Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Normální člověk to nechápe. Teď, když měla sociální demokracie velkou šanci vyhrát příští volby, tak tuto možnost chováním svého vedení zahazuje. Vedení rozeštvává samo své členy a jak se zdá poslední levicová strana je KSČM. Pokud bude vedení ČSSD takto dále pokračovat dočkáme se nové opoziční smlouvy a Čssd naprosto ztratí svůj kredit. Jen dál pánové a vyhrajte volby pravici.
  • Sobotka tímto projevem ukázal národu, že i pokus o dobrý čin musí být po zásluze potrestán. Paní Benešová byla v ČSSD v době, kdy ještě Sobotka tahal kačera na provázku a hrál si na horníka v uhláku. Svou hloupostí může jen připravit ČSSD o mnoho hlasů ve volbách a já mu to ze srdce přeji, budu tentokrát hodně přemýšlet, komu svůj hlas dám a ČSSD to asi nebude. Očekával jsem, že levice potáhne za jeden provaz a má stejný cíl, ale jak je vidět, asi jsem se zmýlil a určitě nejsem sám.
  • Místo toho, aby se vedení strany chovalo státotvorně a řešilo jen podstatné věci důležité pro všechny nebo alespoň většinu občanů, přijímá často jen samá nesmyslná usnesení jak třeba toto, že člen strany, který případně vstoupí do připravované Rusnokovy vlády, by měl stranu opustit. Namísto toho, aby, jako momentální lídr na levici, tuhle levici sjednocovala a hledala se všemi styčné body, kope kolem sebe jako smyslu zbavené a tupě uráží SPOZ i KSČM. To není politika ale hraní si na politiku = politikaření.
    • ... socanská hoovada nejsou sto jednat státotvorně
  • Jestli ČSSD při neúspěchu s rozpuštěním sněmovny nepochopí, že vládě Rusnoka je třeba dát důvěru, hlasují pro tlupu Mrs. Němcové.
  • ČSSD si podřezává větev. Volím komunisty.
    • ... jsi ještě větší magor :)))
      • Myslíš než ty?
  • Díky aroganci Sobotky fandím KSČM a je to můj lidr příštích voleb..Tento člověk přivede ČSSD k poklesů preferencí ještě větší,nežli má nyní ODS.V každé stráně se najde škůdce,v ODS Nečas,TOP 09 kníře a v ČSSD Sobotka.
  • Opětovně se potvrzuje: Lidé jsou již dost naštvaní na pravici, tak ji již konečně doražme, ať je od ní navěky pokoj. Poté lidem zase dojde, že oranžoví jsou v bledě modrém to samé a začnou se ohlížet po komunistech, když nebude něco lepšího na vymetení pravicového svinčiku. Komunisti ve vedení KSČM jsou sice atrapy komunistů, ale je to platforma, ze které se již dá pokročit dál. Sobotka a spol. škodí levici neboť jsou skutečně v bleděmodrém to samé co pravicoví výtečníci. Jasně dávají najevo, že jejich zájmy jsou především a to bez ohledu na dopady které to má. Rozhodně to není potřebná progresivní síla, která by mohla provést radikální změnu. A tato změna je nezbytná. Agonii v budování vyspělé kapitalistické společnosti po roce 89 budeme prodlužovat sami, pokud nebudeme sami dostatečně razantní- minimálně při volbách, kdy si budeme dělat iluze o nějaké TOP09, ČSSD, Lidovci o ODS ani nemluvě. Pro mně je to jasné-volím komunisty, byť mám k nim výhrady.
  • Nevadí, bába vleze do jinýho spolku potrefenců.
  • ... podle příspěvků je Bohuš odkecanej, supeeeeeeeeeeeeeeer :)))
  • je to blbec *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit