Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zákon o manželství pro všechny neprošel…znamená vítězství selského rozumu a
    aplikaci přírodních zákonů. Sněmovnou neprošel návrh zákona o manželství
    pro všechny a možnosti adoptovat děti homosexuálně orientovanými páry.
    Pekarová Adamová jistě uronila několik slz.
    Připomeňte
    si hysterický projev Pekarové Adamové, zrůžovění STANu a
    propagaci homosexuality Piráty. Naslouchejte i ostatním, protože
    politici jsou zákeřné plémě, o čemž svědčí chování i některých dalších
    stran. Oni nepřestanou bojovat za to, co jim nyní neprošlo. Mezi návrhy
    byla i možnost, že by se narovnala práva heterosexuálních
    a stejnopohlavních párů, svazek by se ale nazýval partnerstvím, nikoli
    manželstvím. Podporovatelům ale vždy chybělo pár hlasů. Členové výboru
    současně odložili i opačný návrh, který požaduje, aby manželství bylo
    pouze svazkem muže a ženy. Jako v minulosti při debatě padaly
    pozoruhodné věty. Například Barbora Urbanová ze STAN uvedla, že jsou
    stejnopohlavní páry stejné jako heterosexuální. „Jde o lásku. Ti lidé
    spolu budou žít, třeba na hromádce,“ uvedla.
  • goyim

    Ok, hotovo, další zpráva.😂

  • Buzerantskou i genderovou agendu tu k nám tlačí NGO organizace, financované židovským miliardářem Sorosem a na ně napojení liberálně-progresivni politici a média. Proč? Jde jim o rozvrat tradičních hodnot, kde je základem rodina tvořena mužem, ženou a dětmi. Vůbec se nedivím Putinovi ani Orbánovi, že zatočili s NGO rozvratnými organizacemi. Je dobře, že už i na Slovensku tento rozvratným organizacím přestává pšenka kvést. 

    • Naprosto souhlasím, jsem už starý muž a rád, že se toho nového řádu světa nedožiji jako člověk, který do života teprve vstupuje. I když mladá generace se (ve většině) tváří, že to vše je a bude O.K. 

  • Sebranka buzerantu pro buzeranty!

  • josef.chmela

    Svět se v p.r.d.e.l obrací. Lidstvo vymře na demokracii a stejnopohlavní páry.

  • Musím se bez mučení přiznat, že nejsem zcela vyrovnaný s problematikou této komunity. Z některých projevů (Parade Pride) je mi docela na zvracení. Prostě to tak mám a chlupatý zadek mě nikterak neláká. S tímto odporem jsem se narodil. To je za a)

    b) Jsou to lidé jako my, z velké části se s tímto životním postojem narodili a myslím, že je potřeba tuto skutečnost prostě respektovat (byť třeba neoslavovat).
    Měli by mít naprosto stejná práva, jako my z "běžné populace." Jsou to plnoprávní občané. A nijak bych to zákonem nevymezoval. Prostě jako svobodní lidé mají práva a povinnosti, jako všichni ostatní. Pokud vyloučíme sexuální patologii (ta se ale týká i "běžných osob), tak jim do jejich způsobu života nemáme co mluvit. 

    Čím víc budeme vymýšlet zákonů a paragrafů, tím víc budeme deformovat základní svobody lidí. A ti dovedové v Parlamentu už pokazili ledacos. 

    • Ano, do jejich života nemáme co mluvit. A oni do našeho ano? To jsou samé průvody, tam se olizují a dávají se na obdiv... A nutí majoriitní populaci, aby je uznávala. Když si představím jak se prcají, tak je mně z toho zle. Ne, ne a ne. Ať si dělají co chtějí, ale nelezou s tím na veřejnost.

      • Nic a nikdo nám pane Xanidile nebrání, abychom pořádali pochody heterogenní h osob. Jenže jsme moc líní a považujeme to za normální. 

        Tihle jedinci potřebují exhibovat. V tom se mi právě hnusí. 

        • Právě vy tu pravidelně, běžně, exhibujete několikrát pod jedním článkem. Proto ne náhodou vám opakovaně doporučuji se zaregistrovat na vlasteneckém servru www. pokec24.cz. Tam budete ve svém živlu, stanete se nepostradatelným, zapadnete tam dobře, dozvíte se mnoho nového... Můžete plkat třeba 10krát pod jedním článkem, snadná registrace, spektrum názorů je široké. Už tam na vás čeká administrátor Semi. A třeba diskuse z diskutérem Milanem ze zahrady Čech je také lahůdka. A i on se musí vymačkávat pod jedním článkem vícekrát. Nenechte si ujít tu šanci.

    • Je

      to

      moc

      dlouhé.

  • janhrom

    Tak už od toho bude snad klid

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit