Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A někteří vypadají jako z Lombrosovy knihy "O typech zločinných".
  • pokud se všichni do Bohnic nevejdou, měl bych tip na kvalitní léčebnu v Kroměříži
    • Já bych doporučil Bory nebo Rudné doly Příbram.
      • ... dementní sr*čka jako ty nemá co doporučovat :)))
  • Opravdu jsem poprvé potěšen po volbách, když vidím ten údiv a vztek "demokratů", kteří sami hlásali vůli voličů a najednou zjistili, že se jim to nehodí do jejich rozkrádání, zadlužování a rozprodávání republiky a tak řvou jako nesvéprávní.Respektujte vůli lidu a dělejte to tak, aby lidé volili vás. Asi jste ztratili důvěru, měli jste na to 27 let. A nechte toho štvavého žvanění, lidé už na pomlouvání Ruska, komunistů , teď už i SPD nezabírají a používají vlastní rozum, protože na ten váš není spolehnutí. A mluvte každý za sebe.Já si osobně myslím, že lidé, co tu vládli dosud by měli odejít slušně tam, kde slunce nesvítí a nebo jít do řádné práce, abyste mohli napravit prací to, co jste tady podělalli.
    • 222
      • vanhorne
        "Ještě jsem neviděl"
        Tak se priprav na to co teprve uvidis, az Bures zacne menit sve sny ve skutecnost.Bures z Valdic vlanout nebude, jeko opily kamos a ta parta hokynaru a konskych handliru ve snemovne ho spravedlnosti nevydaji. ☻
      • ... tys toho neviděl, demente, ale tvá neskutečná tupost nemá chybu :)))
  • Tak nám pane redaktor tu možnou volitelnou elitu národa představte. Zatím všechny elity kradli
    a pro tuto zemi nedělali kromě ostudy nic pozitivního, ach pardon ano dělali lezli do prd...le kde jen to šlo. *7* *7*
    • který leze do prd...le. Putinovi. Ten ale zatím stále ještě sedí na Hradě.
  • Duvenblejt vogo
  • Nová sněmovna -komouši, velkozloději, miliardáři a fašouni, z Hradu jim kyne nemocný ožrala a komunista - starý Zeman. Máme se na co těšit.
    • Kyne nejen z Hradu, na Sputniku psali, že ty bilboardy, kterými je zasviněno celé Česko a ze kterých kouká ta Ovarová hlava 2018, prý platili rusáci. *12*
  • že kdo má jiný názor než já, tak že to je špatně a ten člověk prostě není demokrat a asi to bude Putinův agent. Jediný správný názor má pouze autor úvodního článečku a všichni kdo to nechápou se ho do příštího školení naučí nazpaměť ! Zkoušet bude autor !
  • o demokratické Ukrajině nebude nic? Už se vám tam havloidi midlí mezi sebou ta vaše demokracie *15*
    • Asi to pro tebe bude k nepochopení, ale článek o Ukrajině bude v článku o Ukrajině a těžko jej nalezneš pod titulkem, pod který právě píšeš.
      PS a mydlit je od slova mýdlo, tedy nikoli mídlo.
  • Fotografie nám ukazuje elitu národa. Syn sadistického vraha Grebeníček s mongoloidními rysy, a několik dalších politických deviantů, korunuje tvář Papuánce od protinožců, kterému schází sukýnka z palmových listů, kost protažená rypákem a v ruce kyj z lidské stehení kosti..Ještě chybí Kajínek a zástupce kriminální galérky Bureš a Bakala s Koženým.
  • Ať si pindálci pinadají jak chtějí, je to vůle občanů, po které pan Havel tak hlasitě volal. A jestliže zastávají jiný názor, pak jej kritizují a znevažují a pak bylo zbytečné zvonit klíči v r. 89 a klidně mohlo být vše po starém. To totiž splňovalo výlevy těhle protestujících dokonale. Včetně roztřídění využívání schopností i "schopností".
    • ... pinadají -> si deb*l :)))
    • Komouši rozhodně nejsou vůlí občanů. Se šesti procenty z celkového počtu aktivních voličů,
      60% mají cca 6%, což je v přepočtu asi 3,5 % z celkového počtu oprávněných voličů. Tedy zhruba 1 : 97.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit