Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do SurGalu mě přivezli poté, co jsem byl obětí přepadení. Vyšetřili mě, zašili viditelnou ránu na obličej a poslali domů s tím, že mi nic není. Tři dny na to jsem byl v nemocnici znovu. Přišli na to, že mám frakturu lebky, rozdrcený jařmový oblouk a zlomená dvě žebra. Na snímcích by to viděl i amatér. Brutální pochybení.

    Moji mámu tam hospitalizovali protože si ji spletli s jinou pacientkou, cpali do ní neznámé léky. Pak na to pochybení přišli a propustili ji s domů tím, že tam vlastně nemá co dělat.

    Do SuRgalu dřív vozili RZ i úrazy. To se zrušilo, protože se tam takových pochybení začalo hrozně množit .


  • Občas mám pocit, že bych snad pouze já pracoval ve vládě se snahou dělat pro lidi a ne pro své "známé a kamarády", abych na tom urval něco mimo svůj plat.

    Jenže já bych se do vlády nikdy nedostal, protože bych se nevyšplhal nahoru v žádné ze současných politických stran. protože na to je potřeba mít žaludek a takový já nemám.

  • Takto komentoval pan Zbořil větu Stanjury: "Slyšet větu, že „větší reformy se nebudou dělat, protože občané o ně
    stejně nestojí“, by se měla nechat tesat do mramoru na budově
    Ministerstva financí a Stanjurovi kolegové ministři by se tam měli
    zastavit, uklonit se a spáchat rituální sebevraždu. Máte pravdu, vypadá
    to, jako kdyby pana ministra financí jeho funkce už přestala bavit."

  • Prostě se to vyplatí být za dobře s premiérem. Kámoš kámošovi a ruka ruku myje. 
    A ať se kočky pudrujou, miliony se valí do kapsiček. Některým

    Nic nového, taková je politika.
    Jen lhář Fiala se bude pořád tvářit a mudrovat jako svatý Jan. 

  • Toto jsou jistě dezinformace podporované Putinem! Za všechno může přeci Babííííííš!

    • No jak jinak. Svatý Fiala přeci takhle neuvažuje. 

    • Je vidět, že máš krátkou paměť, když byl covid , tak kolik Bureš napumpoval dotací do svých zdravotnických zařízení!? Anebo mi ještě řekni, že Bureš v této zemi nebyl premiérem a  nezaklekávall na firmy ,když  byl ministr financí!

      • ty brdo tak to je novinka Babiš krom  agrofetu pekáren a chemiček vlastní nemocnice  hmm pak kdo tady vytváří dezinformace

      • janhrom

        Kolik že Babiš vlastní zdravotnických zařízení? Přesně ?

  • A samozřejmě za to může Babiš 😀😀

  • Nedokážu posoudit zdůvodnitelnost uvedené finanční podpory. Tím se nebudu vysilovat. Ono soukromé zdravotnické zařízení je zaměřeno na léčbu poruch mozku. Tedy vládní šašci a pražská kavárenská stoka například, by se tam měli střídat ve velkém.

    • janhrom

      Problém je že ty státní bojuji s každou korunou. A tahle co si účtuje i dobrý den, to má s vládní podporou.

  • KIMCID

    😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit