Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není lépe být smutným učitelem než veselou pokladní ....
    • milacekpublika

      Člověk by měl být ve své práci hlavně spokojený a raději budu spokojený prodavač než smutný učitel, který prochází různé brigády a jiné nabídky práce. To mi fakt nedává logiku. Učitelství samo o sobě je poměrně dost náročné zaměstnání, takže pokud ho nebudete dělat s nadšením a entuziasmem, tak počítejte s tím, že za pár let tímhle způsobem vyhoříte. Proto se vyplatí raději jít mimo obor. ;-) 

  • mellys
    ...nejtěžší to má ředitel školy a učitelky ve Vamberku, nevzal mi chytrýho kluka do 1třídy, protože se narodil 6.9 a nevzal ho do školy i když tam chodí jeho o rok starší brácha, takže z něj udělal staršího blba...
    učitelky a ředitel škrhola měli ohromnou srandu z toho, když jsem nedávno přišel navštívit svého syna ve škole, ...tak ta jeho učitelka se mě..co prej mu chci a o čem s ním chci mluvit...
    odvětil jsem , že jí po tom nic není, tak za chvilku přišla ta soudružka znova a řekla mi, že se mnou syn nechce mluvit...když ho pak- po mém nesouhlasu ale přivedla, kluk se klepal strachy, protože učitelka stála těsně u něj a poslouchala co mu budu protistátního vykládat....
    a ostatní učitelky co stály okolo tak z toho měli ..."vánoce"...a ředitel pak povídá..."tak jste si popovídali?" a smál se u toho jak cvok...
    tohle že jsou učitelé, kde to posbírali ??? kde to hergot zase jsme ??? kam s takovými učiteli jdeme ???? do budoucnosti určitě ne !!! ještě tam nejsme ale okolo už to pěkně smrdí...
  • V Rusku je život učitelů veselý.
  • Průměrný učitelský plat je cca o 1000,- Kč větší, než průměrný celorepublikový. K tomu v podstatě 3 měsíce volno a asi 18-ti hodinový pracovní týden.
    tak si každý může spočítat, kolik má učitel za hodinu práce...
  • Denně 5 hodin a půl roku prázdnin, ale no tak...
  • Až se bude ve školách učit jen a pouze Marxismus-Leninismus, budou absolventi dokonale vzdělaní a vysoce inteligentní!
    • ).(
  • Mám dojem, že autor článku, vzhledem ke všem chybám v něm, se zařazuje mezi ty podprůměrné, nevýjimečné .
    A co ty ostatní, podprůměrně placené profese ?
    S tvrzením, že učitelská profese je těžká řehole, bych to nepřeháněl ....
    • Protože MŠ je přecpané a neví co roupama vymýšlet. Protože problém školství u nás je kolik má učitel na ruku a ne co naučí. Protože problém našeho školství je jeho politizace a vymývání hlav žákům. Protože problém našeho školství je, že VŠECHNO z ciziny je lepší. Protože problém našeho školství je, že žáci se učí na testy a ne pro praxi-život.
  • Ono je těch mizerně placených řeholí u nás víc.

    Řidiči autobusů ale na rozdíl od učitelů dělají imrvére furt.
    • jako ucitel zari - cerven . Potom jezdim s autobusem cervenec srpen. Potkavam svoje zaky coby kastany. Od zari zase jako ucitel a o vikendech a svatcich vedlejsak s busem. No a co !?
      Na najem , jidlo , nejaky to osaceni byt nekde musi nejaky zdroj.
      • dva mesice v roce dva platy taky dobry, ale vetsina lidi vtomhle state ma 12 mesicu v roce dve a vic zamestnani, aby vse nejnutnejsi poplatila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit