Přejít na výpis diskuzí

Šokující výsledky hospodaření stály místo šéfku Státního zdravotního ústavu

20.2.2018 16:30
šar 10 příspěvků

Ředitelka Státního zdravotního ústavu (SZÚ) Jitka Sosnovcová dnes rezignovala. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na svém webu. V pondělí Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) zveřejnil výsledky kontroly hospodaření ústavu, ministerstvo je označilo za alarmující. Kontrola odhalila porušení rozpočtové...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • *12* *16* *11* *6* *15*
 • Kdysi jsem u této paní byljako zákazník testovat některé materiály, když ještě měla na starost dermatologické výrobky a materiály pevné pro výrobu. Neznám ji a nevím, co provedla konkrétního, ale ten institut byl katastrofální. Takovou byrokracii a ceny za nic, hrůza. Navíc pan Dr. Ing. Kožíšek doc. csc. a dalšími tituly uměle a v běžné práci ověšen, bojkotoval certifikace vodních filtrů, že prý zvyšují kyselost v odpadních vodách(a to byl největší a nejlepší výrobce těchto filtrů na světě), a sám byl společníkem(asi tichým nebo konzultantem) jiného konkurenčního výrobce. Opravdu prasárna SZÚ.
 • Jak se tam dostala? Asi kamarádka Miloše Zemana, možná mu přispěla na kampaň. Kdyby něco, Miloš ji dá milost. Nejdřív se ale musí jít domluvit s popírači genocidy a propagátory koncentračních táborů, co dál s lidmi, kteří ho nevolili. Mlátičky z KSČM mu jistě zkušeně poradí. *16*
 • Předpokládám,že už je na ni podáno trestní oznámení.V naší zemi nikdo za nic nenese odpovědnost.
  • Těžko - ten nájem za služební byt ve výši 960 Kč, co - víceméně sama sobě - paní ředitelka pronajímala, totiž měla určitě ošetřen "nájemní smlouvou", kterou jí vypracovali právníci jí vedeného úřadu.

   Ale to neznamená, že pokuď není nějaké jednání protiprávní, že není NEETICKÉ!
   • Pokud mluvíme o nájmu a Spravkyne úřadu dá se to určitě pojmout jako zpronevěry nebo na jiný trestný čin při správě cizího majetku.
    Jako šéfka uradu si nemůže myslet že ji projde chvilkové zatmění myslí, nebo že nevěděla že se tím obohacuje mimo rámec tabulkovych platu a odměn , nebo že neví jaké jsou běžně ceny nájmu, energii a podobně ani že by to bylo nevědomky. Když má zodpovědnost za celý úřad tak se nemůže vymlouvat že nerozumí smlouvám nebo že neví že to není obvyklá smlouva.
 • Myslim si, ze kdyby se udelalo setreni na jakemkoliv ministerstvu, nebo statnim uradu, nestacili bychom se divit kolik je u nas cernych der - kam se hrabe vesmir...
 • Takze pujde sedět za zpronevěru .... To že rezignovala to není trest prostě už si nakradla do konce života tak proč by makala dal, obzvláště když by se z toho měla zodpovídát a navíc už si dají lidi okolo pozor aby už tolik krást nemohla... Takže prostě jen logicky zabalila krám.
 • A co bude dál?Půjde si zapracovat do Světlé nad Sázavou nebo někam jinam.nebo se to zahraje do autu.Zlatí komunisti to jsme byli bohatá země,že se stále krade na všech postech.
  • Nejvíc kradou komunisti a estébáci, dělají jen to na co si zvykli když vládli. Až jednou skončí ruskem udržovaná KaZokracie, budou muset prokázat, kde k těm miliardám tak rychle přišli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit