Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvítala bych, kdyby naši připosran.ci novináři sebrali odvahu a tlačili na Klause s Nečasem dotěrnými otázkami, kdo ty jejich velkorysosti má jako zaplatit a z čeho. Neříkají oba,že si máme utahovat opasky? A proč oni a zločinci ne? Stát má na rozhazování, když dali takovou rozsáhlou amnestii. Ať mi ani jeden z nekecá,že jsou tak najivní a blbí,že nevěděli, kdo půjde z basy ven, kdo pak to asi bude?!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Tady to máte vy všichni, co ste lízali zadky ptákům z ODS a jiných zrůdností --- mám pocit, že ani ti profláklí komouši se nemohou chlubit podobnými zvěrstvy vůči obyčejným lidem a zdravému rozumu...
    Hlavně, že všichni objímají to stupidní Havlovo srdce --- ano, stáli ste fronty na banány, teď vy trubky stojíte fronty na pracáku --- dobře vám tak !!! *1*
  • Já bych mu dal tak půl kila semtexu, ale pod pr d e l *12* *16*
  • Napadá mě spousta slov, ale žádné není slušné... tohle je výsměch lidem..:(
  • Za 5 miliónů je krásný dům. Já pracuji každý den a jsem poctivý člověk. Na dům si asi do konce života nevydělám. Kde je chyba ?
    • Za komunistů šlo postavit slušnou vilku za 300 000 i méně a pokud jsi tehdy pracoval u nějakého velkého podniku typu Poldi, ŽDB, OKR nebo třeba Zbrojovka Brno a upsal ses jim na několik let, dostal jsi od příslušného podniku tzv. nenávratnou půjčku, ze které jsi mohl takovou vilku v pohodě postavit. Stavební firmy tehdy pro malé stavebníky neexistovaly, takže se bohužel stavělo jen svépomocí, ale vždy se našli lidé co byli ochotni pomoci. Se stavebním materiálem to tehdy bylo horší, ale za úplatky vedoucím stavebnin se dal vždy sehnat a jako úplatek stačila obvykle nějaká malá protislužba nebo flaška koňaku,bomboniéra apod. V minulé době proto mohl postavit rodinný dům téměř kdokoliv a bez celoživotních dluhů, ne jako dnes, kdy stavějí především jen podnikatelé, manažeři firem a pokud se najde někdo z obyčejných zaměstnanců, tak s celoživotním zatížením hypotékou, s nebezpečím exekucí v případě nenadálé neschopnosti splácení.
      • I kdyby si ty dluhy udělal, mohl klidně spát, protože měl jistotu práce a tím splácení. Když někdo splácet nemoh, vyřídil si odklady, nikde na něj nečíhala smečka krvelačných exekutorů. Pořídil jsem pohodlný dům pro celou rodinu s dvěma garážema v 70letch za 120tisíc Kčs.Dodnes v něm bydlíme.
      • To je sice pravda, ale ono 3000,- Kč za měsíc byl také docela slušný plat.
        • To je sice pravda ale nenávratná půjčka byla 100tis. a okál stál cca 120 tis..Dnes ti dá banka 80procent ze záruky a za 25 let zaplatíš 30 proc. navíc minimálně.Bankéři jsou vysmátí a ty celý život dřeš.Je to novodobé otrokářství *9*
    • Co to je 5 milionů? To jsem ještě neviděl. Ale asi hodně, protože na 7 milionů je prý potřeba krabice od vína. *3*
    • Jenak nejsi soudcem Berkou a za druhé, jsi poctivý, stejně jako já a milion dalších, my nekradem, my pouze přežíváme.
  • Bude škodit do posledního okamžiku náš pan prezident. Díky za něj neschopní politici *3*
    • ...a těch pět melounů by měl Klaus zaplatit ze svého !
      • ale no ták, tak mu to přejte vždyť to bude z Vašich daní
  • Na začátku 90. let byla divoká privatizace, tunelování a rozkrádání v režii premiéra V. Klause, teď se udála divoká amnestie a to opět kmotrovsky v režii téhož V. Klause, prezidenta. Ani se občanům ČR za divoce způsobené miliardové škody u první či druhé pohromy V. Klaus NEOMLUVIL. Je to ha*zl!
    Vyžírkou prý byl V. Klaus kdysi už v prognosťáku, ale tam ZO KSČ ho držela zkrátka a k ničemu moc nepustila. *12* *16*
    • A to by chtěl za 5 let znova kandidovat na presidenta "BOŹE CHRAŃ "
      Čest-soudnost -pro toho k*eténa neznámý pojem .
  • Myslím že pan Berka se vyzná,. takže to nebude jenom náhrada ušlé mzdy.Následovat asi bude žaloba na český stát pro morální újmu,pro morální újmu jeho rodiny,náhrada pro ušlý zisk neboť poctivě vydělané peníze nemohl nikam investovat atd atp.Těma pěti milionama to určitě neskončí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Měli bychom se sjednostit proti těmdle Klausovým vyolencům a celonárodně je ignorovat, opovrhovat s nimi všude kam šplápnou a otevřou svoje nechutný drřžky. *16* *16* *16* Kdyřž už jsme tak bezmocný kvůli vlastní blbosti. Klaus dobře věděl co děláa, musel si být bědom že se budou hojit na násjen jen vylezou z basy. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Je mi na blití z této absurdity.
    Klaus nikdy neuzná ani jednu část své chyby. Na to je příliš velký deb.l. Nikdy bych nepsal vulgárně o prezidentovi, ale za tento jeho akt spolu s nastartováním a jeho odpovědností za kupónovou privatizací si nic jiného nezaslouží.
    Ať mi nikdo neříká, že to neměl ten parch.nt dobře promyšlené !!!
    Na nějakou morálku on prdí. Jde mu o dobré dožití. A když mu každý z těch osvobozených parchantů dá třeba 5melounů, tak při počtu asi 15 případů jsou slušné prachy.
    Já doufám, že se mu nebude dobře žít a že se najde nějaký psychopat kterému amnestie vadí minimálně tak jako mně, který si ho jednou najde někde na chalupě.
    Prachy to státu jistě nevrátí, ale pro mnoho lidí to bude nejlepší zpráva za několik let !!!
  • ať mu to dají ti jejichž podpis je na amnestii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit