Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisti jsou teroristickym povlem,tak je treba se k temto ''lidem'' take jako k teroristum chovat.
    • Jestli v tom nemáš taky prsty všiváku!!
      • kocourAmadeus
        Nechte už toho nota být, mohl by dostat infarkt.
        • Ale nedostane, touto fraškou si spíše srdce posílí. Navíc je mladý.
          • kocourAmadeus
            Nevím jestli je mladý nebo starý. Faktem je, že je to blbeček.
            • kocourAmadeus
              Kocour. Ber to jako můj pseudonym který nikdy neměním. Jinak, ten ženský rod je správně.
              • Reakce na příspěvek:

                Kocour a píšeš o sobě v ženském rodě? Nejsi divná? *2*
            • A vy jste kdo? Vidím jen černé prázdné okno.
      • Me absolutne nezajima,kdo vam v te zemi vladne-to volis ty,ne ja. *3*
        Rozumis ty polocloveku? *12* *6*
    • komunistou ještě nebyl (i když kdoví co udělá zítra ve sprintu za korytem, že) ovšem je pravda že lidovci komunistům v minulosti zdatně sekundovali.....takže rovný s rovným.....
      • Rec je o dopise zaslem tomuto politikovi.
        Jinak-mam z velmi dobreho zdroje,ze exsoudruh fotovolt Fischer se chova k statni kase jeste hure,nezli ten Kalousek.
        Jenze soudruh je jmenovan bez nakeho projiti volbami dalsim soudruhem,ktery zastupuje totalni odpad lidstva,ktery se uhnizdil v teto zemi.
        • v článku nevšiml že Průša je komunista, ovšem ty to musíš vědět "Ó VELKÝ NOTE CSSD" anebo je to tvůj příbuzný tak ho znáš osobně, pak ale nadáváš troubo na vlastní rodinu...
          • To vis,ze ano ty blbe.Jen pro upresneni-tvoji predci si mych predku velevazili,a lezli jim do prdelejak se rika...
            • To patřilo "kacpě", že jo? (ta kun... promr.....)
              • Reakce na příspěvek:

                Ne tobě, a je od tebe milé, že sis dal hned líbí, pitomo.
            • Ja jsem uplne v klidu ty K U N D O promrdana. *3*
            • nebo ti rupne cévka a budeme mít na webu o kašpárka a zábavu méně...
              • Reakce na příspěvek:

                Buď ubezpečen, že divadlo tu děláš jen ty. A jak u toho měníš role a obsazení. Prase!
            • kocourAmadeus
              Přečti si napřed co jsi napsal a hlavně se uklidni!
  • Myslím, že důstojnější pro pana Kalouska by bylo, kdyby se tím vůbec nezabýval. Takových dopisů dostanou politici a státníci denně stovky a ani jim to nepřijde do ruky. Tajemníci to všechno po vyhodnocení vyhazují do koše.
  • To, že Kalousek je záludný člověk víme, ale zajímalo by mě jméno toho státního zástupce- prokurátora, který to kvalifikoval jako teroristický čin. (Zřejmě soudruh prokurátor jak rád Kalousek tyto obraty používá proti opozici).
    Nerad bych se dožil toho že to překvalifikují na teroristický čin s obecným ohrožením proti skupině obyvatel, aby dostal, doživotí.
  • Držím palce atentátníkovi.
    Citace : "Z hlediska vyššího principu mravního, vražda na tyranu není zločinem".
  • Vyhrožovat někomu smrtí je trestuhodné.
    • ale pravda také je, že podnět velmi často přijde z té první strany. Jinak souhlasím, kdyby Gabčík a Kubiš nebo Mašíni poslali dopis s výhrůžkou hlavounům, podle trestního řádu by byli potrestáni
      • Ty jsi fakt magor,proč si dáváš sám sobě líbí?
        • Ahoj az na Moravu! *3*
          Upozornoval jsem Te,ze tito menici a zlodeji nicku jsou odpadem lidstva-tak se nenech vytocit...TO ONI CHTEJI!!!
          Ja se jim smeju-pro me je zabava,tuto bezinteligentni spodinu pozorovat-tak to delej stejne...
          • Ahoj do Čech.
            Nenechávám se vytočit. My se tím dokola bavíme. Prve jsem se aj trošku rozčílila, ale je to teď docela zábava sledovat. Zatím jsi jediný pochopil o čem ten článek je, ostatní zase v těch starých teplácích. Oujé. *1*
            • Zatím si vystačuji s prasaty a čuňaty. Však víš, chrochro. *1*
            • To je prave chyba-musis je poradne vytacet!!!
              Napis jim treba,ze maj V O C A S Y k zebliti,nebot jiz jejich predci byli polocikani-a komunisti.
            • *1*
              Jojo, řvou jako paviáni. A člověk jim nic nedělá. Ostuda.
            • Ta luza bude hulakat ''AT ZIJE KOMUNISTA PRUZINSKYTo jsou H O V A D A -vid?Ja jim ode dneska rikam 'pololide' *3*
          • tedy tak zdrcující sebekritiku jsem od tebe nečekal......nebuď na sebe tak přísný.....snad to s tím odpadem nebude tak horké....i když ve tvém případě....no nevím...
            • Ten kdo dělá ve větě spoustu teček, je nejistý nervozní člověk, plný zášti a zla, zeptej se nicka jan jan, to je psychiatr. Ten ti to potvrdí. Ale nevím, jak na tom je, jestli udrží moč a tak.
            • Jiz dle tveho nicku-zbytecne dale diskutovat.........
        • to mi dal někdo jiný, dívej se, teď si dám sám sobě ať jsi v obraze
          • a teď jsem si dal i mínus.... *3* jak dokážu na sebe být přísný
            • Tak tohle snad zvládne.
              Asi to jde, omylem jsem kdysi klikla na tlačítko líbí, a přeblikla na nelíbí, a přelilo se to. Nejde to úplně zrušit. Já to moc nevyužívám, jen když je koment opravdu něčím vtipný, zajímavý, přínosný, což je tady málokdy.
            • Ono mu tam to - jiz neslo,kdyz si komunistickej mamrd pred tim dal +
              Je to nakej D E B I L
            • Piš pod svým nickem a nedělej tu bordel, čuně!
      • Tvoje kecy mě nezajímají, blbe.
        • pan blb, krávy a tebe jsme spolu nepásli
          • Píšu to ještě jednou, jsi blb a budeš jím nafurt. Víš, otazníku, jane jane, atd. nechce se mi všecky tvoje nicky zde vypisovat pitomo.
            Papa blbe. *1*
          • Nejsi pouze blbem,nybrz Z M R D E M a to komunistickym... *10*
            • Posero.
            • ty náš malý recyklovaný bolševičku nerozčiluj se, víš co ti říkal doktor.....
            • Nauc se psat konfidente NSDAP-KSC. *7*
            • fašoune *3* jsemť zdrcen...
  • Asi takhle. Vrazit facku Kalouskovi, bude to teroristický čin. Naopak, jak se již stalo, když Kalousek někoho udeří, je to považováno za výchovný pohlavek a přejde se to s úsměvem. Inu před zákonem jsme si všichni rovni, akorát někteří jsou rovnější.
    • Karl ,to je opravdu kvuli jednomu pohlavku co Kalousek dostal takovy povyk?
      On take uhodil a jak to nazve sam ex financak?O tom ATENTATU nevim temer nic,
      ale to uz se muselo stat drive,nebo se mylim?Podle me je pohlavek stejny at politik dostane nebo ustedri.
  • Nojo no, neměl kecat, měl konat. Bylo by to za stejno a navíc by se stal hrdinou...
    Nicméně na tomto příkladu je vidět jak moc je internet anonymní *3*
    • neexistuje. Vše se dá dohledat. Já se neregistruji jen z toho prostého důvodu, že pokaždé když jsem se někde zaregistroval, a mé názory začaly být příliš pobuřující a ohrožující pro režim a jeho poskoky, tak mne hned zablokovali. Tak proč ztrácet čas s registrací. Když budou chtít mohou mne zablokovat i anonymně a já si aspoň ušetřím námahu. Jinak vše co na webu píšu jsem ochoten podepsat ať to myslím vážně nebo jako vtip a sarkasmus. Já nemám potřebu se schovávat, mám čisté svědomí.
  • Míra Lihík patří se svazákem dávno do lochu. Potom se můžou sudí o s r á v a t v dalších nesmyslech
  • na teroristu? To snad ne.....odkdy je podle vyššího principu mravního vražda na tyranu zločinem? Odsesesáci by to Kalouskovi vysvětlili na příkladu Mašínů
  • Takovej hodnej gauner a lidi ho vožralu pobožnýho nemaj rádi čím to je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit