Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No on až ten mejdan s rostoucí ekonomikou skončí nebude lehké tyhle výdaje nějak zaplatit a tištění korun není záchrana.Růst ekonomiky s poklesem produktivity je cesta do pekla a daleko větší pekelná dlažba je obětovat vlastní potomky za ekonomický profit Evropy a nalifrovat si sem přistěhovalce kteří ani nemusí makat a mají výdělek větší než pracující třeba nejchudším státě Unie a nevěřte tomu že třeba v Bulharsku,Rumunsku nebo i Řecku nikdo nedělá.Ono někoho nutit do práce je poškozování jeho lidských práv a nikdo se neptá zda nepoškozujete práva lidí co dělají.Soudruh Macron chce stejné pracovní podmínky pro všechny pracovníky ve Francii,ale mzdy v Dacii,fa .Renault nedosáhnou ani hodnoty sociálky pro nemakačenky ve Francii a to mu nevadí? *10* *10* *10* .Ale to jsem odbočil ,přeju všem pracujícím lidem větší výplaty a všem nemakačenkům nižší dávky.
  • Bohóšu to se to před před volbama rozdává kdo přijde po tobě bude mít oči pro pláč jsem si jst že půjdeš od válu ! *11*
  • Ta bolševická s.r.a...k.a ještě nejspší dokáže napáchat hodně dalších škod - jasně volby jsou za dveřmi tak rozházím plnými hrstěmi jen co to jde - vždyť mi jde o život.
    Jako naprosto neschopné rudo-oranžové netáhlo, které neumí vůbec nic než po komoušsku blbě a nesmyslně žvanit, chcípnu někde u plotu když se neudržím v "politice".
    Takže každý prostředek dobrý - vždyť on to někdo nějak zaplatí, stejně jako OKD, ...... .
    • víme sajmon, nejspší
  • Je zajímavé, že před volbami jsou peníze na všechno...
  • Asi to chtějí dávat ze svého až zaplatí Altnerovi!?
  • Socdem se snaží zachránit i za cenu nesplnitelných slibů.
  • jura1
    Zaorálek tvrdí, že peníze jsou a pří tom nikdy nic nevěděl, vše jedině vždy než planě okecával a Sobotka je provařený kýval a neví na co . Nazdar !
  • *1* *1* *1* Slíbil
  • Slibi se slibují,blázni se radují.
    • ...sliby...
  • fosilie
    No,když toslíbil Sobotka a Zaorálek potvrdil peníze,tak už jen zbývá,aby to schválil Chovanec?!A až to schválí vzdělanec z Plzně,tak to bude platné!Jen není jasné,kde se bude příští rok ubírat,ale to těmto mudrcům je jedno,oni už u toho nebudou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit