Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Mládek dělá nebo dělal v nějaké bance snad velkého papaláše.
  • Tak s takovým to přístupem jaký má Mládek, těžko volby ČSSD vyhraje.
    • No právě. To je potřeba mávat stádu buřtem před čenichem, dávat mu pivo za dvě kačky, při volbách je vozit do volební místnosti a za volbu oranžuganů jim dát tři stovky čistá ruka. A když jim tupci dopomohou k vítězství, tak to teprve spustit a zadlužovat naše vnuky. Dluhy se přece splácet nemusejí, tvrdil jejich bývalý guru.
      • Nevím jak ty, ale já jim hlas rozhodně nedám!

        Ale ty kecy, a tom, že ČSSD dávala 300 Kč za hlas, tak to jsi srandovní!
        To dávala ODS a TOP909!

        *3*
        • Něco takouého dokážou je rudooranžové bestie. Ostatní jsou normální lidi a ne komoušský zmrdský póvl.
        • V severních Čechách, jméno města bych musel vyhledat, vozili cikány k volebním místnostech a za volbu ČSSD jim dávali na ruku po 300 Kč. Tak nelži.
          • Když jsi tam určitě nebyl, tak nekecej blbosti, Pišto !!! Vymýšlením každý hned ví, že lžeš !!! Jinak ale já ČSSD také volit určitě nebudu, mám jich plné zuby . Ať táhnou !!!
  • Mládek řekl pravdu co ČSSDKSČ chystá a tím jí to notně pos.al. Z čeho by taky socani rozdávali lemplům, lenochům a příživníkům, aby si získali jejich hlasy? A z čeho by také dávali sami sobě? Jedině z toho, co vezmou těm schopným, pilným a šetrným.
    • Nemluvil Mládek o tobě ? Jestli ano,tak s ním souhlasím!!!!! A navíc si obyčejný hlupák a oblbuješ sám sebe,protože ostatní už takové bláboly nemůžou brát vážně!
      • Oranžový soudruhu, když jsi takový "chytrák", mohl bys mi vysvětlit v čem se mýlím?
        • Ty fašounku,nenazývej nikoho soudruhem,když o něm víš h....o! Tady po roce 1989 je každý soudruh,kdo nekrade či nedrží hubu a krok!
  • Ten Mládek je tedy asi pěkný kanec a s papalášskými manýry jako Kalousek.
  • Pokud si pamatuji kontext, tak OSVČ neplatí daně. Ostatní zaměstnanci daně platí do poslední koruny. V tomto kontextu mluvil o parazitech. Ať tedy daně neplatí nikdo a bude spravedlnost a nebudou ani parazité na dańovém systému.
    • OSVČ daně platí, jako každý jiný. Pouze si často ale vydělají tak málo, že po odečtu nezdanitelného minima a dalších možných odečitatelných položek pak už nevznikne povinnost ten zbytek danit... Problematika OSVČ leží jinde. Nejsou žádní parazité na sociálním systému, jak se hloupě ukecnul Mládek a "poťapal" to celé partaji. V mnoha případech totiž pojem OSVČ ve své podstatě pod sebou skrývá a legalizuje t.zv. "melouchy", známé z minulých dob. A to je věcí kontrol FÚ, zda zde nedochází k daňovým únikům. Většinou se to pak pracujícím jeví, že oni platí daně a OSVČ nikoli - to je jak kdo vydělá a ne nějaké zproštění daňové povinnosti. No a koho "finačák" nachytá v případě nějakého zkrácení daně, tomu pak buď bůh milostiv... Takže není všechno takové, jak se to na první pohled jeví...
      • Milostiv bud bůh a ČSSD. komužeto odpustili socánci ty miliony? nebyl to ten, co pak vystrojil Paroubkovi svatbu? Miliony se odpouští, ale běda tobě pro pár opomenutých stovek.Znám zedníka,kterému napařili za 500 kč 5000 pokuty.
    • OSVČ neplatí daně???!!! Tak se podívej na daňové přiznání, na přehled výnosů pro pojišťovnu a na přehled výnosů pro úřad sociálního zabezpečení.
  • Znal jsem jednoho Mládka ještě za totality, který vykonával nějakou stranickou funkci v KSČ a byl to hrozný vůl, ale skalní komunista za každou cenu.
    • No já znám jen jednoho Mládka - Ivana, ale ten se mi nezdá jako bývalý komunista...A když je nyní už z TV kanálů odstřižen, tak nevíme, jak s enyní živí...
    • Dokonce nebezpečný blbec. *12*
  • U nejakeho radoveho clena CSSD se by to jeste dalo omluvit, ale u stinoveho ministra? Tady omluva nepomuze...hlavne, ze jste vymetli Dienstbiera...to je smer zpet kdovi k cemu...
  • Pane Mládek raději se vzdejte funkce místopředsedy a stínového ministra financí, protože svými výroky jste už řádně poškodil ČSSD, které budou mít za následek úbytek preferencí při volbách.
  • Nějak se vytrácí skutečnost, že kdyby naši levicoví a pravicoví vůdcové a jejich poskoci nekradli jako straky, nemuselo by se nic zdražovat a daně by se nemusely zvyšovat. Co s tím naši opoziční "sociální" demokraté budou dělat nic neříkají. Asi budou krást stejně jako naši "občanští" demokraté a další verbež, která se dostala po 89 k moci. Standa Gross to myslel upřímně. Na to se nesmí zapomenout! A kdo tomu nevěří, čepelem v tu zrádnou hruď!
    Měli by se starat hlavně o to, jak přinutit polistopadové zloděje, aby vrátili do státní kasy co ukradli. A bude po státním dluhu. *16*
  • Mládek to je zřejmě takový "druhý Klema", alespoň co se jeho urážek týče a myslím si, že tím silně poškodil ČSSD a že Sobotka to teď už těžko omluvami vyrovná. Omluvit se měl především Mládek. *10*
    • To udělal, nevím kde , ale na ČT 24 běhala dole na řádku jeho omluva OSVČ. Prý nejsou parazité, parazité je prý vláda. No, proč ne, ale výmluva je to blbá jak sám autor !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit