Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohušu, Bohušu, stahuješ si smyčku, tohle se Miloškovi líbit nebude ... :-)
    • I kdyz si zlodejka nicku,tak Ti neco prozradim.
      Je dokazany,ze Bohuuus o chystane schuzce v Lanech vedel mesic do predu.
      Tak me napadlo,ze ten sliz Chovanec tam byl Bohuuusem vyslan,a vse si nahral.
      Jestli tato nahravka existuje,tak Milous Hruskovic je jiz pouze jeho otrokem.
      Vse tomu nasvedcuje,ze Milous je opet v koncich.Treba,ze se jiz o teto kreature mnoho nemluvi,jako drive,a je zalezlej v ulite!
      • Nejsem zlodějka nicků!
        • ???
          • ??? čemu se divíš. Nazval si mě zlodějkou nicků.
    • Miloši se to sice líbit nebude, ale ten ať pomlčí, má másla na hlavě více než dost. Není už téměř ani vidět. Pozitiv je zatraceně málo proti negativům, která tu vyrábí jak na běžícím pásu za to čtvrtstoletí. .
      • no říká se, že bez rozbití vajec, dobrou omeletu neuděláš a se záprtky už vůbec ne. A že těch záprtků je všuda na velení dost a dost. Taky se říká že každé zlo je na něco dobré... hmm to údajné zlo se schůzkou nám ukázalo kam až Bohouš dokáže zajít v touze po sesle prima ministra, že se dokázal přitulit k nepříteli, a stěžovat si mééédiím všeho druuhu, která z toho měla srandu ... a ochotně jej podpořila i když celých 20 let na ČSSD kydala hnůj... a to se divím, že socanům nevadí...
  • O nic nejde. Od roku 89 se tu hraje pokrytecká fraška. Zatímco u jednoho rudá knížka
    vadí druhému to projde. Na ksčm se útočí ale banda překabátěných soudruhů v
    pravicovém kabátě tu dnes báječně prosperuje.
    Mnoho ¨zdejších rodinek se k majetku dostalo díky rudé knížce KSČ. Jejich potomci
    dnes podnikají provádějí exekuce... hrajou si na majetnou smetánku a znovu hrabou.
    Zatímco mnoho lidí nedostalo zpátky svůj majetek ukradený komunistickou stranou.
    Babiš jde nahoru a tak najednou StB vadí zatímco soudruh Dlouhej soudruh Fischer nebo
    čekatel na rudou knížku Rusnok nevadí. Faleš a hnus.
    • Přesně jste to nazval.Já jsem zpět dodávkové auto + zboží a další majetek po rodičích nedostal,ale krádež pokračuje dalších 25 let od mojí žádosti na vrácení.Babiš je mi sympatický a mrzí mě ,že jsem mu nedal hlas s celou rodinou.Sobotka se rozhodl pragmaticky.ČSSD bude končit jako ODS.Jsem jednoznačně pro Babiše na MF,protože bude rozhodně schopnější než co tam bylo dosud.
      • Jsi si tim tak jisty?JA NE!
        Priklad-znamy Slovak Fedor Gal(vypada jak priotravena krysa)-spolecnost CET21-zhruba 3,3 mld.korun rana.
        Vaclav Klaus-Pruzinskyij(Mistina...)-Petarda za cca.25 bilionu korun.
        Slovaci.....
        *3*
        • Já dám na lidi praxe,ne teoretiky a žvanicí individua a rétoriky.Díval jsem se na něj od doby,kdy vyhrál volby a neuhnul.Já byl na ZVS na Slovensku a mám tam kamarády.Musím říci,že jsem poznal ,že jsou v pořádku.Je pravda,že Fedor mi nikdy neseděl to samé jako neomylný Klaus.Babišovi rozumím,protože,kdo pracoval v ZO tak žádný hlupák nebyl.
  • Dejte už pokoj z bolševikama. 24 let po revoluci je lustrační osvědčení zhovadilost. Všichni víme, jak se v archívech STB retušovalo a připisovalo. Tak si proboha nehrajme na senát soudného dne. Vždyť se sami začínáme chovat jako bolševik.
    • Nezačínáte se chovat jako bolševici, protože po převzetí moci jste tak začali chovat hned 18. listopadu 1989...Proto přeci jste si ten lustrační zákon honem honem schválili, ne ??? Takhle pitomě se chovají vždy jen ti, kteří neposuzují člověka podle povahy a co umí, ale podle předem určeného schematu. Prostě si jak pravičáci, tak honem honem "takykomunist"i po položení rudé legitimace museli co nejrychleji vyrobit obraz nového třídního nepřítele. Ne nadarmo se říká, že poturčenec je horší Turka. A tak se ti nejblbější dostali ke korytům, Podle toho i naše země dnes vypadá, Dobře vám tak !!!
      • blblbblblb brbla brbla, ????, a !!!!! a bla bla bla bla!!!!!
        bla
        • Hahahaha !!! Už tě pomalu obchází pepka, tak si to užij na ARU....
          • K odchytu holubů používáme pouze profesionální odchytová zařízení schválená Státní veterinární správou, respektive Městskou veterinární správou. Zařízení nejsou v rozporu se zákonem na ochranu zvířat proti týrání. Odchyt holubů provádíme do dostatečně prostorných odchytových klecí dle metodického doporučení.
            Toto doporučení zajišťuje i ochranu holubů před nedovolenými zákroky, které mohou způsobit jejich týrání a je ve shodě se současným zněním souvisejících zákonů a jejich prováděcích předpisů.
  • Kam vítr, tam plášť. Jak příznačné pro tuto podivnou stranu, ve které se podezřele často střílí i ostrejma a každej je muzikant..
  • Sobotku nemusím,ale zrovna tak nemusím lustrační osvědčení po téměř čtvrt soletí....
    Za nového politického uskupení nám tadfy vyrostli ještě větší hajzlové než byli donašeči drbů,kam jezdí soused na dovolenou a kolikrát kupuje u řezníka maso......
  • Sobotka je kus výstavního lumpa.Jeho heslem je dostat výnosné politické koryto,ať to stojí,co to stojí.V dalších volbách bude mít ČSSD rozhodně méně hlasů,než lumpácká ODS.Sobotka bude úspěšný hrobař ČSSD.
  • Tanec mezi vejci a babo teď raď, jak vytvořit vládu s ANO v čele s Babišem -agentem - neagentem. Je to jako v té pohádce o princezně koloběžce, co měla přijed, nepřijed , s dárekem nedárkem , oblečená , neoblečená. Faktem ovšem je, že po téměř čtvrt století bince, který tu probíhá na všech úrovních , bych na žádné lustrační osvědčení nevěřil, protože po r. 89 se jistě skartovalo až se hory zelenaly a tak mají i agenti leta čistá lustrační osvědčení. To by tu musel být pořádek a řád, pak by to mělo smysl, takto rozhodně nikoliv. Tak jako se kupují vysokoškolské tituly, švindluje se s kde čím, tak i lustrační osvědčení budou pochybná, protože po r. 89 se nic nezabezpečilo. Slouží to akorát k vydírání. Tudy cesta těžko povede a to jsem Babiše nevolil. Nečas, Kalousek,Klaus, Zeman, všichni prognostici atd. měli lustrační osvědčení "vpořádku" a kam nás a tento stát přivedli?
  • Ježíšmarjá, národe začni už se konečně bránit, vždyť oni si s tebe dělají hadr na leštění svých bot!
    • Já mu to říkám pořád, šulíne!
  • Sice o tři křesla vyhráli volby, ale ve skutečnosti je prohráli. Skutečný vítěz voleb - Babiš, pouze využívá toho, co mu je nabídnuto. Paradoxem je i fakt, že oba částečně "vykradli" komunistům jejich volební program.
    • S tím jasně souhlasím. Babiš je vítězem a Sobotkovy ještě nedávno silácké řeči si může strčit mezi zadní polokoule. Babiš ho válcuje jak mandl prádlo...
      • • žvásty

        • nesmysl

        • žvanění

        • hovadina
        • Hahahahaháááááááá chichichici chíííííííííí!!!! Mám radost z tvých příspěvků, díky !!!
          • Optimální řešení pro lov spárkaté zvěře - dvoujaderná střela.
    • ... což umožňuje KSČ(m) hlasovat jak budou chtít ...
  • Nu Bohouš chce vládnout za každou cenu, tak ze svých zásad (tedy pokud nějaké má) poněkud ustupuje. Na druhou stranu, listopadový puč v r.89 byl dohodnut tak dlouho předem, že estébáci skartovávali ty nejdůležitější dokumenty již od léta 89. Pokud něco v jejich archívech zbylo, tak jen to nejméně důležité a jen ty malé ryby. Ty velké nám vládnou dodnes, akorát, že dnes to jsou majitelé firem, soukromých právnických kanceláří a osoby, které z pozadí řídí všechny politické strany. Takže o jednoho nevýznamného estébáka ve vládě méně nebo více, to už tuhle republiku ani nepoloží ani nezachrání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit