Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedinym moznym myslitelnym protipolem konstatovani soudu, ze nekdo konal nezakonne, je postih dotycneho a musi byt vykonatelny a i vykonan, v konkretnim pripade je profesni vyhazov protagonistu policejni zvule nutny a dale je treba posoudit, zdali nespachali trestny cin, pak musi prijit trestni stihani...nic takoveho ovsem nejspis v bolsevickem fizl-state ocekavat nelze...
    na nepotrestanych zlocinech policie pak vyrustaji jen zlociny jeste vetsi, a neni proto divu, ze v podani policjnich vejlupku nezridka dochazi i k najemnim vrazdam...ty se vsak tykaji jen naprosto tzv. zanedbatelneho poctu osob, nedemokraticka media je gnoruji, a jsou proto vetsinovou spolecnosti bud z nevedomosti anebo lhostejne prechazeny! *16*
  • v civilizované zemi by ty vyvěšovatele vlajek už dávno zastřelili, viz demokratické USA!
    • Tak za prvé - nikdo vlajky nevyvěšoval - ale to vám bolševickým zrůdám je evidentě jedno.
      V okně své kanceláře, bytu, ..... si mohu umístit co chci a žádný zaprděný komoušský STB-cký prolhaný křivácký rusofilně-číňanský gauner z hradu mi nebude diktovat co smím a nesmím.
      A pokud je řeč o střelbě - ano to máte pravdu - komoušský zmrdský skřet z Kremlu by je nechal postřílet - vždyť to rusácké bestie mají v krvi již řadu desetiletí a vraždí se vzájemně jak o závod.
      Pouze máte značně vychýlený kompas - Kreml není v civilizované zemi USA, ale v zaostalé vychodostepní gubernii - jakémsi SSSR(CCCP).
      Chcete-li mě poučit že zasrané SSSR již neexistuje, ušetřete si námahu. Jakýsi rusácký pelešinec je jen mizerně přemalavanou firmou se stejnými komoušskými bestiemi ve vedení.
      • Vladimíre Iljiči,přečtěte si můj příspěvek.Snad pochopíte proč.
  • v civilizované zemi by ti policajti už dopolicajtovali. Ale čemu se divíme: premiérem osoba stíhaná policí za podvody, na hradě ožrala, který dělá naší zemi ostudu po celém světě, zesměšňuje ji a pohrdá zákony.
    • Myslím,že se zachovali profesionálně-viz můj příspěvek.
    • ZEMANE, ještě že jsi zde anonymně, jistě bys jinak rodině dělal jenom ostudu.
  • Policajti měli ty debily rovnou odprásknout, dnes by se nikdo neptal!
  • Vemte těm policistům zbraně ať jsou úplně na .ovno
    Soudkyně je padla na hlavu a nebo pod vlivem sluníček.
    • Méně slivovice,pane.Pak se s námi srovnáte.
  • Domnívám se, že soud rozhodoval pravdolaskař, když nerespektoval to, že se státní vlajky nesmí zneužívat a zacházet s nimi podle své libosti. Proč potom byli trestání ti, co vyvěsili na Hrad červené trenýrky??
    • Protože nepochopil,že státní host je státní host a tibetskou vlajku je třeba nacpat do chřtánu těm,kteří takovéhoto nežádoucího hosta do republiky pozvali.
    • Vy a několik dalších se z těch právdoláskařů a kavárníků (neb jak je přesně nazýváte jednou pominete).
      Samozřejmě že to bylo špatně - dovolit si něco takového jako za oknem vylepit list papíru, když si to nepřeje nejvyšší komoušské božstvo reprezentované komoušským STB-ckým konfidentem, soudně pravomocně uznaným prolhancem, rossofilním podvraťáckým populisticky žvástavým nabobem z pražského hradu, který jezdí pravidelně olizovat komoušské řitě do kremlu a pekingu.
      • Vladimíre Iljiči je nejvyšší čas zříci se té slivovice před Vámi.
      • Vilíku u Tebe je každý STBák a Putinův řiťolez. Už jsi jak Cibulka. Ten má ještě ve slovníku i KGB, Příště to přidej. Nediv se, že potom takovým, jako jsi Ty, naprosto přesně přísluší to "pravdolaskař". I když já to nemíním jako urážku, ale pouze zařazení do jistého nelichotivého duševního proudu. Všímáš si, že ne do nelichotivého intelektuálního proudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit