Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoši hoši ve sněmovně.Moc to s tím kamaráděním nepřehánějte.Vždy je třeba se nejprve zeptat lidí.Lehce se stane že v Praze něco nařídíte a ono to nebude fungovat.Protože lidi dostali lekci s názvem Kovid.Není jisté zda lekci s názvem Ukrajina zvládnou.Jen aby jste se nedivili. Aby nebyla ostuda. Vy se s nimi v práci, tramvaji, metru, v obchodě  nepotkáváte.

    • Sněmovna by se pro uprchlíky měla snažit využít "stálé úkryty CO" -  již existující, 

      technologicky vybavené (a zkolaudované i utajované) prostory v podzemních 

      částech staveb, či samostatně stojící stavby připravené k podobnému využití!!! 

      Viz též § 16 odst. 3 - 7 vyhlášky č. 380/2002 Sb., k přípravě a provádění úkolů ochrany obyvatelstva, v platném znění . . .

      Běžná průměrná kapacita každého jednotlivého úkrytu je pro 150 osob, 

      existují i velkokapacitní úkryty až pro 2 800 osob. 

      Evidenci úkrytů vede a jejich pravidelnou kontrolu provádí Magistrát hl.m.Prahy

      A to nemluvím o možném využití prostor Strahovského tunelu a Metra. 

    • ivislo

      Oni si je domů nevezmou, ani za sousedy je mít nebudou. To se jim to schvaluje.

  • Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán!

  • když je potkávám, sleduji jak jsou oblečeni podle poslední mody a ve značkovém. Po rodičích mám dvougeneračí dům, dva vozy..ne elektro...a za mne..nepomohu, neubytuji..jsou mi u záděle...

  • Tohle schválí hned ale zastropování cen paliv to ne

  • Každému, kdo se trochu zajímá o armádu, je jasná naprostá 

    NEMOŽNOST UKRAJINU OKUPOVAT ! ! ! 

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Je na místě se ptát - „Kde byste, Ivani,  vzali tolik lidí? 

    Velitelství, vojenská policie, kontrarozvědka, ochranka – i při minimálním odporu Ukrajinců - na to by bylo třeba cca 500 tisíc lidí, nepočítaje zásobování a logistiku. 

    A uvědomte si Ivani, že existuje jedno zlaté pravidlo: 

    SNAŽÍTE-LI SE ŠPATNOU KVALITU NAHRADIT KVANTITOU - VŠECHNO JEN ZHORŠÍTE..."

    • Nota bene - proč se pro uprchlíky nevyužívají "stálé úkryty CO" -  již existující, 

      technologicky vybavené (a zkolaudované) ochranné prostory v podzemních 

      částech staveb, či samostatně stojící stavby připravené k využití v případě při vyhlášení stavu ohrožení státu nebo válečného stavu? 

      Viz též (§ 16 odst. 3 - 7 vyhlášky č. 380/2002 Sb., k přípravě a provádění úkolů ochrany obyvatelstva, v platném znění)

      Běžná průměrná kapacita každého jednotlivého úkrytu je pro 150 osob, 

      existují i velkokapacitní úkryty až pro 2 800 osob. 

      Evidenci úkrytů vede a jejich kontrolu provádí Magistrát hl. m. Prahy

      A to nemluvím o možném využití prostor Strahovského tunelu a Metra. 

    • Svatá pravda. Věřte naší zkušenosti. Kvůli tomu zkrachovala naše agrese v Afgánistánu, Vietnamu.....Rusové to taky nezvládnou....😯

  • Navrhuji, aby se Českoňsko na znamení solidarity a podpory přejmenovalo na Ukrajinsko. 😯

    • Nezdá se Vám, že jste poněkuď . . . (neznám slušný ekvivalent toho slova)? 

      • Že se nestydíte vy Kremlofile a podporovateli zapráskaných Rusáků. 😯 Tak vy schvalujete ruskou agresi?

        • vy Brusofile, schvalujete genocidu Rusů na Donbasu? Za mne ani korun u...matky samoživitelky nemají na obědy pro své děti a budem živit cizáky? Budem platit vysoké ceny za vše aby pan Všezkazil Fiala rozhazoval naše peníze? Já ne, nepomůžu, neubytuji a ani korun u nepošlu...dnes jsem jedno UK poislal do prr..e....chtěl pomoc...túúúúdle

        • ivislo

          To je mi novinka. Do roku 1990 to byli rusové kteří nás okupovali, a najedenou jsou to hodní Ukrajinci.

        • Č E S K O Ň S K O  - to je hrubá urážka mé země!

          • janaku, tady už to byl Havelstát, Klauusstát, zeMANstát a napůl Burešfert a Burešstát.

          • Českoňsko je trefný název, Bafuňáři si myslí, že ty ovčané si řeknou, necháme to koňovi ten má větší hlavu!

          • Já tenhle trapný název nevymyslel. Jen jsem ho upgradoval na vyšší verzi z jakéhosi "česka" nebo co to má být....brečíte na špatném hrobě....A JE TŘEBA VYJÁDŘIT PODPORU UKRAJINĚ V JEJÍM NELEHKÉM BOJI....takže Českoňsko nebo Ukrajinsko...vsjo rovno.....😉

            • Vše napraví janakstat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit