Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je vtip? my máme experty na to, co u nás nikdy nenastalo? já si myslím, že si Sobotka dělá ze Srbů srandu a pokud ne - proč nejsou ti experti dnes v Břeclavi?
  • Iniciativy Evropy proti uprchlickému problému jsou roztříštěné a mnohdy neúčinné. Evropě hrozí pád na kolena z titulu uprchlického uragánu. V budoucnu může Evropa přijít o svoji křesťanskou podstatu.
  • vždycky jsem byl a stále jsem příznivcem EU. Myšlenka Evropské federace je mi blízká po vzoru prezidenta Masaryka který dokázal spojit národy Čechů, Moravanů, Slezanů, Slováků, Poláků, Němců, Maďarů a Rusínů. do funkčního státu byť s menšími chybami. Ovšem Ten podivný polotovar a v podstatě protektorát USA, jenž EU dnes představuje, se mi jeví velmi nešťastným a obávám se, že svou nefunkčností dopadne jako Československo bez Masaryka.......chce to hlubokou reformu.....ALE OPRAVDU HLUBOKOU jinak je konec.......
  • Pamela
    Štědrý strýček Sobotka rozdá deset milionů.
    Bohužel ne z jeho ale z našich kapes.

    Zajímavé že v ČR politici neustále volají ať si občané utahují opasky protože nejsou
    peníze. Když se tu má po x letech zvednou o pár stovek minimální mzda
    ( pomalu jedna z nejnižšícg v EU) je z toho poprask a pozdvižení

    Ale na cikánské projekty a přivandrovalce jsou ihned k dispozici miliony i miliardy
  • marný boj,dokud to nebude řešit celá evropa,vyházet ,sluníčkáře,havlovce,a jinou podobnou verbež

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit