Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta se tam směje, jako by nevěděla, že je to v řiti ! Ale ona to ví.
    • To je starší fotka, takhle se řehtala když se jí s pomocí kriminálníků podařilo prosadit církevní restituce, a tím pádem okrást současnou a příští generaci.
  • Takže kluci - porokujte a zas předveďte některý ze svých mistrovských divadelních kousků.Třeba ten "Stojíme ze Petrem Nečasem" byl moc moc působivý.To syčákovi teklo do bot měl dny sečtené a tady modráci semknuti před kamerami v jeden šik hlásali jak za ním stojí.A stáli při něm i když byla překopaná maďarka v železech.A vyhryzovali že by chtěli v této době aby byla stařena Němcová premiérkou!Se hned tak nevidí taková snůška a kombinace arogance najivity a přirozené lidské blbosti.Takže zas něco vymyslete ochotnický spolku!
    • Němcová by měla na to dělat pufmutrle v hampejzu.A ne zde předsedat vládě.
    • Nelze než souhlasit. Ovšem co jiného čekat od spolku zlodějů, tunelářů, korupčníků všeho druhu a podnikavců přisátých na rozpočty měst, obcí, krajů a státu. Osobně nevidím z hlediska koncentrace morálních špinavců všeho druhu žáden rozdíl mezi ODS a ČSSD. V obou těchto stranách je dokonce víc bývalých komunistů a současných parazitických zrůd typu Janoušek a Rittig, než by člověk očekával.
  • Věřím že ODS se znovu vzchopí a bude pilířem pravicových stran!
  • Bože můj, co je to na té fotce za brýlatou pizizubku, jsem se lek, až mi změk...., no po modré do (_!_) jste to dovedli hezky, ještě v roce 2006 jsem Vás volil a doufal, ale marnost nad marnost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit