek..kradousek.I na tuto dojde.Národe nedopust,aby nás takováto hanba a ostuda co si říká top09 zastupovala.Je čas ukázat té hrstce teplometných kavárníků,že tento národ je schopen takové politiky,aby se za ně nemusel stydět.Stačí jít k volbám a volit nové strany a nové lidi.Takové,které budou zastupovat svůj národ a ne takováto zhýrala praasata,která nyní sedí v parlamentu a hlavně kterých jsou plné vládnoucí strany....
  • Děuji za poklonu.Nikdo z Tvého okolí takový nebyl?Jsem přesvědčen.že i Ty jsi překročil se sebou určené meze a že se stydíš.Je to hanblivé(po slovensky),ale neodhanblivé.Kolik bývalých komunistů je dnes poslanci.Současné ani nepočítám.A já mezi ně nepatřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit