Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dojem, že soud dopadl dle politického zadání.
    Pokud bych rozlišoval,tak:
    Zeman je Zeman a zástava s tím nemá nic společného.
    Hrad a na něm umístěná zástava za prezidenta také nemůže.
    Neznamená, že když se mi nelíbí prezident, tak mohu v podstatě beztrestně cokoli
    ničit. O pořizovací cenu zástavy asi také nepůjde.

    Jak je popsáno níže:
    Urážka či zničení státního symbolu byly považovány za projev nepřátelství a vedly výjimečně až k vyhlášení války. Základní symboly státu - vlajka, znak.
    Jestliže toto je přístup novodobých rádoby umělců, tak se máme na co těšit
    • Přijít ožralý ke korunovačním klenotům a kláátit se u stolku a hrozit tak možností jeho převrácení je také urážka státního symbolu se staletou tradicí. Zato měl být ten ožrala hned zbaven úřadu a poslán na protialkoholní léčení, pokud je to u něho ještě léčitelné.
    • Symbol byl bohužel zneuctěn už ve chvíli, kdy Zemák nastoupil do fuknkce. Opravdu není vhodné, aby soudem usvědčený lhář seděl pod praporem s heslem Pravda zvítězí
      • To je těžké. To je Váš názor a zase na druhé straně jsou Ti co ve volbách dali hlas. Nebudu pro to ale bourat Hradčany.
        • to je názor soudu, se kterým se v tomto případě náhodou ztotožňuji
  • dnes je každý blb performer , trest by měl být 20 ran holí na prrddel na hradním nádvoří
    víc bych je netrestal !
  • Co by asi udělala ochranka Bílého domu v okamžiku, kdy by viděla nějakěho vandráka něco dělat na střeše ? Asi by to "vyřešili" během několika vteřin nebo minut i bez soudů.
    • U nás nemůže dělat nic. Neb má stráž nařízeno čumět "do blba" před sebe, a nesmí se pohnout ani když si na něj sedne vosa! Stejně v těch předpotopních flintách nemají patrony, protože se do nich už 70 let nevyrábí!. *2* *2*
      • to si pletete se stráží před Buckinghamským Palàcem *4*
  • Proč je dáván prostor takovým mamlasům, co nic nevytvořili a nic také nerespektují. V přírodě by z nich bylo akorát žrádlo. Myslím , že tolerance k takovým šulinům je bezbřehá- zbytečně. *3*
  • No když je pro ty umělce umění krást a ničit tak soudce měl být umělec a měl jim dát tři roky. Nebo ochrana hradu měla být kreativní umělecká a měla je rozmáznout samopalem.
    • přesně tak, umění by se mělo zakázat zákonem..

      jedině Stachanovci by měli možnost prezentovat kultůru a bylo by *3*
  • Prej umělci.No, jeden umělec už to má za sebou...
  • Dobře
  • Já bych chtěl být taky někdy na hradě, vždyť ani Zeman nebyl nikdy na hradě tak vysoko. Trenýrky jako Česká zástava není tak špatné vždyť každý moc dobře ví, že jsme před státy EU celý pos.........soudruzi opakují stále stejné chyby. Už se našel prapor co tam vysel? Trenýrky jako předmět doličný ano a prezidentská zástava se nenašla? Je možné, že tam vůbec žádná nebyla a vše je pouze nějaký výmysl a standarta byla pouze záminka protože tam měla být a ve skutečnosti nebyla a hrad by měl zase ostudu.
    Poškodit střechu za 55 000 Kč? To musel být pěkný kravál když tašky padají ze střechy to nikdo neslyšel? Pěkná hloupost. Lanko se dá koupit za stovku možná dvě, ale i to přestřižené mohly opravit aby se ušetřilo.
    • "...prapor co tam vysel?"

      Prapor vIsel na hradem
      Ovčák vYsel na záhon v Lánech travní s.meno

      *2* *2* *2*

      Tak prý seemeno je zakázané slovo *1* *1* *1*
  • Kolik dostane Becherovič za zneuctění klenotů, vulgární vyjadřování v Evropském parlamentu, klopýtání přes koberec "shrnutý psem", hrození holí premiérovi, lezení do ruské a čínské rrdele...
    • P. S.: nevěděl jsem, že "kláátit" je zakázané slovo *6*
  • Já bych jim navrhl státní vyznamenání a ne podmínku, bohužel by ho asi z rukou toho notorika nepřijali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit