Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy Sobotka odstoupí? To, co bylo v těch jeho mailech snad nikdo nemůže přejít jen úsměvem!? A najednou je zase ticho po pěšině, Babiš slibuje slevu 2,- Kč na pivo, Zeman plácá svá moudra a jede se dál... To je fakt blázinec *12*
    • Sobotka už nemá jako předseda vlády působit už dávno,ale kdo jej odvolá?
      • A jak - volbami, nebo Kalašnikovem? *1* *1* *1* *1* *1*
    • Pokud trochu sleduješ cenotvorbu tak ti musí být jasné, že pokud se sníží DPH, tak se nesníží cena... nikdy... pokud se zvýší DPH, tak se cena vždy zvedne minimálně o to DPH ne-li více... Hacknout Sobotkovu stránku by mohla dokázat i Babišova bezpečnostní divize.. Nejsem voličkou ČSSD, ale musím přiznat Sobotkovi, že se chová slušně. Což se o Babišovi a Zemanovi říci nedá... jeden populista, druhý sprosťák...
      • chová se slušně? hrát si doma na zásadového a v cizině lézt třeba Merkelce do zadku, aniž by to ona vyžadovala! , lhát a jednat v rozporu s vlastními tvrzeními to je slušnost? tak u nás tedy ne
      • Alenka je nepoučitelná a nejen historicky.
      • paráda - klidně dělat podrazy a domlouvání se proti lidu této země - á la OKD - HLAVNĚ ŽE TO DĚLÁ SLUŠNĚ... no tak ot je něco....
  • Už je nejvyšší čas udělat referendum. A také volby. Vypadá to, že mnoho lidí prokouklo. Pozdě, ale přece.Musí vládnout hlas lidu. Jedině tak nemůže docházet k tomu, aby se neplnily předvolební sliby.
    • nevladne hlas lidu,nybrž diktatura Sobotky
    • z vlády hlasu lidu mám vždy strach... protože se to vždy schová jakákoli nespravedlnost... Je potřeba, aby vládly zákony..... a ne bouchačky..
      • ano, zákony... je třeba tedy respektovat volbu prezidenta a pořád se nesnažit jej dostat z funkce pryč... stejně to máte marný *15*
      • ono záleží jako zákony,nesmysly o zákazů kouřeni v hospodách je paskvil a ne zákon
      • Alčo a čí to myslíš zákony . Zlodějů, podrazářů a mafií?
    • Referendum vyžaduje občany, A těch je tady málo, převažují ovce co se nechají koupit za koblihu nebo při prezidentské volbě estébácké lži.
      • nebo za PR představení, jako v roce 1989?
      • jaké referendum,ono tady někdy bylo?Sobotka je přesvědčen,že jak on bude pískat,ostatní dle něj budou tančit.
    • ony se ty sliby neplní už cca 20 let a jak jsme si mohli všimnout, český "volič" má rád koblihy.... a pivo.. Takže zase vyhraje konspirátor Babiš (fšetci kradnůůů) díky slevě na dani na točené pivo, protože on má lidí rááád a slibovat umí výborně
      • Souhla Babiš umí slibovat SOBĚ do kapsy.
  • Tady je zase úroveň "diskuse". President republiky je symbolem ČR. Je jasné jakým "symbolem" je Zeman. Představuje nás před světem jako zemi opilců, hulvátů a hospodských štamgastů. A navíc poklonkuje Putinovi. A přesto se najdou takoví co ho podporují.
    • představuje naši zem jako zemi inteligentních samostatně uvažujících lidí, kteří neposlouchají žádná cizí nařízení a řídí se jen vlastním rozumem. a mají mysl pro humor.
  • Člověk který používá selský rozum si na pana Sobotku udělal názor již dávno, jeho rukopis je totiž dobře čitelný. Pro občany této země a jejich vlast neudělal co by se za nehet vešlo. Volby se blíží.
  • Ať žije prezident Zeman.
    • Kerej ty seš, Já a Já nebo Já z Práglkavclu?
  • Znovu opakuji,že jsem volil Zemana jako menší zlo ale Sobotka je horší snad jak Trautrnberk! Na Zemana nemá ani jeden z nich !!!
    Jinak mi to připomělo ,když se Sobotka ozval jeden vtip. Příjde Pepíček za učitelem a povídá: "Pane učiteli Franta vám nadával.On říkal,že jste blbej! A zastal ses mě Pepíčku? Zastal.Já mu řekl,že je ještě blbější jak vy !!!
    • To je mi Tě líto... opravdu
      • Mě tebe ne. Opravdu. *15*
        • Tak jsem na tom o trochu lépe... pořád ještě něco cítím *3*
          • asi puch po Sobotkových slibech?
  • chodí Ovar na záchod nebo za ním ovčí Mluvčáček nosí nočník a vytírá mu "píp".
    • Nebuďte jako zeman
    • Ne. Oba chodí strašit havloidy.
  • vážení reakcionáři, pravdu zmínusujeme, jasné ??
    • to je bez debat
  • Tady se zase sešla parta obdivovatelů to ožraly ze IV.cenové, který Zemím Koruny České, nyní ČR, dělá ostudu po celém světě.
    • ožrala ze čtyřky už umřel, už jeho bublina, nafouknuté nic splasklo, takže klid, návrat této "ikony" vážně nehrozí *15*
    • Ne, budeme obdivovat tebe, ty bukvice Simone.
  • Aby se nám Bohuš při tom úderu nepos.al, jak se bude napínat..... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit