Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád dělá jenom ostudu.Kdyby místo něho dělal přezidenta Paroubek,bylo by to něco podobného.Jenže kandidát na prezidenta,kterého si komunisté a soc. demokraté před lety plánovali(Paroubka) už nemohli použít,tak naplánovali ovcím,aby šly volit Zemana.Ovce samodzřejmé poslechly.
    • A berani pláčou z bezmocného vzteku
      • Ale nikdo neplace-jen,ze normalni DEMOKRATICKY SVET diky temto volicum pohlizi na tento narod,jak na stado KRETENU.Skoda,ze slusni lide to odskacou za tuto primitivni luzu.
        • Bože ty jsi hlupák, kdo byla tvá matka imbecile? *12*
          • Nepotřebujete sekundanta? Mohla bych to třeba pískat.
          • Hele ty svinaku-do toho ti je kulovy H O V N O,ale mohu ti s urcitosti rici,ze moji matky si vsichni vazili,narozdil od ty megery,co te vysoustala s kdovijakym cikanem.
            Z M R D E!
            • Má zbraň je ocelová pěst která smrdí krchovem, kapišto ? *2*
            • Už kdybys mě viděl měl bys mokro v kalhotách, chcípáku!! *12*
            • Eunucha nikdo nepotrebuje,ani vykastrovanyho kocourka.... *2*
            • Davno sepsany-ale diky za radu.Asi si to tez napsal...
              Takze takto:
              Napadl si nekoho jako prvni,ktery jiz nezije-tak to beru tak,ze das naky navrh.A pis si ty zkurvyznisalejzmrde,ze tam prijdu-sam.Doufam,ze ty tez budes drzet tato pravidla-jo,jestli si podplatil fizly a mas zbran,tak ji nechas doma.Jasny ty dobytku?!
            • Navrhni místo setkání a sepiš si závěť, budeš to potřebovat!
            • Ty jsi klon vykastrovanyho prasete! *12*
            • Je to klon Schwarzenberga.
            • Ale milerad ti to povim,napis kde se minis sejit.(Jako zde se pouze pise,jestli ti to zmrdko uslo)
            • Takže mi to neřekneš? sprosťáku! Kdo byla tvá matka?
  • Zeman je korunovanej ... Ale zvykli jse si na horší, zvykneme i na něj. Tomu, kdo nepozřebuje vlastní nicotnost maskovat úspěchama hokejbalistů je vlastně nějakej prezident srdečně ukradenej. Hlavně, aby bylo o víkendu hezky, do toho naštěstí nemá a nebude mít nikdy co kydat.
  • http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Milo%C5%A1_Zeman
  • Sobotka byl neschopný doktor a je neschopný politik, tak o čem vedete diskusi.
  • Asi takto:Ten,kdo volil vozralyho Zemana zaroven souhlasi s politikou rodiny Pruzinskeho,s jeho amnestii pro megazlodeje a zapojenim potomku konfidentu a pracovniku Gestapa do diplomatickych sluzeb tohoto statu! *12* *16* *12*
    • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce..,.,! *2* *1* *15*
      • To ti nakej pablb z Lukoilu predepsal?Ze ty jsi ruskej agent,a neumis latinku.
        PRIZNEJ SE ZRUDO!
  • Jo, tady kdejaký pitomeček z pomocné školy prohlašuje za blbce Zemana, který má mnohonásobně vyšší vzdělání i inteligenci. Je to obvyklé - blbec vidí všechny kolem sebe jako blbce , ale o sobě je přesvědčen, že nebýt jeho, tak ja blbá úplně celá zeměkoule. A to všechno jen díky tomu, že se po letech učení naučil jíst alespoň lžicí... Jako třeba já.
    • Správně, Pišto, přiznal jsi se, to se cení !!! Pod ukradeným nickem "Honza" se skrývá právě Pišta, zloděj nicků. Ale mě to je fuk, už dva měsíce jsem tento nick nepoužil a vymazal jej ze seznamu. Takže cikán se naučil jíst lžicí, panečku, ten roste ....
  • Já souhlasím s názorem prezidenta Miloše Zemana. O otázkách souvisejících s obdobím
    1937 a dále, je zapotřebí hovořit a rozmlouvat. Mezi sousedy je zapotřebí rozmlouvat a vytvářet souhlasné názory. Jednání mezi oběmi stranami by mělo být vedeno na základě rovnoprávnosti obou stran..
  • Nevím co tady stále hlupáci řešíte, Zeman byl legálně zvolen a bude prezidentem pět případně deset let, vaše kecy kolem toho mají váhu jako debatovat o nesmrtelnosti chrousta, už si to konečně uvědomte a skončete s tím, opravdu lidská hloupost nezná mezí!!!
    • Konečně rozumný názor.
    • Jestli bude prasedentem celých pět let, toť otázka. Ten chlast a cigarety dělají své.
      • I kdyby byl prezidentem třeba čtyři roky tak ty troubo na tom nemůžeš nic změnit, tak oč se ti jedná?
  • Hlavně že ten chytrej Sobotka skončil ve volbách na předposledním místě.
  • Volili jsme všichni Zemana a byla to výborná volba!! *14* *14*
    • Nevolili jsme všichni Zemana a taky tí co volili Zemana ,nevolili monarchu *12*
    • yxz Nikolivěk, soudruhu Flecku! Sedmého dělnického prezidenta volils Ty, předtím
      se musel jít po pás poklonit , podle východního ritu, u nás dosud platném, soudru-
      hům, pověřeným dozorem nad českým národem! Proto nás nezahrnuj mezi ty
      trapné blbečky, kteří budou skládat poklonu asiatického původu!
      Buď máš vylízaný mozek, nebo jsi ještě nezkušený holobrádek!
    • yxz
    • Vzal jsi mi to z úst, moje slova!! *14*
      • Jak se jinak máš ty rudej honzoflecku? Schizofrenie?
        • Blb?
          • Máš pravdu. Jsi blb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit