Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potrebujem dotáciu móžem na váš stánok, kedy je možné sa ucházať
  • Zdá se, že Zeman dobře ví, proč váhá a váhal...
  • Sobotka je zmetek,ale na eštébáka nemá jeho voličůmi,kteří k němu vzhlížejí jako ke spasiteli to dojde brzo.První cesta eštébáka je na Slovensko k soudu *1*
  • Na Sobotku nebylo nutné nic vyšťourávat... už při jeho prvním funkčním období v Poslanecké sněmovně bylo konstatováno, že zneužívá náhrad za úžívání bytu přestože měl služební byt v Praze, tenkrát to dělalo desetitisíce a dělali to tak všichni, ale Sobotka měl být ministr financí a tak se to vytáhlo. Pak ticho po pěšině........ a tady vidíte tu suverenitu, aroganci a chtivost.... jede v něčem podobném dál ( a zase podobně i ostatní poslanci, že? Peníze přeci nesmrdí) a opět to vylezlo na světlo Boží..... Sobotka má být premiér a tak se to hodí, že? A je jedno komu - Haškovi, Zemanovi,Babišovi či politikům z ODS či TOP 09 - Sobotka asi někomu šlápl na kuří oko - kumulace funkcí u politiků ČSSD, Zeman ho taky dvakrát nemusí, Babiš nepotřebuje, aby mu někdo viděl na financích pod ruce..... jó, když chtěl Sobotka po všech, aby dodržovali pravidla, tak měl začít od sebe. A pokud mu to projde, tak je takové chování nepsanou právní normou a dělejme to všichni..... *4* *4* *4* S úsměvem a bez zábran, vždyť je to normální, jak ukazuje případ páně Sobotky.
  • Není nad integritu. Pan Sobotka jde věrně ve šlépějích demokratických bolševických bosů.
    • Na ja, jeho předci, i pradědeček SAMSTAGSTEIN, byli Židy ještě před Marxem, truhlíku... *12*
  • Titulku nerozumim ;muze-Sobotka MUSI byt odvolan za PODVOD.Veskere inkasovane nepravem penize -cestovne- VRATIT! Pokud to p.Zeman bude tolerovat a nepotresta sprosty
    Podraz ,pak stoji za starou backaru a nema co delat ve Funkci.
  • Pane Sobotka, to musel přijít Babiš a říct vám socanům, že jste doslova "dvacet let při moci a vaši lidé na náměstky nemají" !!!
    Věřím, že takto začíná být konec všem těm neumětelům z cssd, ods a kscm kteří zasíraly ministerstva lidmi - kteří na to vůbec neměli.
    Prot je země ve zbídačeném stavu, díky oposmlouvě Klausovi a Zemanovi
    • To by mě fakt zajímalo za koho kopou voliči tohohle "podnikatele"? Jsme slovákům pro smích, že prý je to jejich pomsta za rozdělení.
    • Tomu snad nevěříš. Tohle je boj o koryta. Pokud věříš tomu slovenskýmu gaunerovi tak jsi slepý. Kdepak ten hnůj vzal počáteční kapitál? Ty jsi měl v roce 89 12 mega na účtu, dnešních 120 mega na rozjetí rovného podnikání? To jsou ty rovné možnosti, ta svoboda a demokracie co tu hlásá kašpárek tečka *16*
      • ero zapomínáte že po roce 89 zůstalo hodně komuistů na původních postech a sám si pamatuji jak se dal zařídit úvěr několika milionů, jen vědět komu kolik nasypat! Měl jsem ho vyřízený sic jen do deseti mil. ale do konce života si budu vyčítat že jsem ho nečerpal.vracet bych to teda nemusel a to snad na celéj té zlodějně bylo nejlepší! a šlo to, ne že ne!
  • Všichni jsou odborníci na zlodějnu.Orientuji se na postamerickou demokracii,promiňte na totalitu.Za 25 roků v téhle zemi dokázali všechno rozkrást.
  • On není pan Sobotka křišťálově čistý? Co delal za ministrování to už se zapomělo? Odborník na zlodějnu!
    • Křišťálově čistý byl jenom jeden bývalý politik, Standa Gross, a ten to navíc myslel upřímně. *3* *3* *3*
      • upřímně co? tu zlodějnu? taky si pálil prsty na financích!
    • A Táta exekutorů jsi zapoměl dodat *11*
  • Poplatky Sobotka zitra nebudeme se tam daleko lodě točí většina milionařu zásadně a to mi věřte nebo nevěřte.Zásadni rozdil začina lokomotiva končit na jaře. Hřídel! Hlavně JZD vyřešit mir a valku, konflikt spermamarket.? Asi jo,teda určitě.Postele musi byt plne.Šmejdi úplně
    • Brekeke BuBU BU sis koupil klávesnici s českými písmeny a učíš se viď:-)
      • To není Not, je to zloděj nicku a pako. *11*
        • Já to přeci vím, na to mě nemusíš upozorňovat:-) Nota znám jak své boty:-)
    • Zase ti hrabe? Běž se léčit. *16* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit