Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezmoc a bezradnost ČSSD vyvrcholí tím, že rozbijí vládu, koalici a budou vypínat prsa nad svou odpovědností.

    Vůbec neměli do koalice s ANO vstupovat, to by bylo čestné. ne teď utíkat a potom si honit triko, jak jsou charakterní.

    Když nepomůže jako záminka ministr kultury, najde se prostě jiná.

    Strana by mohla v tichosti zaniknout - a kdo by potom platil dluhy panu Altnerovi??? Nikdo! Není kolektivní vina. Socánci jsou vyčůraní jako díra do sněhu. 

  • dzixy
    Na otázku Bicana v titulku článku lze předem odhadnout odpověď. Košile bližší kabátu, a co se stranou, která se již stejně potápí, zásluhou Hamáčka a spol. Takže se jistě výměna ministrů dohodne tak, že i vlk se nažere i koza zůstane celá. 
  • Třeba moc pěkně ukázal socanům tuhle pan president.To když Zubaté pleši na Hradě ukazoval holí.Památný to moment.Konkretně tady toho mohl tou holí přetáhnout. Po zádech. Moc to potřeboval. Protože díky jeho blbosti vyfičeli tihle podvrťáci od voleb. Asi na věky.Nové volby?Veřejný pohřeb podvraťáků.To máte za sbírku zákonů. Lex Babiš.To máte za jeho trestní stíhání. Na zakázku.

  • Marcelskrc


    Ústava hovoří, že prezident, na návrh předsedy vlády, odvolává ministry. Pokud platí Žantovského logika, že nejde o výklad "bez zbytečného odkladu", ale musí tak učinit hned, jinak tak neučinil, nemusel by odvolat nikdy, protože tak učinit nemůže; již tak neučinil.

    Ústava hovoří, že prezident, na návrh předsedy vlády, odvolává ministry. Pokud je návrh příkazem a nikoliv návrhem, znamená to, že budoucí nevěstě, které budoucí ženich navrhne manželství, nezbývá jiná možnost, než si muže vzít za manžela. Neboť návrh je příkazem. Pokud již manželka již svému manželovi navrhne, že návštěva odešla a toaleta je volná, může tedy na ní jít, manžel musí jít na toaletu, i když nemá potřebu, neboť dostal návrh. 

    A pokud by tak neučinil, nemohl by tak již v budoucnu učinit.

  • Ukázala se síla škůdcovského potenciálu Zemana, který se zjevně snaží socany srazit na kolena.
    • Marcelskrc

      😁😁😁

  • Česká politická (trapná) komedie pokračuje.

    Z čeho si může jeden vybrat? Jedni dávají koblihy (aby měl pan Občan klid na duši), ti druzí když mohou, lidem všechno berou, snižují (ne ale sami sobě, to je naopak). 

    A (tentokrát s malým písmenem na začátku slova) občane, vyber si.  Některým je milejší ta kobliha, než zlodějské straky, které se pakují na ostatních. 

    • Ale, no tak, pane kolego, ty koblihy to je jen takový folklór. Asi jako když se někdo přeřekne a místo "g" dá na začátek slova "b" a je z toho "bubble bum". U běžného občana se nad tím mávne rukou, ale když to udělá představitel země na mezinárodním fóru, tak z toho vznikne "Milosh Bubble Bum." 😍

      Jinak s tou první větou souhlasím. To je totiž důsledek půlstoletí "budování šťastných rudých zítřků" pod vedením východních vládců, kteří nám také vnutili své stepní zvyklosti. Tradiční hodnoty evropské civilisace jako morálka, čest, úcta ke skutečným hodnotám, to se stalo "buržoasními přežitky". A jelikož jsme si "nezametli před vlastním prahem" (nevypořádali se s minulostí - "Nejsme jako oni") a nezbavili se zaměření na pouhý tzv. "materialismus", tj. uspokojení primitivních živočišných potřeb, tak se nám to vrací. Občané této země z velké části klesli na úroveň pouhých živočichů. A bude to stát mnoho úsilí, aby se tito "živočichové" opět stali lidmi. V opačném případě zanikneme.  

      • dzixy

        "...V opačném případě zanikneme."

        Poprvé ses "občane" zařadil mezi všechny ostatní. Teda pokrok, jen co je pravda. Už ne "já" a "vy", ale "my". Žeby začátek proměny mozkových kůr?

      • Marcelskrc

        Zanikni Občan

        • Marcelskrc nesouhlasí? No, má na to právo. Jen by mě zajímalo v čem a proč se mnou nesouhlasí. Třeba se mýlím a pak se nechám rád poučit. 😍

          • Marcelskrc

            Souhlasím ale chci abys šel příkladem první

            • A v čem mám jít, prosím, příkladem?

              • Marcelskrc

                Reakce na příspěvek:

                Zanikni.

  • No, koblihy mají napečené, tak bude líp. 😍

    • A to je šance pro vás.Místo řečí HYBAJ DO PEKÁRNY VÁLET TĚSTO ať nemusíte po dalších prohraných volbách kvůli své neschopnosti zase kňourat na náměstí....🙂

  • Doufám že po předčasných volbách se uklidí ten poslanecký chlívek. Hašišáci Piráti asi do háje nepůjdou ,ale ČSSD, TOP 09, KDU-ČSL a Starostové půjdou na smetiště dějin.
    • Bylo by dobré trochu vyčistit vzduch, ale nevěřím, že se nenajde 5% podivných existencí, které to hodí TOPce a lidovcům. Sice s odřenýma ušima, ale budou škodit dál. 

  • Jsem přesvědčen,že po vyřešení problému s min.Kultury si opozice a část rebelujících socdemáků najdou další politickou zápletku a rozpory ve vládě budou pokračovat.Už se to nedá poslouchat, ani sledovat.Jsem také ještě přesvědčen,že Sobotkova vláda a v ní p.Chovanec plus opozice vynalezli onen problém Lex Babiš.Zajisté o tom je přesvědčen i prez.Zeman a myslím si,že socdemákům nebude ustupovat.Jsem pro předčasné volby,nechť občané-voliči demokraticky rozhodnou.

  • Marcelskrc

    Jsem pro volby ,vyhraje Ano a bude. Podpořím hlasem Klause ml.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit