Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

 • Klídek, brexit bude, královna zákon , nepodepíše!

  • KIMCID

   Podepsala.

   • Baba jedna mizerná!

 • dzixy
  Zdá se, že hrdý národ Britů již přestal jestvovat. Pokusy to zachránit a nebýt v područí bruselských byrokratů jaksi selhává. Přesto přejí Britům, aby se vše vrátilo do dob, kdy byli suverénním národem i státem, který měl ve světě zvučné jméno.
 • Prijima uz nejaka sazkova kancelar a v jakem kurzu sazky jestli kdy vubec Anglie z toho holportu odejde ? 

  Ja vim, bylo by to na delsi trat , tohle vsadit. Ale treba tu sazku ohranicit do 10- 20 let , nebo tak podobne. O tom co bude treba za let 30 se nikomu ani nezda . To by nemelo cenu. 

 • JE TŘEBA věci nazývat pravými jmény.Britanie v dávné minulosti opakovaně žádala Francii aby pečlivě střežila hranice.A do relativně země se zavedeným pořádkem nevnikaly vyžírky z Afriky.Ne.Nepodařilo se.Hloupí frantíci pořád hubu plnou jakožedemokracie.Angláni si řekli tak dost.Nebudeme vykrmovat vyžírky.Dobře udělali.To ve Francii si už vyžírky diktují podmínky, demonstrují za svá "práva".Ta která žádné nemají.Vyžírka je příčinou všech problémů v EU.Je třeba jí to nikdy nezapomenout.Britanie si to udělala jen pro svůj klid.

 • Šmejdi, kteří jdou proti zájmům svých občanů, by měli viset!

  • Jejej, to by u nás nestačily šibenice.

 • KIMCID

  Johnson prostě chce splnit slib voličům. Pokud se za dva roky obě strany nedokázaly dohodnout a nepomohl ani půlroční odklad, je silně nepravděpodobné, že by kdy k dohodě mohlo dojít. Brexit bez dohody je jediná šance, akorát že levice ve sněmovně se to rozhodla zablokovat, aniž by sama měla jakýkoliv plán.

  Boris Johnson chce prostě ukončit to vzájemné trápení, aby se všichni mohli posunout dál. Co má už dělat víc než tvrdý brexit anebo předčasné volby?

  Epický byl rozhovor s jednou z těch vylízaných bolševiků Labouristů, kdy řekla, že ona by v Bruselu vyjednala luxusní podmínky a pak by v GB nechala udělat nové referendum, kde by nabídla ty luxusní podmínky nebo remain... a sama by přitom lobovala za remain. Takhle blbej snad nikdo bejt ani nemůže.

  https://twitter.com/DanielJHannan/status/1169873603816411137?fbclid=IwAR2PbS3nc2U_wlmII9Byq25oprsdOcIxf6DChJJ3OiALMu1UHwGGSh4xU4U

  • KIMCID
   Problém UK je že 2/3 Parlamentu jsou eurohujerský, bez ohledu na to, co si jejich voliči (constituencies) přejí. Díky současné situaci se aspoň BJ zbaví těch nejodpornějších zrádců a la Hammond a spol. On ví, že pokud brexit nevyjde, tak jsou toryové totálně v řiti, a jejich voliči přejdou k Farageovi.
 • Tentokrát britští poslanci, dle mého názoru, schválili lumpárnu, která vážně poškozuje zájmy Spojeného království a v budoucnu může přinést vážné negativní důsledky.
  • Největší lumpárnou vůbec bylo uvažovat o jakémsi "brexitu". To je jako kdyby chtěli "vystoupit" ze Zeměkoule. Angláni zapomněli, že už není středověk, kdy měli kolonie po celém světě a platila jejich "splendid isolation".

   Není všechno dokonalé v EU, hlavně proto, že vedle civilisovaných zemí jsou jejími členy i bývalé kolonie CCCP ve východní Evropě, které se ještě nestačily plně civilisovat. Ale tak je třeba postupně odstraňovat nedostatky a vylepšovat vše co se dá a ne dupat a práskat dveřmi a křičet "když to nebude podle nás tak si s vámi nebudeme hrát a půjdeme domů".

   • dzixy
    Ty teda občane musíš být "supereurohujer". Jégl je proti tobě "hadra".😇
    • Nikoli, příteli, a nevím co to má být ten "supereurohujer".

     Já jsem 1. Člověk, pak 2. Evropan, pak 3.Čech...

     Z dějepisu vím, že jakmile jsme napomohli k rozpadu Rakouské monarchie, jíž byly Země Koruny České po staletí součástí, a vymysleli si, že Československo je prý "národní" stát jakéhosi prý "československého národa", tak jsme si uchovali samostatnost pouze dvacet roků, než jsme se stali Protektorátem říše "hnědého" socialismu a vzápětí mnohem zákeřnější říše "rudého" socialismu. A nyní jsme EVROPANÉ. Díky Bohu. Alespoň většina z nás.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit