Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sobotko,Sobotko než něco vypustíš z pusinky tak laskavě přemýšlej může se ti to docela vyplatit a také nevyplatit nebot jste na levici jako zemanovci.Neskromná pýcha je cesta do pekel.
    • jo jo povl jako povl všo rovno
  • abyste se, pane Sobotko, nedivil jako při prezidentské volbě
  • http://www.lidovky.cz/seznam-poslancu-kteri-cerpali-nejvetsi-nahrady-v-roce-2012-pk4-/zpravy-domov.aspx?c=A130131_165333_ln_domov_spa

    Zajimave....Z deseti devet komunistu...Mozna,i ten desaty.
    • Jsi ubožák, dobře ti tak, nic s tím nenaděláš, chudáku.
    • a nebude to tím, že mezi nimi nejsou Pražáci?
      • Nevim,to musis sama-bud pochopit,nebo nepochopit.
        Zalezi jen na Tvem usudku....... *3*
  • Sobotka je sice pitomec, ale začít si něco s estébákama?
    • CSSD je estebakama prolezla jako SPO,cili zadny problem pro zlodeje tzv.nahrad Bohuuuse Sobotkuuuuuuuu! *12*
      • Co blbneš ? Tolik STBáků zase nebylo a hádám, že ti existující se starali o špehování disidentů atp. Za celý život jsem žádného STBáka nikdy nepotkal, nebo třeba možná ano, ale nevěděl jsem, že je to STBák, nikdy mne nikdo takový neoslovil. Proč také, chodil jsem normálně dělat a po práci se bavit, takže jsem nejpíš pro tuhle složku nebyl k ničemu. Aby špehovali 10 milionů lidí, kolik by jich asi tak musilo být....
  • pravda pravda, dělala jsem dnes velkej měsíční nákup a jjaksi ..... ach jo, fakt je to cítiti ... a dost
    • No, protože se s tím jedním procentem DPH "svezli" prodejci, kteří si připočítali dalších 10 procent k marži. Také to vím a omezil jsem nákupy, zásadně už nekupuji banány, jenom vidím , jak jim v regálech hnijí... Takže jsem na tom mnohem hůře, než za komunistů... A Kalousek si na to 1% marně brousí zuby, spíše vybere DPH o 10 procent nižší oproti loňsku. Jako správný prolhanec to ovšem nepřizná a bude tvrdit, že ta letošní DPH přinesla 50 miliard... Kecat s edá přece cokoli, blbečkové tomu uvěří, a že jich není málo. Vy jistě ne, máte správný postřeh...Pravičáci přišli o argument:"Už nikdy fronty na banány" !!! Nebudou, nikdo už je nejí...tedy relatívně, sem tam dětem je koupíme....berte ty banány jen jako příklad, týká se to jinak všeho !!!
    • Bolí ruce, že? Nebo tvarůžky?
  • Sobotka je dobrej leda jako fackovaci panak nekde na mitinku, socanum jako strane je uplne na nic...
  • Kydy zde nehrají žádnou roli. Tragické je, že Sobotkové a Zemanové se smějí lidem do očí.
    • jen štěstí, že se jim nesmějou Schwarzenbergerové
      • Nauč se psát.
  • Sobotka předem odmítá "nevěstu", která po jeho odmítnutí nebude chtít jeho, až mu to dojde, že udělal pitomost...
  • je "korektor", pouze změnil nick. *2*
    • Mám styl, ty ho*no. Ale už na chátru jako ty doo seeru. Neskutečně nudíte.
      • To korektor je napsáno špatně
        • .. že jsi ty pííča, je nabíledni :)))
          • Dalo se čekat, že to nepochopíte. Docela jste mě pobavil. Jen mi uniká smysl vašich výkřiků do tmy, zřejmě jste byl vychován do demonstrací jako tahoun komparsu. Tedy ono je jedno co je za demonstraci, výkřiky budou pořád stejné, jednoduché, stejně jako Vaše ehm "osobnost"
            • Nechapu,proc si jednou tykate,pak vykate...Jeden je tzv.antiparoubek,druhy Gema-ERA.
              Ale jedno mate chlapci spolecne:
              Oba jste primitivni LUZA! *12* *12*
            • No nepřekvapil jste. Plno psaní bez jakékoli myšlenky. Užívejte si své zoufalství zde dál.
            • Ubohé seskupení ztracených existencí na tomto poli absolutně nevyžaduje moudrou mluvu. Je mi jedno, co si myslíte. Nemohu se vybavovat z každým troubou, který místo užitečné činnosti tráví hodiny prázdnýma úvahama mezi hlupákama zde. Nemáte mě jak rozhodit. Nemáte na to. Nazdar.
            • No nepřekvapil jste
            • Od vás se nedalo čekat nic. Děkuji za potvrzení mého neočekávání. O vaší osobnosti a duchaplnosti raději pomlčím. Nemáte mě čím nadzvednout. Tlachy, tlachy, jako vždy.....
        • ehm?!?
  • To si teda Sobotka pěkně zavařil ,dát si takhle veřejně polibek smrti tím, že dopředu odmítá spolupráci s někým s kým ani neví, kdy se mu to bude hodit. Tohle se tak hloupě a veřejně neříká ani při normálním vyjednávání či obchodním styku a bere se to jako velká neomalenost a taktická chyba. Tímhle se vlastně oddělal a po velkých volbách se na něho něco najde "čistka" a hybaj ven, jak chcíplý house, ani nákrčník už mu nepomůže...Zemanovci jsou sice strana malá asi skoro jako "Lidem," co drží v šachu celou vládu.., ale takhle je podcenit, to je fakt učňovská chyba a to se Sobotkovi vrátí i s úroky.
    • Sobotka je blb a zavaděč exekutorů. On raději s top 09, musí udržet tradici, vždy zradit voliče *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit