Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo. Brzo bude mít skutečnou, bastard. *11* *11*
  • ještě, že Rusko založilo mocný BRICS který do roka a do dne finančně položí prašivou EU
    • Mentální ubožáčku, rusák do roka a do dne začně chcípat hladem zapříčiněným zrůdným bestiálním komouš-fašistickým vředm z Kremlu putinem.
    • to je tutovka, běž si vsadit *15*
  • poslední dobou je to tu jak na Prag Pride *15*
  • právě jsem dočetl tento článek a jsem zničený, s tímhle člověkem se teď kámoší pan Putin *8*
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1877921-tajna-zprava-nemeckeho-ministerstva-turecko-je-spolcene-s-teroristy *13*
    • No ale to přece není žádná novinka.
      Že rusácká bestie se zpřáhne s kýmkoliv kdo mu pomůže devastovat svět je přece dávno známo.
    • Svůj k svému. Jeden horší než druhý.
    • Myslím, že Putin ho pustí k vodě, škoda, tolik jim to slušelo
      • To jo *14*
  • Koblihy jsou koblihy! Svobody a demokracie se nenajím ...
    • mám stejný názor, jedině umírněný stalinismus pootočí kolo dějin ku předu *3*
      • zpátky ni krok
        • proto jsem teď největší kámoši *3*
  • Omlouváme se všem rudým khmérům, že nepřeklikáváme nepohodlné hodnocení. Není čas, prozatím.
  • budu volit stranu která mi za můj hlas zaplatí ještě jsem se nerozhodl kolik přesně budu chtít. Asi mezi 100 000 až půl milionu. http://obcanskyparlament.webnode.cz/u-nas-v-kocourkove/
    Každý rozumný člověk by to tak měl udělat ať z té frašky zvané "volby" také něco užitečného má a není jen za v..la. Strana až bude u koryta tak si může na oplátku nakrást stovky státních miliard takže pár set tisíc pro nás je jak když plivne a jí se to mnohonásobně vrátí
    • proto si přeji na Hradě pana Putina a Zemana jako jeho premiéra a jednou za 8 let by se provexlovali a byl by do smrti klid
  • Při minulých volbách jsem si zapsal na papírek, kolik jsem snědl koblih. Jestli Andrej splí svůj slib, že "ano, bude líp" a dostanu těch koblih letos víc, pak má můj hlas jistý!
    • nám stačí vyžebrat koblihu. Za tu se prodáme.....Nemáme žádnou sebeůctu
      • souhlas, ještě že jsem Novorosijec
        • Co to je novorosijec - to je nějaká nová odrůda sovětských zm..dů?
        • kéž bych byl taky Novorosijec. Vy máte sebeůctu nežebráte bojujete za svá práva svobody. Ne jako my ubozí prodejní emerikn tečkovci.
          • tak, tak a co líbačka, nemáš zájem když jsme se takhle skámošili ?? *14*
            • ale seznámím tě s teploušem tečkou...ale dej si pozor chytneš od něj filcky..... *8*
  • Postaví-li se dvě Čapí Hnizda vedle sebe.. jedno bude / a podvodně/ za dotace... druhé bude za vlastní.... co myslíte, které hnízdo v konkurenční soutěži vyhraje? /ovošibaB/= správná odpověď.
    • Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak mně vychází, že vyhraje spíš hnízdo /ovošeruB/
    • lámu si s tím rébusem klavu a nevím *13*
  • já zakládám stranu českých komsomolců, vyhrajeme *3*
    • Máš to marné, u nás byli vždy nejoblíbenější soudruzi ze Slovenska. Gustu nebo Vasila až do nástupu Andreje zatím nikdo nepřekonal!
    • Nezakládej.. ti už tady jsou.... *3*
      Babišovci... *16*
      • charašo

        Alenko, chceš ho ukázat ? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit