Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kam jsme to dotáhli pod vámi? vše rozkradeno, jedna reforma k ničemu, zase se z ní jen pakujou do vlastních soukromých firem, sociální karty mají zamezit zneužívání dávek, máte tam jeden volný výběr z automatu, tak si to všechno vyberu najednou nebo převedu na svůj účet a zase si za to koupím chlast, ale ta změna stát stojí miliardu a ušetřeno nula. systém sociálních dávek převeden na pracák ani jeden pracovník, který to dělal na radnici nebyl propuštěn, co to teda ušetřilo nefunkční softwar stál několik miliard, který šly do drábkovi soukromé firmy, ušetřeno nic. Veřejné práce chodí dělat lidé, kteří žádné dávky nedostávají a hledají si aktivně práci, od státu mají jen zdravotní pojištění, tak jsou buzerovaní, nemakačenkové, s vysokými dávkami nemusí nic, volím komunisty, jasný, že tu spoušt budou dávat hezky dlouho dohromady ale snad se dožiju, že půjdou zloději do lochu
  • Budeš se divit, ale živím se docela slušně, ale za mnou je vidět kus práce s přidanou hodnotou. Právník ať vyhraje nebo prohraje dostane vždy zaplaceno a o tom to je.
  • Žádnou kapsu jsem si nenaplnil.Podepsal jsem Chartu 77 a komunisté mně dohnali k invalidnímu důchodu.Děkuji, vrahy už nechci.Je mně 70 let.Běž už konečně do prde-e
  • Je mě též 70 let, a souhlasím s Vaším výrokem, "vzpamatujte se národe",ale já volám: Povstaňte proti vykořisťování, korupci, zbohatlíkům, nadlidem jako jsou Nečas a Kalousek a jejich souputníci. Dost bylo ožebračování občanů, hlavně těch, kteří se nemohou bránit.
    Nevěřte Judr. Vlkovi, protože žádná demokracie v našem státě není!!!!
  • PETR ... to je on ... ten by klidně střílel po lidech co utíkali za hranice ... tedy utíkali, když museli, ale většinou s flancu jen proto, že si mysleli, že na západě lépe ... tak se divím proč se vraceli *10* *10* *10*
  • Rarachu, je pravda, že ten, kdo získal titul poctivým studiem a námahou, ten se s tím nechlubí, zvláště tady na tom pokecu. Ale ten "JUDr.Karel Vlk" má naprostou pravdu.
  • za to kostí co vám hodí komunisti od stolu jo
  • svobodu má ten kdo má prachy a to platilo i za komunistů, jediný rozdíl byl, že nebyli tenkrát bezdomovci, že každý musel mít nějaké trvalé bydliště, třeba i na ubytovně a každý musel pracovat a ne se obohacovat na druhých, nemakačenkové byli příživníci. Zloději byli zavíraní i kdyby to byli komunisti jak hrom. Exekutoři nebyli a dluhy se platily,
  • A co jsi dělala v té v NSR, Americe, Australii? Podle vyjadřování asi prostitutku. Proč jsi se vracela?
  • ne není, kdyby byli všichni na světě takový rozežranci jako my, potřebovali bychom planety tak nejmíň 3
  • Táhni pacholku do USA, tam ti bude dobře pokud tě nesežerou krysy a štěnice.
  • Musíte si nakrást jako judr, ha ha ha.
  • Taaaae, proč jsi nestudoval právo, mohl by sis ten dopis napsat sám. Nehledě na to, že existují knihy nebo dokonce v elektronické podobě se vzory smluv a dalších právních dokumentů. Stačí tedy vybrat si vhodný typ.
    On totiž ten právník, aby to mohl takto snadno udělat, musel nejdřív vystudovat, koupit si počítač a program. A to nebylo zadarmo. Tak nechtěj, aby Ti výsledky své námahy dával zadarmo.
  • Když vidím na diskusi před jménem, ing, judr mudr, tak je to většinou trubka, blbé jako malovaný saně, nebo zloděj, ha ha ha. *16*
  • Já jsem za komunistů nemohl jet kam jsem chtěl. Při dovolené s rodinou na Šumavě jsme si nemohli zajet do Bavorska nebo při dovolené v jižních Čechách do Rakouska. Dnes si mohu bez problémů např. zajet před vánoci vlakem do Norimberka na Christkindlmarkt, za 50 Euro přespat v komfortním pensionu včetně bohaté snídaně, takže k obědu mi stačí chutný Bratwurst a hrníček Glüwein a totéž k večeři. Nebo si udělat jednodenní zájezd do Vídně. A to jsem v důchodu. Chci-li něco, musím si na to nejdřív vydělat a ušetřit. K tomu jsem byl celý život veden. A také k tomu, že je třeba šetřit si na stáří a na dobu nemoci. Nikdy jsem nebyl zvyklý všechno utratit a čekat, že v případě potřeby se o mne "někdo" postará. Vždy jsem byl samostatný a staral se sám o sebe.
  • Ty lumpe kikáne Petře taky zavři klapačku.
  • vlku vlku ty jsi zlý, ha ha ha. *1*
  • Ty se Vlku můžeš styďet sám za sebe, protože jsi přisluhovač lumpů !!!
  • Pokud jste doopravdy JUDr. tak se Vám nedivím - nedávno jsem za 15. řádkový dopis sestavený za 10 min. jiným JUDr. zaplatil 800 kč. Navíc jsem viděl, že koncept měl v počítači a téměř měnil je méno a čísla a abych nezapoměl ještě datum. Vám tato demokracie naplnila kapsu.
  • myslíš tu demokracii po česku, kdo má prachy může krást a vraždit nic se mu nestane a kdo někde zapomene, a neinformuje se, že zase zvedli zdravotní pojištění o pětikorunu, a ty sis nezměnil trvalý příkat, hned jsi označen za neplatiče, nikdo, ti nic neřekne penále roste rychleji než dluh a najednou máš za dveřma exekutora, s takovou demokracií se běž vysra.... žila jsem a pracovala v NSR, Americe, Australii a i tady za totáče ale takový paskvil, jaký tu máte, nebyl ani za těch komunistů trubko, jestli si restituoval, dělal předtím veksláka a v trestní činnosti pokračoval i po té tzv sametovce, tak se nedivím, že tuto rozkrádací blbost obhajujete, právě kvůli takovým kreténům jako jste vy budu volit komunisty, aby konečně někdo gty zlodějny zastavil, s demokracií pro gaunery se běžte vycpat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit