Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ať vrátí to co mu nepatří a pak může jít do pr...
  • prodám jateční pistoli zn.levně
  • Vypadá jako slušnej člověk.
    • To už je minulost. Dnes má vyraženo jedno oko a říkají mu "první český Quasimodo"!
  • Ať si jede třeba do Monaka.

    S tím svým ovarem nás tam bude skvěle reprezentovat, až se tam ještě objeví Zeman, tak si budou myslet, že tady takhle vypadáme všichni.
  • Jak jinak?Kdo předpokládal že půjde do vazby je naivní,naše ne-závislé soudy se opět předvedly.Zajímalo by mně jaká protislužba z toho pro soudce plyne.
  • Kdopak by se bál, když je u nás zlodějů ráj. Do lochu půjde státní zástupce. Dovolil si už moc. ...Kdo ví kdo vtom ještě jede... jedno je jisté .. vede to od ODS
  • Tady o mne ceska luza rozsiruje pomluvy, ze muj tata mne zplodil tak ze pokryl prasnici. Na to mam jedinou odpoved: Jdete se v y s r a t a bezte vsichni do p r d e l e !
    ,.
    • Vzhledem k tomu,ze zneuzivas cizi nicky,tak nejspise dotycni pisatele maji pravdu.
      *12* *12* *12*
      • Kdyby jsi byl co k čemu,tak si změníš nick a máš pokoj,ale takhle to vypadá,že jsi to stále ty schizouši
  • Pokud s stane že Ritig zdrhne tak by to měl vysvětlit pan soudce a měl by být hnán k odpovědnosti jinak si nezasloužíme nálepku právní stát.
    • to ale nestačí.
      ritig,janoušek,béhm,svoboda,řsd,atd, plavou ve více věcech.
      ale chrání je justice.
      řekněte mi,kdy odsoudili nějakého poslance,právníka,lékaře který pochybyl,policajta,atd.ti se mezi sebou krejí navzájem.
      a to je střední vrstva.o těch nahoře se ani nebavím.
      mi jsme pro ně jen povl,max. volební hlas,tot vše.
  • Zdůvodnění: Naprosto nemajetný rittig by nikdy nezaplatil náklady vazby. Navíc si potenciální spoluvazbiči soudu stěžovali, že rittig smrdí grejcarem. Tak co měl soudce dělat? Rozhodl právem, že když rittig pláchne, budou se s ním aspoň muset špinit někde jinde. Takže ať si vezme svých pět miliard švestek (které mu navíc ani nepatří) a táhne!
  • Hlavně, že Mudr Rátha drželi ve vazbě více než rok. A ožrala Janoušek ohrožuje lidi na silnici dále. jde to do ztracena. V ČR neexistuje spravedlnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit