Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řekl bych, že to stojí mnohem, ale mnohem více. Viz třeba 

  • Smutná situace, jestliže současná vládní koalice a exkomunista a voj.stbák Pavel je to nejlepší, co země Koruny české mohou světu a sobě nabídnout...

  • kocourXL

    Nebojte, EET se opět vrátí, hned jak tahle vláda skončí.🙂


  • u tržeb do milionu to bylo stejně k hounu a dneska mam takové neblahé tušení že min. 80 % podnikajících osob ve výrobě a službách je ráda že přežije . Samozřejmě soudruzi typu Babiš žijícího z dotací se toho tolik neobávají ,  neb již před léty čobolík  všežraví říkal  "ja krádst nemusím" (protože už mám nakradeno dost?) a stejně to nestačí  že , ti co zbídačují nejen tuhle zemičku ale celej svět  na ty je nějaký eet krátký . Jeden důchodce z britské tajné služby říkal s nacismem a komunismem už jsme se vyrovnali je načase se vyrovnat s nenažraností kapitalismu - no pujde to asi dost těžko .😎

    • je načase se vyrovnat s nenažraností kapitalismu


      Dobře tě Lenin učil 

      • to nejni o Uljanovovi  , ale dneska nejtvrdší kapitalismus bují v zemí kde vládnou komunisté  totalitním způsobem  , Čína taky nic jiného není , tady všichni něco melou o demokracii , ale jak jde o prachy tak jim nic nesmrdí , kam se podělo myšlení které Západ udělalo Západem , nebo si myslíš že ten kapitál utracený v zemí kde se negeneroval a vytváření závislosti na výrobě v třetích zemí je dobré ? chápu zisk z práce v Indonéziji  je asi určitě jiný než v Evropě , co budou dělat v té Evropě ?žít ze sociálních dávek co jim poskytne Indonézie  ? Radši ani nechci vědět co by se dělo pokud by došlo k konfliktu kde selže globální doprava , no tak takovej malej případ už je ted . To tys žral ty marxleninské kecy a dneska žereš ty jiné jako správnej bezmozek  , třeba pohádky všechno budeme vyrábět jinde kde je nejlevnější pracovní síla a žádné právo na životní prostředí , a ejhle ono se to v rámci uzavřeného systému kterému se říká zeměkoule vrací tak nějak globálně zpět .😎

        • Tam jsou mafiáni ne kapitalisti

          • ok a kde sebrali ti to komunokapitalisti kapitál a technologie  , našli zlatej poklad  na poli s rejží a kamenné tabulky pokroku s klínovym písmem .

            Není to jednoduché , ale takové malinké zamyšlení ještě do 2/ 2022 v Londýně nikomu ruský podnikatel nevadil a dobře věděli z kterého mafianského systému tečou kačky ,špinavé od .raček a krve . To není jen o Rusku . Nu což pokrok nezastavíš a globalizace pádí jak utržená ze řetězu , asi budeme muset hledat nějaký systém dál , stačilo by tak málo , jen dodržovat pravidla které si Západ stanovil , za .ebilního bolševíka neprodal Západ komunistům ani syntetický olej nebo sekundové lepidlo neb mocní bohatí měli nasrá.o že z nich komanči udělaj žebráky a ejhle jak vidí že kolaborace s komunisty může přinést zisk , šupito hopito a nějaká lidská práva , či pohled dopředu už je pasé , bohužel .

  • Vrátka podvodníkům se zase víc pootevřela. Od nového roku nikde nezaplatíte kartou. Proč asi? Když vládnou zloději, tak se zlodějům daří. Spolu to zvládneme. 

  • EET bylo jedno z hlavních volebních lákadel současného pětikartelu, k vůli kterému podnikatelé a živnostníci je volili, hlavně ODS. Podnikatelé a živnostníci byli od převratu zvyklí, že ODS (ale i TOP09) jim podstrojovala a cpala horem dolem a umožňovala beztrestně šidit stát. Tentokrát se podnikatelé a živnostníci přepočítali, neboť i je vládní chamraď v čele s ODS hodila přes palubu. Nečinnost vlády ohledně předražených energií a z toho plynoucího extrémního zdražování i všeho ostatního žene spoustu podnikatelů a živnostníků rovnou k bankrotu a nezachrání je ani to zrušení EET, po kterým tolik volali. Volili ODS, mají co chtěli a vráti se jim to i s úroky. Jinak už to začíná. Realitky mají vystaveno na prodej tolik restaurací a obchůdků, že to nepamatuji. Bohatí ukrajinští uprdlíci skoupili už přes 1000 českých firem s existenčními problémy aby mohli v nich vyprat špinavé prachy z Ukrajiny. K tomu Škodovka uvažuje, že přestěhuje výrobu někde poblíž k moři do Španělska a na ni jsou navázány tisíce malých českých firem i živnostníků, kteří se půjdou klouzat. A to je teprve začátek. 

    • Jak jsem již několikrát říkal - Ať žije Havloidní režim!! Jedni MUSÍ platit daně a druzí NEMUSÍ.

  • ...ze 142 přítomných poslanců...

    A ostatní se flákali, při pátku, kde...?!

    Pokud se nepletu, koblihář tvrdil, že díky EET přibude do státní kasy ročně nejméně 80 miliard...

    Další z jeho nespočetných lží...

    • dzixy

      Teda koloběžko.1 klobouk dolů. Ty musíš být jistě jedním z premiérových rádců, když tak všechno víš.

      • Jako co, že si pamatuji co koblihář sliboval při zavedení EET...?

        • Tak přiznej že ti EET vadilo protože jsi zloděj 

          • Jsi směšný...😃

            • A ty zloděj 

              • Reakce na příspěvek:

                A co jsem kdy, dle tebe, ukradla...?!

                Nesuď mě podle sebe...

                • Reakce na příspěvek:

                  Ne soudím že podle tebe

                  • Reakce na příspěvek:

                    Ta tvoje gramatika...

                    Vrať se na první stupeň ZŠ...

                    • Reakce na příspěvek:

                      Když to píšeš ty, co si není schopna po sobě přečíst text. Tak to jo 🤣🤣

                      • Reakce na příspěvek:

                        No - jeden můj překlep, proti tvým hrubkám téměř v každém příspěvku...


                        • Reakce na příspěvek:

                          A výš kde tvé opravování mám tam co tebe v anusu

                          • Reakce na příspěvek:

                            ...a víš kde...😃

                            • Reakce na příspěvek:

                              Přesně tam mám tvé opravování a tebe🤣🤣🤣

    • mun.go

      Fiskální přínosy EET po dvou letech fungování

      Ministerstvo financí zveřejňuje kalkulaci fiskálních přínosů elektronické evidence tržeb. Na úrovni veřejných rozpočtů byl čistý přínos EET za rok 2017 ve výši 7,9 mld. Kč a 12,3 mld. Kč za rok 2018. MF vybralo díky EET celkem 20,2 mld. Kč.

      Výnos EET je vypočten na základě skutečných dat z inkasa daní a z údajů z daňových přiznání, které má ministerstvo k dispozici. Data jsou již očištěna o autonomní ekonomický růst a dopady všech dalších legislativních změn.

      Takže za rok odhadem 10 miliard.  To je vám málo?


      • Já nepíšu o tom, jestli se vybralo málo...

        Píšu o tom, kolik koblihář sliboval, že se zavedením EET vybere...

        • dzixy

          A jak víš, že se nevybralo?? Od Stanjury, Fialy??😂😂

          • Stačí si na netu přečíst pár článků od různých ekonomů...


            • Na netu 🤣🤣🤣

              • Reakce na příspěvek:

                Ty nečteš denní a odborný tisk...?

                • Reakce na příspěvek:

                  Jen papírově 

        • no tak u koblížka všežravého z tej krajiny slovenskej  to je jasné čím více daní vyberou tím více si budu z toho moci odsypat (teda nejen u něho) , taky to nekolikráte zdůraznil řídit zemi jako podnik (tož moj podnik a to musejc sypat panbožko jinak to nemá smysel)😎

        • mun.go

          Koblihář neměl správný odhad - ale politicky správně nadsadil. Oni všichni politici přehánějí. A také se to špatně počítá.

          Nicméně těch 10 miliard ročně jsem odhadl velmi konzervativně a za 6 let (od roku 2017 do roku 2022 včetně) celkem 60 miliard je slušná suma.

          Ve skutečnosti to bude víc, protože záběr EET se postupně rozšiřoval. Článek z roku 2019: Od zavedení EET uplynuly tři roky. Systém přinesl na odvodech navíc 33 miliard korun.
          Chystá se třetí vlna Elektronické evidence tržeb, která zasáhne zbylá odvětví ekonomiky. To má ještě zvýšit přínos pro státní pokladnu. ... V průběhu prvních tří let provozu získaly veřejné rozpočty díky EET na
          daních a pojistných odvodech 33 miliard korun navíc. Po náběhu
          zbývajících vln se fiskální přínos ještě zvýší, v roce 2020 dosáhne 15,2
          miliardy korun, v roce 2021 pak půjde o 19,2 miliardy korun.

        • Zajímavé Chorvati to mají a jsou v pohodě 

          • Tvým oblíbeným...

            A...

            • A_ že nikomu nevadí,řádně platit daně a vydávat účtenky.To jen zlodějům a vyčůránkům jako ty jo

              • Reakce na příspěvek:

                Proč podle chorvatského vzoru...?

                Proč ne podle rakouského...?

                Něco si o tom přečti...

                • Reakce na příspěvek:

                  Ne chci chorvatský. Protože nedávno byl problém s rakouskou vládou něco si o tom zjisti

                  • Reakce na příspěvek:

                    Je tvůj problém, co chceš...

                    • Reakce na příspěvek:

                      Rád ti to vrátím 😉

                      • Reakce na příspěvek:

                        Hmmm - tak jo...🤭

                        • Reakce na příspěvek:

                          Oprav si pravopis

                          • Reakce na příspěvek:

                            Urazila jsem snad tvůj jemný cit pro češtinu a její pravopis...?

                            • Reakce na příspěvek:

                              Ne urážíš sama sebe 

                              • Reakce na příspěvek:

                                A že jsem tak smělá - kde...?

                                • Reakce na příspěvek:

                                  V zadeli

                                  • Reakce na příspěvek:

                                    No jo - KIMCIDE došly ti argumenty, tak jsi vulgární...

                                    • Reakce na příspěvek:

                                      Ne jen ti odpovídám.To není argument ,to je odpověď. Ale to chytrý člověk pozná 😉

                                      • Reakce na příspěvek:

                                        Chytrý člověk pozná, že  jsi vulgární, místo toho, abys napsal, kde si mám opravit pravopis...

                                        Ale to ty zřejmě nechápeš...

                                        • Reakce na příspěvek:

                                          Ne já ti napsal kde tě mám a to platí pořád 😉

                                          • Reakce na příspěvek:

                                            Napsal jsi, že si mám opravit pravopis...

                                            Já se ptám kde...

                                            Jinak - co máš v řiti je mi vážně šumák...😃

                                            • Reakce na příspěvek:

                                              Tak tebe tam mám 

    • Diwa

      Jenomže díky tomu EET vše téměř všechno co si si koupil online přímo na úřad a plno prodejců se díky tomu bálo krást !!! Po skončení EET budou zase všichni podnikatelé okrádat !!! Ty účtenky už dnes ve spoustu krámech ani neuvidíš a pro prodejce to bude čistý zisk do kapsy !!!! Jenže s tím EET se většina prodejců bála, protože šlo všechno online.....Takže ve finále suma sumárum, opět budou akorát podnikatelské okrádání obyčejných lidí !!!!!  Ono narovinu, ono se okrádá i s EET, ale už je tam překážka, které se leckdo bojí. Teď to bude jak v 90tých letech......dvě třetini zisku se ani oficielně nepřizná !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit