Přejít na výpis diskuzí

Sobotka chce sestavit speciální tým pro jednání s církvemi

26.3.2014 11:12
35 příspěvků

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) chce vytvořit vládní tým, který by pokračoval ve vyjednávání s církvemi po úterním krachu jednání expertních komisí. Jeho ustavení navrhne na příští koaliční radě. Napsal to dnes ČTK. V případě nedohody s církvemi považuje za teoreticky i legislativně možné zdanit jim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Sobotka, jakej team? PROČ SI NEPŮJČEJÍ BERKUT? Jejich "ukrajinštině" rozumí i prelatura *1* *16*
 • Nekdo tady na diskuzich o mne siri pomluvu, ze muj tata mne zplodil tak, ze prikryl prasnici. Tak na to mam jedinou odpoved: Jdete vsichni do p r d e l e a bezte se v y s r a t !
  .
 • škoda že nejsme bohatej stát .zaplatil bych jim a ať už jdou do prde.e.Hlavně ať se starají teď ze svého o hostorické budovy.
  • oni se ně starat budou, ale musejí na mít
   • Tak ať začnou konečně PRACOVAT a budou mít i výdělky.
 • ...speciální tým svých známých = korýtka...a to vše k prdu, protože se nikdy nedohodnou...
 • uvědom si konečně, že v každé civilizované platí ochrana vlastnického práva a co bylo uloupeno musí lupič vrátit vlastníkovi. Co je na tom tak nepochopitelné.
  • závistívá a hloupá lůzo :tak že cirkve budou vracet majetky?super už se těšim.
 • smlouvy jsou podepsane, s tim jde tezko co delat, jsou platne, to uz potvrdil ustavni soud, bohuzel...zajimave, prave v obdobi, kdy papez te cirkve nejvetsi tvrdi, jak je dulezita skromnost a ze se cirkev ma obratit k chudobe...to je tak podivne, jako kdyz RU tvrdi, ze zachranila svoje obcany na Krymu tim, ze si ho pripojila...nic nez reci...podle skutku poznas jeho, nebo tak nejak, ze?
  • je třeba udržovat staleté církevní památky, vykládat lidem účel a důvod, pro který byly vytvořeny; je třeba lidem vykládat co je to křesťanská víra, co je její podstatou a jak a proč vznikla, proto jsou nutné církevní školy, které tyto poznatky udržují a předávají je dál; je třeba starat se o lidi bez domova, o sirotky, nemocné, staré a k tomu je třeba budovat hospice, sirtočince, starobince a vyškolit a platit personál; je třeba lidem vysvětlovat, že Právo, Spravedlnost a morálka není lidský výmysl, ale jsou to nadčasové kategorie. V opačném případě by lidská společnost byla ovládnuta islámem nebo jiným pjodobným náboženstvím nebo by upadla do primitivního materialismu, kde by byla ovládána živočišným zvířecími pudy a stala by se brzy kořistí jiného živočišného druhu.
   • Zlatý Islám, nemá žádnou nenažranou církev..
 • pověsti české za 500 let...
  Malá dcerka se v roce 2513 ptá svého otce: Tati, dneska jsem zaslechla,že prý kdysi žili v nějakých Čechách nějací Češi, slyšels o tom něco? Samozřejmě maličká, prý právě podle nich se dnes říká: "ty seš blbej jako Čech!" Aha, a kde ty Čechy byly? No, to se přesně neví, ale asi někde ve střední Evropě. A to vážně byli tak blbí? Asi ano, prcku, podle pověstí si prý rozprodali a vytunelovali vlastní zemi, jejich vláda nechala lidi umírat, protože náklady na léčení si nemohl slušný člověk dovolit,a pokud ano, brzy zemřel zadlužený hladem, protože lichvářství bylo posvěceno na byznys.
  Za vrcholné představitele si postupně volili kdejakého lumpa, jeden prezident dokonce pustil lumpy a darebáky ještě dříve než je stihli potrestat a zabavit jim, co nakradli. Ti Češi si zlikvidovali zemědělství a průmysl a tím vzali lidem práci.Prodávali jedovatý alkohol, dováželi a draze prodávali odporné a nezdravé potraviny z jiných zemí jen proto, že byly levné a dalo se na nich zbohatnout. Kdo se bránil útočníkovi, toho zavřeli a útočník byl ponechán na svobodě a ještě odškodněn.Vyživovali si z vlastní kapsy cikány, církev a jiné darebáky, a stali se poskoky cizích mocností. Dokonce i zákony dělali takové, aby vyvolení mohli beztrestně krást a prostí lidé to spláceli z obrovských a nesmyslných daní. Ale nejspíš to jsou jenom povídačky, tomu se nedá věřit. To se jenom tak říká, víš, protože podle výpočtů tak blbý nikdo ani být nemůže!
  • kdyby to nebylo pravda. Bohužel.
  • Obávám se, že tohle budou vyprávět rodiče dětem mnohem dříve, než za 500 let.
 • Bude čumět, až ho Duka prokleje.
  • A Duka bude čumět, až ho pošleme do (_!_) *12* *12* *12* *16*
 • Navrhuji spíše postavit velikou hranici,přivázat tam ty černoprdelníky,zapálit a čekat jak budou obhajovat ty svoje tvrzení o oprávněných restitucích,vždyť takhle chtěli zjistit zda je Země placatá,zda se točí aj.,tak ať si svá tvrzení nyní obhájí! *1* *16* *1*
 • Letitý agent Kalouska Sobotka zase klame tělem ! Voličům ČSSD předvádí jakožei se snaží splnit předvolební slib ohledně církevních restitucí ! Ten křivák si nejdříve zajistil koalicí s Lidovci,že s restitucema nepůjde pohnout a teď začne oblbovat voliče,že jako mu to Lidovci neumožní ! Už se těším na příští volby,tam mu ukážeme,že ČSSD se zrádcema Sobotkou,Zaorálkem,Urbanem,Dinsbírem,Falbrem a Štěchem nás už nikdy nedoběhne !!!
  • Kéž by ale zkušenost je jiná.Zase se najde spousta hlupáků co naletí na laciné sliby a budou zase volit ad nausea ODS, KDU, TOP, CSSD možná zase zelený.Tento národ se nikdy nepoučí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit