Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.

    Tak se ovce připravte, že vám zase budou vládnout komunisti. A to to tady zase bude rudo. Od krve nevinných lidí.
    • Ty se nevyrovnáš s ničím cikáne černý!!
    • tak si užívej a nepindej mlíko po stole
  • Před volbama bylo zaklínadlo všech stran ,že s komáry ani náhodou.Tak nějak jste všichni zapoměli že vlivní komunisti se přotlačili do všech stran.V KSČM zůstali snílci a staří lidé kteří už nemají důvěru v tuto psoudo demokracii.Nědky mám poci že , že nevíme co chceme,kydž někdo neudělá to co si myslíme tak je hned špatný .Co takhle nechat dělt lidi savou práci a pak jim to spočítat.sprosté nadávka to nevyřeší.Vím určitě že nechcipolityky typu:Bém,Janoušek,SWarc. Zaorálek,Benda, *9*
    • Např. Grebeníček je snílek? Ha ha. Ten kdyby mohl, tak bude štřílet!!!
      • 100.....000% - komoušská bestie zůstane bestií i když si za název přimaluje M
      • kdyby zastřelil Krejčiře nebo kumpány z H-sys. tak by mi to nevadilo.
        • Jako, že by zlikvidoval konkurenci?
  • Důkaz ověřený notářem a vlastnoručním podpisem věčně živého Lenina. Jinak máš smůlu, Bohušu.
  • Tato vláda,kterou nakonec sesmolí bude pouze předstupeň toho,aby došlo k pozdějšímu nástupu tvrdé levice a komunistů k moci.Pravice už se vygumovala.Toto vygumuje ČSSD a ostatní vládní strany.Takže si potom minimálně na půl století začestprácujem.
    • komunisti, bu bu bu!
  • pokud zde má být vetšinová parl. dem. tak je nutné aby u moci byla skupina která má většinu jinak tu bude ten bordel co před rokem.Zemana nemám zrovna v lásce ale jeho kroky jsou to nejlepší co může v současnosti udělat.Pustit k moci každého kdo si oto řekne je hloupost.Vůbec to není jednoduché. *11*
    • Prosím , prosím , povězte mi nějaký Zemanův dobrý krok . Sice mám trochu přehled ale tohle mi uniklo .
      • Myslíte si že by Zeman povolil krok ČNB pokud byto záleželo na něm.Myslíte si že ,Nepustit Němcovou ke korytu,když evidentně neměla podporu bylo chybné?atd. *3*
    • Ty jseš pěknej filuta .Tyže ho nemusíš?
      • Acopak by jsi navrhoval ty ????? *3* Ukaž se .
  • Malé utrucované děcko jménem Zeman se nechce vzdát své hračky v podobě své nikým
    nevolené vlády. Neustále hledá hromadu důvodů proč nemůže vzniknout nová vláda.
    Jednou je to Babišovo lustrační osvědčení podruhé zase vadí Zaorálek. ., už je s tím
    trapnej.
    Zemánek si chce hrát na despotu Putina a nemá na to chudák.
    • Dát moc každému kdo se namane není moc Luky. *3* Zaorálek už tu jednou byl a žádná sláva.Tak proč to opakovat???
      • Pořád lepší než Zemanova vláda ve které sedí fotovoltajkovej tunelář Fischer.
        • Tak nějak nám dochází morální kapacity tak koho tam dosadit.Ti co tam byli jsou profláklý,mladého tam nikdo nechce tak snad marťani.Jakou máte představu co stím .Víte vy vůbesc co chcete??? *9*
  • Zeman si připravuje půdu pro to aby mohl jmenovat Rusnoka s tím , že ho Sobotka nepřesvědčil . Jak to říkával babička ? " Sliby se slibují , blázni se radují " .
    • Je li na tom něco, tak si Sobotku docela vychutnává, ten maká, snaží se, dělá ramena, jak mu do toho Zeman nemá moc mluvit ( do ministrů,pro upřesnění) a jestli ho nakonec nejmenuje, tak bude Sobotka vypadat jako vejr.
  • Že má většinu slivovicohruškovice u sebe a hradní opilec a kymácející se figura nemusí sosat z vlastních zásob,potom bude premierem *3* *2*
    • Ten tvůj názor je opravdu hoden 100tis. shlédnutí.Doktorů v blázinci. *9*
      • Od tebe by mě překvapilo,kdyby jsi pochopil obsah a vlastně i mrzelo,mít stejný názor s tebou snad ani nechci *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit